Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Andropenis
Autor Wiadomość
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   Andropenis

Od 10 dni rozpocząłem "zabawę " z andropenisem.Jestem w drugiej fazie adaptacji/jeszcze 5 dni/Na razie żadnych efektów,ale ponoć pierwsze mają być po 30 dniach po fazie adaptacji.,czyli koniec marca.Stosuję tzw spósób specjalny.
Mam 50 lat i robię to przede wszystkim dla komfortu w szatni i prysznicach/3x w tygodniu uprawiam różne sporty/,a nie dla partnerki.Dla niej/za jej wiedzą/ pogrubiłem rok temu.
Czy wytrzymam kurację i czy rzeczywiście przyniesie efekt będę informował.
Dane pewnie będą prawdziwe dla grupy starszych, a nie młodzieży.
Pozdrawiam i życzcie mi cierpliwości
Dane początkowe:
długość 13 cm
obwód/po pogrubieniu o 1cm/ 14cm
 
 
arkan 

Wiek: 28
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 82
Skąd: town
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

W sumie nie wiem po co to stosujesz bo masz normalnego penisa, może nie jest wyjątkowo długi ale jest gruby.
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   andropenis

Tak jak napisałem -dla siebie.Opisałem,że nie chodzi o seks,a przebywanie wspólne z innymi
facetami w szatni, pod prysznicem ,w saunie itp.i poprawę samopoczucia ,jeśli da się powiększyć
 
 
penis.com.pl
masturbator
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

ale liczy sie jakiosc i jesli ci dziala, strzela kiedy trzeba to po jakiego powiekszac? a w szatni to co przygladaja sie mierza?
_________________
aaa68
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Chodzi o samopoczucie i nic więcej.Jeżeli mógbym je poprawić to czego nie.Nie zrobię nic na siłę.A w szatni wbrew temu co myślisz każdy obserwuje każdego.
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

ok ale ja sie ciesz ze mi funkcjonuje kiedy chce, a ze ma ile mi natura dała to juz nie zmienie
_________________
aaa68
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Kobiety powiększają piersi i wszyscy to akceptują.Jeśli można poprawić naturę to dlaczego nie spróbować?Sprzęt działa bez zarzutu/jak na wiek.Seksem 3x w tygodniu nie mam
się czego wstydzić i byc może ta długość/a właściwie krótkość/powoduje,że cześciej mogę?
Zobaczymy co się zmieni
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

no to czestosc jest zaskakujaca, jakbys chcial pogadac pisz na pw

[ Dodano: Nie 20 Lut, 2011 ]
roso jak chcesz zebym odpowiedział to włąćz sobie pw bo masz blokade , a chetnie bym poklikał
_________________
aaa68
 
 
darek250 

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: kielce
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

..
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 22 Lut, 2011   

Klinika to nie jest.nazywa się New Look i reklamują się jako firma upiększająca urodę.
Przyjeżdżają tam lekarze z kliniki Brazylia w Kaliningradzie.Napisałem na forum,że estetyka z tego żadna .ale 1cm przybyło tyle ,że bardzo nierówno.Fiut jak stoi/w zwisie tak nie widać/ to w różnych miejscach ma różną grubość/zero pogrubienia do 1cm/,ale w seksie ten efekt jest odczuwalny.Partnerka czuje grubszego.Ponoć by wyrównać nierówności należałoby zabieg powtórzyć, ale nie bardzo wierzę.Masowałem i zastosowałem się do wszystkich uwag/a jestem skrupulatny / i niestety nierówności są i wyglądają śmiesznie.
Pozdrawia,.Przeczytaj mój post tam też opisałem

[ Dodano: Wto 22 Lut, 2011 ]
Jestem spostrzegawczy.Dopiero teraz zauważyłem na stronie głównej,że ta klinika z Kaliningradu jest polecana
  
 
 
darek250 

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: kielce
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

: :twisted:
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   macrolane

Po pogrubieniu wcale się nie wydłuża,ani w zwisie ani we wzwodzie.Wydłużenie jest tylko wizualne-wydaje się,że jak jest grubszy to nie jest taki krótki i tyle. Jak sama nazwa zabiegu wskazuje jest to zabieg pogrubienia penisa.Mnie też przed zabiegiem mówiono,że "optycznie też się wydłuży."
A TO NIE PRAWDA nie jest to zabieg wydłużania-mnie nie przybyło nic w długości.

Poza tym mała dygresja,jacy nauczyciele uczą dziś w szkołach-nie powinno się pisać ZWODU tylko WZWODU.Ludzie zajrzyjcie do słowników albo piszcie w wordzie z korekcją a tu wklejcie,
 
 
leon1988 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 85
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

Odradzacie jakby facet chciał sobie obciąć czy inną krzywdę zrobić. Ja życzę powodzenia ;) moim zdaniem dobrze, że facet chce się doskonalić
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 25 Lut, 2011   

Nie odradzam.Ja to zrobiłem rok temu,więc tylko opisuję efekty
 
 
brands 

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 02 Mar, 2011   

Roso a może jest tak z tym pogrubieniem, że nieumiejętnie wstrzyknęli ten żel i nierównomiernie, a z reguły robią to lepiej? Rozmawiałeś na ten temat z tymi z new look?? Moim zdaniem powinni przeprowadzić darmowo uzupełniające wstrzykiwanie, żeby nie zostawiać penisa pacjenta z deformacjami.
Ile kosztował ten zabieg ??

Co do andropenisa to używam go, mimo że mam rozmiary trochę powyżej średniej, ale zawsze chcę się więcej. Można powiedzieć, że noszę go cały czas od września, ale max 4 godziny dziennie. Od grudnia to zakładam max na 2 godziny, czasem 2-3 dni w ogóle odpuszczam, więc efektów nie zauważyłem. Jeśli jakiś przyrost nastąpił to na pewno minimalny.
Pewnie to działa.. pytanie tylko po jakim czasie. Muszę wrócić do noszenia po 4 godziny chociaż.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group