Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Andropenis
Autor Wiadomość
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011   

:)
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 03 Cze, 2011   

W maju nosiłem sprzęt 20 dni.Jestem do jutra na urlopie.Przez te 20 dni ZERO.Zarówno w długości jak i w obwodzie.Myślę,że to nie efekt zbyt krótkiego noszenia ,a po prostu max co mogłem wyciągnąć.Nie mniej jednak po powrocie dalej będę się męczył z rozciąganiem.Zobaczę czy cokolwiek się zmieni.Pozdrawiam
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 21 Cze, 2011   

:D
 
 
penis.com.pl
viamax
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 02 Lip, 2011   

Cześć wszystkim.Minęło kolejne 30 dni.Trochę opóżniłem zapis,ale może dzisiaj mi się uda dokończyć/30 czerwca nie udało się/Nosiłem od 5 czerwca i zmiany jakie mogłem zauważyć to chyba coś ruszyło.Jak mierzę we wzwodzie to ma czasem 13,5,czasem 13,7 cm i chyba to już stałe/mam taką nadzieję/Tzn-mierzyłem o różnych porach dnia i o różnym natężeniu erekcji i mam nieco więcej.Pierwotna długość wynosiła 12.8-13cm.Męka okrutna na lato i ciężko wytrzymać,ale coś ruszyło,więc dalej popróbuję.Zobaczymy co się zmieni za miesiąć.WG instrukcji użytkownika -już powinienem mieć 15.5 cm.
Zaczynam wątpić czy w ogóle przyrost 2.5 cm będzie możliwy po 9 miesiącach/wg instrukcji-po 9 miesiącach powinien urosnąć ponad 4cm/Pozdrawiam i życzcie mi wytrwałości
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011   

Roso 4 cm to bujda, badania włoskich urologów sugerują że dzięki tej metodzie penis jest większy w zwisie o 2,3 cm, a wzwodzie - o 1,7 cm.

[ Dodano: Czw 07 Lip, 2011 ]
Przygoda z ekstenderem definitywnie zakonczona:((Ból przy oddawaniu moczu i podczas wytrysku :( (coś nie tak pewnie z cewką, przez to rozciaganie:(
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

Po kolejnym miesiącu nie zauważyłem nic.Prawda jest jednak taka ,że z powodu upałów nosiłem po 2 godz dziennie.Pozdrawiam i do usłyszenia za kolejne 30 dni
 
 
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   

Nie martw się kolego ja przez wakacje też bez przyrostów, od września też biorę się za siebie, powodzenia.
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   

Minął sierpień.Zakładałem andropenisa na 2-2,5 godziny dziennie-więcej się w upały nie dało.Efektów nie widzę.jak miał tak ma ostatnie pomiary,czyli 13,5-13,7.Nic od czerwca się nie zmieniło.Może jak będzie chłodniej dam radę wytrzymać w torturach 4 godziny. i coś się zmieni.Fakt-zmiana z czerwca jest na razie stała,ale jeśli to tylko tyle to szkoda czasu.Zobaczymy jak będzie za kolejne 30 dni

[ Dodano: Nie 02 Paź, 2011 ]
Witam.inęło kolejne 30 dni.We wrześniu /z małymi wyjątkami nosiłem sprzęt min.4 godz. dziennie.W długości nic nie stwierdziłem,natomiast w grubości/we wzwodzie/jest nieco więcej.Miał jak napisałem wczesniej 14 cm,a teraz/w zależności od stopnia podniecenia/ma 14,3-14,5 cm.Biorąc pod uwagę fakt ,że pogrubiałem go 2 lata temu/sierpień 2009/,wydaje mi się ,że mogę przyjąć,że to efekt noszenia sprzętu/zel do pogrubiania zostaje pochłaniany przez orgamizm po 2-3 latach wg.lekarzy.Udało mi się wreszcie założyć na naciąg kolejne 0,5 cm i bez szczególnego bólu i ciągłego spadania/tak było poprzednio/udaje mi się w nim pracować .Pozdrowionka.Trwam dalej z tym ,że idąc programem skróconym nie daję rady tak często powięksazć naciąg jak wg instrukcji,a 9-cio godzinne rozciąganie dzienne chyba jest możliwe jeśli chyba ktoś nic nie robi.
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Witam :)Jesteś wytrwały w dążeniu do celu:)Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkich efektów.
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Nie mam zbyt wielkich nadziei,ale dzięki

