Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Andropenis
Autor Wiadomość
darek250 

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: kielce
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011   

..
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

Zabieg kosztował 2.500 pln,wykonano go w Warszawie/Jakiś lekarz z Kaliningradu/Dzwoniono do mnie z propozycją powtórki/uzupełnienia,dodatkowego pogrubienia/,ale to odpłatne.O ile pamiętam mówili 1,500, bo mniej żelu idzie na uzupełnienie.Jak wspomniałem o nierównościach,to miły Pan stwierdził,że to tak bywa,a w miarę upływu czasu nierówności się
zmniejszą/czyli jak żel będzie zmniejszał objętość,to będzie mniej śmiesznie wyglądało,ale to oznacza powrót do poprzedniej grubości i tyle/
Z andropenisem zabawę rozpocząłem 10 lutego,więc dopiero skończyłem okres adaptacji.Nic szczególnego nie zauważam.Ponoć po miesiącu etapu ewolucji ma przybrać 0.5 cm.Zobaczymy-dam znać jeśli coś zauważę
 
 
normalniak 

Wiek: 58
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: stad
Wysłany: Sob 26 Mar, 2011   Re: andropenis

roso napisał/a:
Tak jak napisałem -dla siebie.Opisałem,że nie chodzi o seks,a przebywanie wspólne z innymi
facetami w szatni, pod prysznicem ,w saunie itp.i poprawę samopoczucia ,jeśli da się powiększyć

Jasne, to jest tez bardzo wazne. A samopoczucie jest najwazniejsze.
Roso, a probowales kiedys brac jakies tabletki na przedluzanie? Ostatnio wpadla mi reklama o jakichs tabletkach maxpene czy jakos i oferuja przedluzenie w ciagu 7 dni o 7 cm!! uwazam, ze to skandal i hamstwo tak bezczelnie pisac i uwazac ludzi za debili. No bo jak w ciagu 7 dni mozna cokolwiek wydluzyc?? Trzeba byc idiota,zeby w ogole tak pomyslec. Wlosy tak szybko nie rosna. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci..
Ten andropenis mnie zastanawia ostatnio i mysle o wyprobowaniu a jak Ci idzie?
 
 
penis.com.pl
bathmate
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 26 Mar, 2011   

Tabletek nie brałem-nie wierzę ,że od chemii/może ziół/może urosnąć.Łudzę się ,że skoro to mięsień,to powinien dać się rozciągnąć.Opisywać będę co miesiąc.Pierwsze wrażenia 31 marca-cierpliwości.
Co do nabijania ludzi w butelkę-cóż,prawa ekonomii-jest popyt będzie podaż.Prawda jest brutalna.Na kompleksach małego fiuta,a tacy tu próbują różnych sposobów/nie jestem jedyny/ , można zarobić i są tacy co zarabiają.Czy to etyczne?Kto się nad tym zastanawia?Można się tylko zastanowić jakie potężne kompleksy mamy/jako faceci/,że tak łatwo ulegamy obiecankom.Czy Andropenis nie jest taką samą mrzonką?-nie wiem,dałem się namówić /skusić obietnicą powiększenia fiuta/ i teraz chcę konsekwentnie to sprawdzić.
 
 
Rafał30 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011   

Przez cierpliwość można uzyskać efekty. Tak jak piszą niektórzy przyrost penisa wynosi kilka mm na miesiąc, ale jak cierpliwie stosuje się andropenisa to w ciągu roku może to być już 1,5 cm - myślę że jest to możliwe i nie ma jakiegoś marketingowego ściemniania, że w 7 dni 7 cm więcej. Ja zaczynam za dwa tygodnie... myślę, że za rok będzie o 1,5 cm większy, bez torturowania, rozrywania i innych takich tam 8)
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011   

A tam, głupoty gadacie. Tkanki penisa są elastyczne i nie ulegają trwałym rozciągnięciom. I maksymalny efekt który można uzyskać to minimalne powiększenie penisa w stanie spoczynku.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
normalniak 

Wiek: 58
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: stad
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

A ja wam opowiem o tych cwiczeniach. dwa lata temu probowalem powiekszyc swojego fiutka. No niestety kazdy chcialby miec duzego.Ja np chcialbym miec 18-20cm. Wiekszego juz nie, bo moim zdaniem bylby za duzy, ale akurat tyle. Przez te media, filmy itp itd, zaczalem przez kilka miesiecy codziennie robic te cwiczenia o ktorych pisali. Grubosci juz nie chcialem ale chodzilo mi o dlugosc. Robilem to przez kilka miesiecy, codziennie przez godzine. Niewiem, moze robilem za krotko, bo wytrzymalem tylko jakies niecale 3 moze 3,5 miesiaca, ale co do wielkosci, to nic sie nie zmienilo. Moze pare mm ale to byla chyba iluzja, natomiast w zwisie istotnie, chyba sie wydluzyl o jakies 0,5cm - 1cm. To tyle. W tej chwili nawet w zwisie jest taki sam jaki byl przed cwiczeniami. To tyle na temat tych zajebistych cwiczen i ich efektach.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 28 Mar, 2011   

