Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przedwczesny wytrysk i problemy w związkach z kobietami
Autor Wiadomość
Spoko 

Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 25
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   Przedwczesny wytrysk i problemy w związkach z kobietami

Sie ma!
Czy zdarzyło Wam się mieć problemy w związakach z dziewczynami z powodu przedwczesnego wytrysku? Jak próbowaliście temu zaradzić? Sami czy dzy dziewczyna brała w tym udział?
Pozdro i życzę happy endów!
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011   

Nie przejmuj się, tym za bardzo, nie stresuj, będzie co będzie, możesz także wypić lampeczkę wina z ukochaną przed stosunkiem, jeśli na prawdę cię kocha, zrozumie wszystko! powodzenia i pozdrawiam!

Na dobry chumor: http://youtu.be/LP2GD7ephL0
 
 
Metiu 

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Ost
Wysłany: Sro 04 Maj, 2011   

Spoko nie przejmuj się tak jak mówi Gordon ja również mam problemy z przedwczesnym wytryskiem ale jakos sobie radze jeśli kobieta cię kocha to powinna to zaakceptować i jakoś ingerować w twój problem np pieszczoty przed stosunkiem doprowadzające do wytrysku chwilka odpoczynku i za 2 razem napewno potrwa to dlużej ;] ja tak robie teraz praktycznie za kazdym razem podczas sexu podchodze do niego 2 razy staram sie tym nie przejmowac ;] Pozdowionka :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Ja kiedyś miałem problemy z tym:) treningi z kobietą i będzie ok :) po pierwszym wytrysku powinieneś dłużej dochodzić :)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Trening i umiejętność panowania nad ciałem efekt możesz bzykać ile chcesz i przeżywać orgazmy bez wytrysku.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
miker09 

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 07 Sie, 2013   

Ja miałem, i to bardziej ona pomogła mi w jego rozwiązaniu niż ja sam. Serio, mam mega farta co do dziewczyny – gadała ze mną, za każdym razem jak mi opadał albo jak dochodziłem za wcześnie mówiła że nic nie szkodzi, a w końcu zamiast gnać mnie do lekarza jak to laski lubią, przyniosła mi z apteki taki środek permen, powiedziała że to suplement na potencję. Zacząłem to brać bardziej żeby mieć spokój bo zaczynałem wątpić w cokolwiek, a tu po miesiącu efekty przerosły moje oczekiwania. To mi chyba uzupełniło jakieś braki w organizmie bo teraz mogę bzykać kiedy tylko chcę dzięki braniu tego regularnie.
 
 
maje 

Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 134
Skąd: Jawor
Wysłany: Sro 07 Sie, 2013   

Post sponsorowany
 
 
 
PatrykTester 

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 21
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

A ja zainwestowałem w suplementy i podziałało ;) Chociaż jeden problem z głowy i mogę czerpać przyjemność z seksu
 
 
Kalinka 

Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Paź, 2013   

Mój partner też szybko kończył na początku naszego związku ale z czasem jest coraz dłużej są nawet noce gdy kocha się ze mną jak maratończyk.
 
 
sebix 

Wiek: 40
Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 28 Sty, 2015   wytrysk

Dużo ostatnio czytam porad na ten temat . Powoli, bo powoli ale robię postępy w tym temacie. Przyznam się, bo jestem anonimowy ;P że jeszcze kilka miesięcy temu to już po samym „wejściu” miałem wytrysk. Lipa była straszna.
 
 
concept22 

Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 31 Maj, 2015   

Polecam Ci przeczytać ten artyku
 
 
Benny2234 

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: szczecin
Wysłany: Sro 24 Cze, 2015   

Witam wszystkich mam problem przedwczesnym wytryskiem
 
 
 
Dzejek 

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 3
Skąd: poznan
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

powiem tak tez kochalem sie do 3 mintu i ciach.. i jak to baby
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
meneene 

Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Ring na penisa też pomaga, erekcja jest większa i dłużej trwa. Nie można jednak też przesadzać z czasem, 20 minut to jest maksimum.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

A z takim ringiem w końcu się normalnie dochodzi, czy trzeba go zdjąć i dopiero wtedy jest orgazm?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group