Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     małe pytanko
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw 22 Cze, 2006   małe pytanko

mam problem troche za często mi staje a raczej kilkanaście razy na dzień więc co zrobić żeby oklapł.Licze na konkretnom odpowiedź i z góry dziękuje! :!:
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

W takim przypadku cieszyłbym się z radości na twoim miejscu :D sam tez mam takie cos i sie z tego naprawde ciesze. Jak dla mnie to może mi stać caly czas :P :) niktórzy czlowieku nie mają wzwodu! a ty sie martwisz.
 
 
marcinus1991
Gość
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

Tja, nalepiej jak stanie na basenie czy np. na wycieczce jak jesteś w piżamce :) Idziesz przez korytarz, a tam dziewczynki 8)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

hehe mi często staje w szkole :) jak spojrze na pania od polskiego to az slino-toku dostaje :) raz mialem taka sytuacje ze stanol mi na koniec lekcji i mnie strasznie bolalo jak musialem wychodzic z klasy :lol: :D
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

ta... raz na obozie kolezanka widziała mnie w stanie porannego namiotu w piżamie... to nie było fajne:\ Wiecej ze mnie kołdry nie ściągała potem :( :D
 
 
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

w trakcie dnia jeszcze tak źle nie jest... najgorzej z porannym wstawaniem...czesto przez to do szkoły sie spóźniałem :P :P:P albo gdy byłem na nocce u kumpeli to rano wszyscy sie dziwili czemu ja na czworaka chodze gdy musielismy sie szybko zbierac:P a tak ogólnie to zeby opadł to mysle o czyms nie przyjemnym :P
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

hehehehehe z tym czworakiem to bylo swietne :) jak kolegi rodzice wyjechali do pracy za granice na wakacje to spalem u niego to gdy sie budzilem zawsze wstal i wychodzil prawie z majetek ;p a on mowi no nodjusz ubieraj sie idziemy do miasta na laski :) a ja jeszcze chwilke jeszcze chwilke :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group