Tak jak napisałem. Skóra i tkanki penisa są elastyczne (nawet bardziej niż inne tkanki organizmu). Można je naciągnąć krótkotrwale ale nie zwiększymy tym ilości komórek które je tworzą.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   Witajcie

Minęło 30 dni .Okres ewolucji stosuję skrócony,czyli noszę andropenisa średnio 4 godziny,zmieniając naciągi co prawda nie co 3 dni/nie daję rady chodzić/, ale co 4 dni.
Nie będę się rozpisywał na temat noszenia ,bo nie to Was interesuje.Do rzeczy,czyli co się zmieniło:
we wzwodzie nie ma zmian/2-3 mm to może być efekt na przykład większego podniecenia/
czyli było i jest 13 cm
W zwisie- na naciągu wyciągam go ,żeby było śmieszniej do 13,5-13.7 cm
W bez rozciągania -w gatkach jest cały czas jakbym wyszedł spod prysznica i się nie kurczy do poprzednich rozmiarów.
Jest też/zauważyła to partnerka też /trochę grubszy zarówno w zwisie jak i we wzwodzie/
To tyle.następna relacja /jak wytrzymam/-30 kwietnia.Pozdrawiam
 
 
normalniak 

Wiek: 58
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: stad
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   

istotnie nic specjalnego sie z nim nie dzieje. Szkoda jednak, ze dopiero 30 kwietnia. fajnie by bylo gdyby sie cos dzialo i dalbys znac wczesniej. Ale i tak bede czekal do tego 30 kwietnia bo ciekawy jestem naprawde, czy to ma jakikolwiek sens. Pozdrawiam :wink:
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2011   

:D
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2011   

Daję znać tak jak obiecałem ,czyli na koniec każdego miesiąca.
Minął drugi miesiąc i jeśli ktoś liczył na rewelacje to się rozczaruje
.Widoczne wydłużenie jest tylko w zwisie,ale też nie jakieś szokujące.Być może ma rację Gajdar pisząc ,że można powiększyć tylko zwiotczałego.
We wzwodzie nic się nie zmienia,moim zdaniem/dopuszczam błąd pomiaru,podniecenia itp-różnica bywa do 0,3 cm/
.Mogę rozciągnąć/naciągnąć/ fiuta na andropenisie do 14 cm,ale nie ma to żadnego przełożenia na wzrost we wzwodzie.
Poza tym nakładki na rozciąg mają 15 cm i nie jestem w stanie więcej ich zakładać,bo nie naciągne tak fiuta.Po prostu rozciągam go na sprzęcie do 14 cm i czy założe nakładki 15-czy 19 cm,więcej naciągnąć się nie daje.Tak więc teoria o zwiększaniu naciągu co 3-4 dni staje się nieaktualna.
Potwierdzić tylko mogę,że jest nieco grubszy/ok 0,5 cm/ ,twardszy i dłużej trwa erekcja,

Takie zmiany po 60 dniach.
Pozdrawiam i walcze dalej[/fade]
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 01 Maj, 2011   

:D
  
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
twistthecub

Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 2
Wysłany: Nie 01 Maj, 2011   

czołem Roso,
będę tu zaglądał. Dopinguję Ci szczerze!
Powodzenia!
 
 
tyran002 

Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 25
Skąd: PL
Wysłany: Pią 20 Maj, 2011   

Kurde JA też walczę z ekspanderem tyle że z Proextender-em.No i jak do dziś przestałem nosić urządzonko przez tydzień-zrobila mi się rana :cry:

Powiedzcie w końcu jak to powinno być założone?Czy ma to być założone podczas zwisu czy lekko stymulowanego fiuta?
Czy urządzenie ma się trzymać luźno czy też sztywno? Bo nie dam rady ustawić go pod daną trakcją jak jest podane w instrukcji-zaledwie da się wytrzymać 1 H i potem muszę go zdjąć ponownie.

A mam jeszcze do was pytanie.Czy po długim noszeniu robi się wam czerwony i "pęcznieje się"?Czuję się jakbym stymulował fiuta do czerwoności lub po długim treningu jelq czy też PC.
Nie wiem w jakim stanie penis powinien być po zdjęciu i po ponownym zakładaniu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group