Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nagrzany
Autor Wiadomość
parziwal 

Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Mar, 2011   nagrzany

jestem dawid i lubie sobie na was dziewczynach dogodzic, lubie tez wam to pokazywac i patrzec jak sie wtedy smiejecie a potem do mnie usmiechacie, taka malwina jak sobie na niej zaczalem na przwerwach dogadzac, a potem mnie pare razy zlapala jak nie moglem sie odczepic oczami i stojacym kutasem , jeste, belfrem w liceum, to sie do mnie od tej chwili usmiecha, mam pare takich dziewczyn, klaudia t., czy dupiasta angelika k. sa fajne do zwalenia, ide wtedy do kibelka i sobie dogadzam na przerwie, a co po to sa te dupcie, dwom sprobowalem powiedziec i raz sie udalo, moge powiedziec, ze ma u mnie same piatki i jest pytana rzadko, ALE LUBIE SOBIE NA NIH DOGADZAC TO FAJNE JAK JE POTEM WIDZISZ, WCZESNIEJ TO TAKI ZAKAZANY OWOC, ALE JAK N FACEBOOK WIDZE KLAUDIE T JEJ TWARZ I NOGI TO MI ZAWSZE TERAZ JUZ STAJE, O BOZE, NIE JESTEM AKTUALNIE W ZWIAZKU, ALE JESTEM UZALEZNIONY OD WYNAJDOWANIA NOYCH DUPECZEK W PRACY I WALENIA OBIE NA NICH, DZISIAJ WIOSNA, MALA, CHUDA I FAJNA, PA
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Sro 23 Mar, 2011   

Też myślę o jednej koleżance Monice z klasy ;) ładna lasencja jest, ah!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group