Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     penimaster
Autor Wiadomość
Marcellus

Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 2
Skąd: Szcecin
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   penimaster

Witam towarzystwo powiększaczy , penimastra zakupiłem 2 miesiące temu , nioszę w miarę systematycznie ( w pracy 1 do 2 godz. po pracy 1 do 1,5 godz.) na początku miałem problemy z zakładaniem opaski trzymającej żołądź , przy zaciskaniu przyszcypywała skórkę z napletka co piekielnie piekło , na szczęście na jakimś forum przeczytałem , że dobrze jest miejsce zaciskane owinąć husteczką higiniczną , ja owijam połówką paieru toaletowego , lekko przy tym natłuszczam paski przy ich wlotach do podkładki , jest OK.Owinąłem też bandażem pierścień który opiera się na ciele . Wszystkie te zabiegi znacznie poprawiły szybkość zakładania i komfort noszenia.Po owych 2 miesiącach stwierdziłem :
- wzrost długości o 2 cm
- wzrost grubości 0 1 cm.
Jestem zachwycony , uparłem się , że będę sprzęt nosić aż złapię 20 cm. długości , co przy obecnym tępie planuję na listopad - grudzień .
Jeżeli potrzebuje ktoś rad praktycznych to pytajcie , mam sporo ciekawych spostrzeżeń.
 
 
tomson1986

Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Sob 11 Lis, 2006   

Czesc , mam takie pytanko , jaka jest roznica (ile cm ) miedzy stanem spoczynkowym a stanem po rociagnieciu Penisa przez PM. Napisales 2 cm w w dlugosci , ale czy w stanie wzwody czy spoczynku.
Ja nosze juz PM przez 12 dni :)
Pozdro
 
 
dzafik83

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: Nie 12 Lis, 2006   

Witka. Nosze PM jakis 3 dzień, na poczatku tez mialem problem z zalozeniem. O efektach oczywiscie na razie nie wspominam... nie trudno domyslic sie dlaczego, ale mam pytanie. Wytrzymujecie noszac go przez caly czas jakies 3 godziny? Bo mi po godzinie to juz mały więdnie :o w przeciwnym znaczeniu tego slowa (ból niesamowity). Pozdrox.
_________________
Dżafik
 
 
penis.com.pl
viamax
Gość

Wysłany: Nie 12 Lis, 2006   

Marcellus wam nie odpisze bo pewnie scieme zarzucił .Nie wierze ze przez dwa miechy stosowania PM tyle mu urosł.Dla mnie to poprostu nierealne bo sam stosuje PM koło 3 miechów i wiem ze rewelacyjnych efektów niema.A stosuje chyba jak mało kto bo koło 7-8 godz na dobe tzn. nic niemam na głowie tylko rozciaganie pena takze lepiej tego chyba uzywac nie mozna.Postanowiłem sobie ze jesli przez 6 miesiecy takiego stosowania nie zrobie 1.5 do 2 cm z długosci to sie zawiode na PM i zostanie pewnie tylko operacja w kalingradzie:) no ale badzmy dobrej mysli.Pozdro for all :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
Gość

Wysłany: Sro 06 Gru, 2006   

słuchaj dzafik mosze stosujesz za mocny naciąg, ja sobie noszę jakieś 4- 6 godzin codziennie, ale jak mnie boli co się zdarza , to robię sobie przerwę. :!: raczej nie przeginam z naciągiem....powoli, juz pierwsze efekty widać, po 1 miesiącu przyrost ok. 0,5 cm.....
 
 
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

winszowac tylko ze tyle ludzi moze sobie ot tak, kupic sprzet za pol tysiaca. Nowy nawet drozszy. Moze mi ktos wyjasnic jak to mozliwe, ludzie jeszcze w LO, nie zarabiaja, no bo sie ucza, a maja kase aby sobie wywalic pol tysiaca. Czy Wy aby na pewno zyjecie w Polsce? Gdzie cena tego sprzetu to dla niektorych kwota za jaka musza utrzymac sie caly miesiac?
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Czw 07 Gru, 2006   

nie przesadzaj, nie tak ciezko jest uskladac 5 stów, pare dni gry w betandwin i wnet jest ;D
_________________
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II (Karol Józef Wojtyła ur. 1920)
 
 
dzafik83

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 6
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

Pawełł napisał/a:
słuchaj dzafik mosze stosujesz za mocny naciąg, ja sobie noszę jakieś 4- 6 godzin codziennie, ale jak mnie boli co się zdarza , to robię sobie przerwę. :!: raczej nie przeginam z naciągiem....powoli, juz pierwsze efekty widać, po 1 miesiącu przyrost ok. 0,5 cm.....


naciag mi nie przeszkadza. Bardziej wkurzam nie ten glupi scisk. Wtedy luzuje. A pasek naciagajacy sie zuzywa sie w ten sposob jednak zuzywa. Teraz po jakims czasie tez to widze. Myslalem, ze jak sie bedzie ostroznie stosowac, to nic sie nie stanie, ale jednak jest to nieuniknione. Wiec kiszka!!
_________________
Dżafik
 
 
NOWAK

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 43
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

CHŁOP SIĘ KATUJE I TYLE
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 09 Gru, 2006   

xxxbamboxxx napisał/a:
nie przesadzaj, nie tak ciezko jest uskladac 5 stów, pare dni gry w betandwin i wnet jest ;D


nie kazdy ma takie mozliwosci .. :(
_________________
zawsze do usług ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group