Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Moj penis
Autor Wiadomość
emka123 

Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   Moj penis

Witam mam 15 lat i jest pewien problem :/
Mianowicie moj penis podczas wzwodu mierzy 13 cm, ale nie schodzi z zoledzia skórka.
Tzn normlanie powinna podczas wzwodu zejsc z penisa i pojawic sie zoledz, u mnie sie to nie dzieje. Gdy sam zabiore i ją sciagne po kilku sekundach znow sie nakryje. Bardzo sie boje, ze w przyszlosci bede mial problemy z uprawieniem seksu. Moze dlatego, ze jestem osoba troszeczke przy kosci, bo waze 81kg i mierze 178.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   

Zgłoś się do lekarza, potrzebny ci zabieg obrzezania! nacięcie skóry aby na stałe była na wysokości żołędzia + ewentualne podcięcie wędzidełka. Pozdrawiam i trzymaj się!
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

GordonGekko, wyjątkowo znowu zaczynasz pitolić!
Autor tematu chyba oczekuje, że napletek będzie się sam zsuwał. A skoro po zsunięciu napletka on sam wraca na żołądź, świadczy właśnie o tym, że niema stulejki.
Ewentualne podcięcie wędzidełka- słowa specjalisty... rzeźnika chyba.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

Nie chodzi o stulejkę, ma za dużo skóry, i musi się jej pozbyć! zazwyczaj w takich przypadkach należy podciąć wędzidełko aby podczas stosunku nie doszło do wypadku czyli jego zerwania i krwotoku. I wtedy wszystko będzie jak należy. Pozdrawiam
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

Skąd te rewelacje? Rozumiem, że opracowałeś jakieś nowe teorie stosowane we współczesnej medycynie?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

Co ci leży, wyrażam swoją opinie.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2011   

to mi leży, że ktoś kto zakłada tu temat ma problem, jak ty mu powiesz, że o tu trzeba przyciąć, tam poderżnąć to gość nigdy nie pójdzie do lekarza bo będzie myślał, że mu pół fujary utną.
To jest forum poniekąd medyczne w którym ok, możemy pomóc, doradzić i namawiać, żeby ktoś poszedł do lekarza. Ale Ty nawet nie wiedząc co autorowi tematu dolega piszesz "potrzebny ci zabieg obrzezania!".
Nie uważam się za kogoś wszechwiedzącego ale zlitujcie się, właśnie z takiego pisania niektórych osób ktoś może sobie zrobić krzywdę- mówię tu o tematach, gdzie pisze osoba która ma stulejkę z prześwitem 5mm a ktoś mu odpowiada, że ma rozciągać napletek w ciepłej wodzie a potem posmarować clotrimazolem.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
SoouMouu 

Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 26
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Maj, 2011   

Ćwicz rozciąganie napletka :wink:
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 01 Maj, 2011   

Cytat:
Tzn normlanie powinna podczas wzwodu zejsc z penisa i pojawic sie zoledz,

Może poczekajcie na odpowiedź czy autor oczekuje, że napletek sam się zsunie?
bo
Cytat:
Gdy sam zabiore i ją sciagne po kilku sekundach znow sie nakryje.

raczej wyklucza stulejkę.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 05 Sie, 2011   

Witam, wprawdzie ostatnia wiadomość wpłynęła w maju, a ja dziś przeczytałen tę informację, dlatego dopiero teraz piszę. Otóż rozumię autora postu "emka 123", że jest zaniepokojony powrotem napletka na żołądź podczas wzwodu. Musze powiedzieć, że ja też miałem ten problem. To nie stulejka, lecz za dużo skóry na członku. Podczs stosunku członek poruszał się we własnej skórze, co powodowało iż partnerka niewiele czuła, ja natomiast dość szybko odczuwałem rozkosz i następował wytrysk. Zupełnie jak podczas masturbacji. Poszedłem z tym problemem do lekarza, który orzekł, że jedynym sposobem na poprawę jest obrzezanie, czyli usunięcie nadmiaru skóry. Nie jestem już młodzikiem, więc trudno było podjąc taką decyzję. Lecz gdy przeanalizowałem swoje "niepowodzenia" seksualne, zdecydowałem się na zabieg. Musze powiedzieć, że teraz nie tylko że mogę dłuzej, ale partnerka odczuwa to, co powinna. Penis "ślizga" się w pochwie i jest tak, jak powinno było być. Żaluję tylko jednego, że do lekarza wybrałem się tak późno. Dlatego młody człowieku - idź po prostu do dobrego urologa lub chirurga plastycznego i porozmawiaj jak rozwiązać Twój problem. Na zabieg zawsze będzie czas - ale decyzje musisz podjąć sam - bowiem po obrzezaniu nie można już powrócić do stanu poprzedniego, czyli posiadania napletka.
_________________
janek
 
 
Daro94 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   

Witam
Też nie jestem jakimś ekspertem od obrzezania niemniej nie zgadzam się z jan_kaz'em jest strona internetowa wyraźnie pokazująca, że nawet mając w pełni obrzezanego penisa można odtworzyć napletek rozciągając skórę oto link: http://www.foreskinrestore.com/main.html co ciekawe autor tamtejszej metody pisze odwrotne rzeczy niż jan_kaz ^ ^ To tak tylko informacyjnie jakby ktoś chciał po obrzezaniu wrócić do napletka to się da - oczywiście nie odtworzy się wędzidełka jeśli zostało usunięte chodzi tylko o skórę aby przykryć żołądź.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group