Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z wytryskiem - ból i brazowa sperma
Autor Wiadomość
ahc
Gość
Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   Problem z wytryskiem - ból i brazowa sperma

Witam,

Mam taki oto problem:

Podczas mastusrbaazacji, gdy dochodzi do wytrysku, czuje ból w okolicach jąder i ponad nimi, tak jakby w 'przewodzie' łączącym jądra z penisem.

Do tego sperma jest brązowa. Nie jest to kolor spermy, wyglada to tak jakby biala sperma byla zmieszana z czyms brazowym.
Z poczatku myslalem ze to mocz, ale po dokladniejszym przyjrzeniu sie, wykluczylem ta opcje. Nie jest to tez krew.

Mam 15 lat i problem ten wystepuje zawsze i od zawsze. Nawet podczas 'milych snow' bol jest tak silny, ze mnie zbudza.

Wiem tylko tyle, ze za mlodu mialem operacje usuniecia stulejki (czy jak to sie tam nazywa). Czy to ma jakis zwiazek z tym?


Do tej pory mi to nie przeszkadzalo - myslalem ze to przejdzie, ale problem ten wystepuje juz od 2 lat.

Czy to w ogole przejdzie? Czy powienienem udac sie do lekarza specjalisty? Czy da sie to 'naprawic' jakimis domowymi sposobami, zeby uniknac lekarza (mam 15lat, wiec troche krepujace sa dla mnie sprawy 'takich' chorob).


//edit// dodam jeszcze, ze po wyschnieciu sperma ma kolor bezbarwny, lekko bialy. ma zapach moczu.

Z góry dziękuję i liczę na waszą pomoc.
Pozdrawiam
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Lip, 2006   

Nie chcę Cię straszyć, ale z tego co mówisz, wygląda to bardzo nieciekawie. Musisz iść jak najszybciej do lekarza rodzinnego, a ten na pewno wyda skierowanie do urologa. Im wcześniej tym lepiej. Pozdrawiam.
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006   

nie lubie wystawiac diagnoz z opisu, ale mi to pachnie jakims stanem zapalnym (w szczegolnosci przemawia za tym bol towarzyszacy ejakulacji)...stad szczegolowe badanie urologiczne i posiew cie nie ominie, oczywiscie jesli zalezy ci na rozwiazaniu problemu...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group