Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     kurde.. :d
Autor Wiadomość
jacek95

Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   kurde.. :d

jak mi stanie to schodzi troche na bok tak powino być ????
jak nie to co z tym zrobić?
 
 
existenz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

Nie wiem, może mi się zdaje, ale prawdopodobnie forum zostało zaatakowane przez mało inteligentych ludzi :twisted:
 
 
Dr.P

Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 3
Wysłany: Sob 22 Lip, 2006   Re: kurde.. :d

jacek95 napisał/a:
jak mi stanie to schodzi troche na bok tak powino być ????
jak nie to co z tym zrobić?


Krzywy penis, to - po zbyt małej wielkości - kolejny męski problem. Krążą dowcipy, że kierunek skrzywienia zależy od tego, czy masturbowało się lewą czy prawą ręką. Przypadłość ta, dość częsta (i to w każdym kierunku - nie tylko lewym czy prawym), jedynie w skrajnych przypadkach jest rzeczywistym problemem. Niektórzy mężczyźni z krzywym członkiem odczuwają ból w czasie stosunku. Ale nawet w takich wypadkach odradza się interwencję chirurgiczną, poprawę przynosi odpowiednia pozycja współżycia.

Mechaniczne przerwanie łączności tkanek nie jest obojętne dla funkcjonowania penisa. O ile jego powiększenie nie wymaga przecinania naczyń krwionośnych, to prostowanie tak, co zagraża powrotowi do pełnej sprawności seksualnej.

Skrzywienie członka, tak jak i jego rozmiar, jest głównie problemem psychicznym. Najbardziej przeszkadza młodym chłopakom, którzy nie mają zbyt wielu doświadczeń seksualnych, mają za to obniżone poczucie własnej wartości, niską samoocenę i wiele zahamowań, zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Wstydzą się tego i w każdej intymnej sytuacji z kobietą myślą o tym, czy ona to zauważy, jak zareaguje, czy będzie się śmiała. Te obawy mogą być pierwszym krokiem do zaburzeń erekcji na tle nerwowym.

Tym czasem są tacy, którzy robią z tego swój atut. Z punktu widzenia odczuć seksualnych kobiety skrzywienie penisa nie ma negatywnego wpływu na jej doznania, wręcz przeciwnie czasem może ono ułatwiać stymulację miejsc erogennych w pochwie np. punktu G.

Wiem ze wiele kobiet przyznaje, że "krzywy" ma wiele zalet :)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
mlodziezowy

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 13
Wysłany: Pią 25 Sie, 2006   

witam.
przeczytalem "to" - > http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1024 i bardzo sie przerazilem. moj tez jest troche krzywy (TROCHE, w dół, i nie przeszkadza mi to absolutnie), ale mam pytanie - czy to nie zagraża penisowi/zdrowiu?
 
 
Sie ma 

Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   Sie ma!

Hej!
Miałem lekko zakrzywionego w lewo, bo lewe jądro leży troche nizej niz prawe. I jedno i drugie nie jest defektem. Taka jest anatomia. Są też skrzywienia w prawo a część z nas ma proste. Jeśli masz skrzywionego w lewo to polecam chowanie do prawej nogawki. Pomaga! Po paru tygodniach widać efekt.
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Sro 01 Wrz, 2010   Re: Sie ma!

Sie ma napisał/a:
Hej!
Miałem lekko zakrzywionego w lewo, bo lewe jądro leży troche nizej niz prawe. I jedno i drugie nie jest defektem. Taka jest anatomia. Są też skrzywienia w prawo a część z nas ma proste. Jeśli masz skrzywionego w lewo to polecam chowanie do prawej nogawki. Pomaga! Po paru tygodniach widać efekt.


smiać się czy płakać? xDD :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group