Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     penilarge przed czy po
Autor Wiadomość
klucha 

Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: jestem
Wysłany: Pią 21 Sty, 2011   penilarge przed czy po

Yoł

Jak łykacie/łykaliście penilarge ?
Na opakowaniu jest : max 2 dziennie rano i wieczorem.

Pytanko czy lepiej brać rano przed cwiczeniami np. 1h i tak samo wieczorem 1h przed.

Czy może lepiej po ? Ma to jakieś znaczenie ?


edit.
Jeszcze pytanko przed czy po posiłku ?


pozdro. :mrgreen:
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 21 Sty, 2011   

Cały ten specyfik to pic na wodę- nie działa więc obojętnie kiedy będziesz to brał.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
klucha 

Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 4
Skąd: jestem
Wysłany: Sob 22 Sty, 2011   

brałeś ze tak uważasz ?
 
 
penis.com.pl
masturbator
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 22 Sty, 2011   

Nie, czytałem wyniki badań klinicznych. Tam jest kilka ziółek które w takiej dawce nei mają wpływu na nic.
A poza tym, czy wzrost penisa zależy od tego co jemy czy od uwarunkowań genetycznych? Skad penilarge wie że o teraz płynie sobie do penisa i powoduje jego wzrost? Równie dobrze może wpływać na wzrost palca lub ręki.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
kero 

Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Lodź
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2011   

czy ktos w ogole uzywał tych tabletek? 8)
 
 
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

andrzejgadarr, gdzie masz te wyniki badań klinicznych? Chętnie poczytam.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Proszę udać się do biblioteki, pracowni lub wykładowców pierwszej lepszej uczelni medycznej tam można takie publikacje znaleźć, przeczytać, czasami nawet sobie skopiować- zeskanować, skserować lub przepisać.
No przejdźmy cały proces od połknięcia takiej tabletki, osoba ją połyka, trafia ona do żołądka, dalej do jelit, tam rozpoczyna się wchłanianie składników aktywnych do krwioobiegu:
arginina- której działanie polega głównie na przemianę związków azotowych do takich które mogą być wydalone z moczem.
buzdyganek ziemny- ziele w sumie zdrowe, zmniejsza stężenie trójglicerydów i cholesterolu we krwi, obniża ciśnienie krwi
epimedium- rzekomo zwiększa stężenie tlenku azotu, zwiększa ciśnienie krwi (więc działanie przeciwne do powyższego), działa antydepresyjnie
Muira Puama- działania na potencję nie udowodniono, jedyne udowodnione działenie to obniżenie poziomu cholesterolu
palma sabalowa ma działanie moczopędne, przy dłuższym stosowaniu hamuje rozrost gruczołu krokowego, zwiększa przepływ moczu, ma działanie wykrztuśne, uspokajające, pobudza trawienie oraz łaknienie
oprócz tego w skład tego specyfiku wchodzą kroskarmeloza sodowa czyli substancja która pęcznieje w żołądku, reszta to substancje pomocnicze bez działania na organizm.
No i to wszystko trafia do krwioobiegu, działa na wszystkie tkanki do których się dostanie więc może mieć nawet pozytywny wpływ na ogół organizmu ale nie na jeden określony narząd.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
tyran002 

Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 25
Skąd: PL
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

andrzejgadarr napisał/a:
Proszę udać się do biblioteki, pracowni lub wykładowców pierwszej lepszej uczelni medycznej tam można takie publikacje znaleźć, przeczytać, czasami nawet sobie skopiować- zeskanować, skserować lub przepisać.
No przejdźmy cały proces od połknięcia takiej tabletki, osoba ją połyka, trafia ona do żołądka, dalej do jelit, tam rozpoczyna się wchłanianie składników aktywnych do krwioobiegu:
arginina- której działanie polega głównie na przemianę związków azotowych do takich które mogą być wydalone z moczem.
buzdyganek ziemny- ziele w sumie zdrowe, zmniejsza stężenie trójglicerydów i cholesterolu we krwi, obniża ciśnienie krwi
epimedium- rzekomo zwiększa stężenie tlenku azotu, zwiększa ciśnienie krwi (więc działanie przeciwne do powyższego), działa antydepresyjnie
Muira Puama- działania na potencję nie udowodniono, jedyne udowodnione działenie to obniżenie poziomu cholesterolu
palma sabalowa ma działanie moczopędne, przy dłuższym stosowaniu hamuje rozrost gruczołu krokowego, zwiększa przepływ moczu, ma działanie wykrztuśne, uspokajające, pobudza trawienie oraz łaknienie
oprócz tego w skład tego specyfiku wchodzą kroskarmeloza sodowa czyli substancja która pęcznieje w żołądku, reszta to substancje pomocnicze bez działania na organizm.
No i to wszystko trafia do krwioobiegu, działa na wszystkie tkanki do których się dostanie więc może mieć nawet pozytywny wpływ na ogół organizmu ale nie na jeden określony narząd.


No niestety też zabrałem się za lekturę.To co andrzejgadarr napisał jest prawdą (podobno jest Pan lekarzem?)!
Trzeba zrozumieć całą filozofię organizmu a nie myśleć że to "coś zadziała".
Ale same składniki i tak jakość tlumaczą co robią...tylko pozostaje czy są prawdziwe.
 
 
Ewa_Intymnosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

badania kliniczne dotyczą całego preparatu Penilarge, czy tylko części jego składników?
Z tego co wiem nie istnieją żadne badania kliniczne dotyczące takiej receptury.
Nie zastąpią go badania na temat poszczególnych składników, choć z tego co wiem, nie wszystkie doczekały się badań klinicznych dotyczących ich skuteczności przy powiększaniu penisa. Wiele z nich jest jednak często stosowanych w wielu środkach na powiększanie, ze względu na ich zastosowanie w ogólnej poprawie sprawności (w tym seksualnej).
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 14 Cze, 2011   

nie, badań na temat tego konkretnego preparatu nie widziałem i chyba nawet nie były robione. A gdyby były zrobione i potwierdziły skuteczność, nie miał bym się o co czepiać :)
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
marcinekk 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

witam, znajomy polecił mi tabletki peni large, zazywam je ponad miesiac co prawda nie ma jakis super zadowalajacych efektów ale drobne zmiany sa zauwazalne, mysle ze bede brał je jeszcze ze dwa miesiace jak juz zacząłem to trzeba to sprawdzic, pytanie moje jest takie czy zazywal ktos z was tabletki i krem jednoczesnie? czy krem z tabletkami da lepsze ofekty niż sam tabletki??
 
 
Plitek 

Wiek: 52
Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 123
Skąd: Krosno
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011   

Hej ja birę tabletki i krem do 2 dni ... sam jestem ciekaw czy bedą jakieś efekty :)
_________________
Plitek1972
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group