Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja, a związek
Autor Wiadomość
polek1 

Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011   Masturbacja, a związek

Witam
Mam pewien problem... Jestem z moją dziewczyną Anią już ponad 2 lata, lecz wciąż się masturbuje co robię od wczesnych lat młodzieńczych. Teraz mam 19 lat. Nie chciałem tego przed nią ukrywać, więc jej o tym powiedziałem, mówi że mogę to robić, ale nie podoba jej się to. Kochamy się, ale jestem przyzwyczajony przez masturbacje do częstszych stosunków,a teraz robimy to średnio raz na tydzień jeśli dobrze pójdzie. Rozmawiałem z nią o tym, ale nie możemy znaleźć rozwiązania. Ona nie ma takich potrzeb seksualnych jak ja, i nie ma ochoty na seks za każdym razem gdy się widzimy, poza tym nie mamy też często czasu się spotkać w jakimś intymnym miejscu gdzie mielibyśmy wystarczająco dużo czasu. Czy macie może jakiś pomysł jak poradzić sobie z moją sytuacją?
Pozdrawiam
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011   

Taśtaj gajora jak najczęściej i nie przejmuj się dziewuchą. Masz większe potrzeby i już.
 
 
polek1 

Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011   

To nie takie proste... Po pierwsze gdy robię to z nią, jest to dla mnie przyjemniejsze. Po drugie źle się czuje wobec niej z tym... Jednak po jakimś czasie (2,3 dni) po prostu to robię, to jest jak nałóg...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 21 Maj, 2011   

jest to nałóg ale można z nim walczyc, dobrze ze zauważasz ten problem
_________________
aaa68
 
 
marcin23poznan 

Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Ja będąc w związku też wale praktycznie codziennie. Z dziewczyną widzimy się przeważnie co 1-2 weekendy, wtedy seks a na co dzień rączka.
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Walisz skoro masz dziewczynę? Coś jest nie tak. Ja z moją kobietą kochamy się 4-5 razy w tygodniu. Nie ma mowy o waleniu.
 
 
preston-17 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

Potrzeby seksualne są zróżnicowane. Z dwojga złego, lepiej że się masturbujesz niż miałbyś zaspokajać swoje potrzeby z kimś innym niż twoja dziewczyna.

Może zaproponuj swojej dziewczynie petting. A tak poza tym - jeżeli to jest uzależnienie (oczywiście nie mam na myśli takiego stopnia, żeby zaraz wysyłać Cię do terapeuty na odwyk) to najprostszym rozwiązaniem będzie stopniowe ograniczanie. Banalne? Ale i skuteczne, chociaż bez woli działania (a raczej woli jego zaprzestania) nic nie wskórasz.

Bądź, co bądź jestem poniekąd zdania, że człowiek powinien realizować swoje potrzeby, o ile nie wykraczają poza wolność człowieka i etykę czy moralność ogólnie przyjętą.

Dlatego jeśli wiesz, że nie możesz liczyć na stosunek ze swoją dziewczyną, to po jak chcesz to po prostu sobie zdrowo zwal.
_________________
skype: preston-17
 
 
marcin23poznan 

Wiek: 36
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   

facet napisał/a:
Walisz skoro masz dziewczynę? Coś jest nie tak. Ja z moją kobietą kochamy się 4-5 razy w tygodniu. Nie ma mowy o waleniu.


Ja nie mieszkam ze swoja dziewczyna, do tego dzieli nas spora odleglosc. Jak jestesmy razem tez nie wale.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group