Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ile bzykasz? :P
Autor Wiadomość
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 31 Sie, 2017   

onesa, chyba co niektórzy nie wyczuwają twojej ironii.. :D
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 06 Wrz, 2017   

Ale jeżeli wątek jest ciekawy a wcześniej się nie było na tym forum, to czemu by nie pisać? Za zakladanie nowego dostanie się po nosie i zamkniecie wątku. W ogóle ostatnio trudno na tym forum nowa rozmowę zacząć, albo kontynuować starą, bo sporo ciekawych ( nie mowie o spamie i duplikatach) zostaje zamykane. Np. Watek o problemie z polucja nocną...

Wracając do tematu, to w małżeństwie, gdy się ma dzieci, to za mało czasu i siły w nocy zostaje by się kochać tyle ile się chce, a rano wstać trzeba. Nieraz nam się udaje z 3 wieczory z rzędu się kochać, ale wtedy w pracy to już marzę o łóżku bez seksu. Czas... Podobny problem, bo myy lubimy długo, ja lubie długo. Polgodziny to dla nas ekspresowy numerek i malo razy udało nam się szybciej usunąć, godzinka to chyba standard. A z 2 to jak mamy dużo czasu i sil. Jak nie mieliśmy dzieci, to z dawało rade się pol dnia kochać i spać na zmianę :D ech, to były czasy.... Teraz tez już mi szybciej opada po orgazmiee i nie tak szybko wstaje spowrotem. A co do częstotliwości to średnio z 1-2 razy w tygodniu, ale oboje chcielibyśmy więcej, ale wieczorem nieraz to siły się ruszyć nie mamy.

Watek ciekawy, jeszcze dobrze by było swoj wiek podawać, bo trudno porownychac 20latka do 40 latka. Ja mam 33 lata.
Dobrze poznać jak to u innych wygląda.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 21 Wrz, 2017   

DTTPO, ale wiesz czas "bzykania" to nie tylko zależy od wieku
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group