[ Dodano: Pią 04 Lis, 2011 ]
Minęło kolejnych 30 dni i trochę z opóźnieniem ,ale zdaję raport.Udało mi się dołożyc kolejne pół centymetra naciągu i sprzęt nie spada .Mały sukces.Trochę przytyłem /2 kg/ ,a ostatnie pomiary długości wydają się nieco większe/trzy razy mierzyłem i/ we wzwodzie/ wynosiło to 13,7 / 13,8 / 13,8/. Wychodzi na to ,że coś tam się wyciąga.Co prawda idzie jak krew z nosa.
Zdecydowanie lepiej wygląda natomiast w zwisie.Jak wspomniałem wcześniej korzystam z basenu wspólnie z kolegami /szczegóły- wcześniejsze posty/i zauważyli ,że po kąpieli w basenie mam niewiele krótszego od nich.Wydaje mi się ,że w wyniku rozciągania penis nie kurczy się już tak jak wcześniej.Na razie tyle.Pozdrawiam i walczę dalej
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Lis, 2011   

Trzymam kciuki :wink:

[ Dodano: Pią 18 Lis, 2011 ]
Ja wieszam ciężarki do penisa i wisi już 4 kg. :wink: Wieszam od 3 mc ale przed ciężarkami stosowałem pompke przeż 3 mc. pompke stosowałem 1 raz dziennie po 20 min. Ciężarek wieszam minimum 40 minut a maksimum 4 godz ale to rzadko. Dokładam po 200 g. na tydzień albo tydzień i pół. Dzięki ciężarkowi penis mocno się rozciąga. Wynik po 6 mc. walki pompkom i ciężarkiem to 1 cm długości ale nie wiem czy to dlatego, że może penisa mocniej odchylam do dołu np. przez tą pompke i ciężarek bo już mi nie stawia takiego oporu podczas odchylania. Oraz już nie pamiętam na ile dociskalem miarke do podbrzusza podczas pierwszego pomiaru. Dlatego zobaczymy za 4 mc. to już bede chyba mógł na 100 pr. coś powiedzieć.

[ Dodano: Pią 18 Lis, 2011 ]
Jeszcze chciałem poinformować zaciekawionych, że penis podczas gdy wisi ciężarek wydłużył się o jakieś 1,3 cm a w pompce przy napompowaniu o 1,5 cm.

[ Dodano: Pią 18 Lis, 2011 ]
Roso ja uważam, że najbardziej miarodajne mierzenie penisa jesli chodzi o przyrosty żeby uniknąc błędu pomiarowego to na siedząco jak penisa zamiast odginać przycisniemy do brzucha przy wyprostowanym tłowiu. Przy tego typu pomiarze zawsze penis bedzie w tym samym położeniu,a nie jak przy odginaniu do konta prostego bez poziomicy na oko ! Dlatego dzisiaj sobie tak zmierzyłem i będe tylko tak mierzyć. Oczywiscie nie można przytyc ani zchudnąc w brzuchu bo wtedy też pomiar będzie inny ! Ciężki to temat mi się wydaje, a dopiero jak będą 2 cm więcej to nie będziemy mogli mówić o margineśie błędu bo ten marny 1 cm to tak jak pisałem może być spowodowany różnymi przyczynami, ale jesli ten marny 1 cm przybędzie w tym samym czasie co pierwszy to okaże się że wcale nie był taki marny :D
_________________
masterp
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Cwiczę dalej.Trochę zarobiony jestem,ale 4godz.dziennie na wyciągu cały miesiąc.Nie mierzyłem długości,ale w zwisie jest bardziej obfity/pełniejszy/ i się tak nie kurczy jak dawniej po wyjściu z basenu.Ale szczególnych rewelacji nie zauważyłem.Mam nadzieję,że po świętach dam radę zrobic fotke i tu pokazać -przy linijce.Pozdrawiam
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Roso kupiłem sobie pro exstender już mam 3 tyg. Pózniej zdam dokładne relacje bo teraz jest za późno. Trzymam za ciebie kciuki nie wymiękaj zobaczycz ja nie wymiękne trening czyni mistrza. Pamiętaj jak ci się nie chce tego nośić to pomyśl o mnie ja to nosze i zobaczysz, że szybciej od ciebie nie wymiękne !
_________________
masterp
 
 
penis.com.pl
viamax
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 06 Gru, 2011   

Ja juz trochę noszę- niebawem rok będzie -powodzenia i przynajmniej takiej samej wytrwałości,
 
 
filip12 

Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: ustka
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

Witam, jeżeli chodzi o andro penisa to to dobry sprzęt, ale trzeba to potraktować poważnie i nosić go często, proponuje też w nocy, ninimum 7,h dziennie wtedy zobaczycie efekty. pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group