Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Największe powiększenie
Autor Wiadomość
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Zwykle najdrożej jest w Warszawce
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

wg mnie ale to tylko moja opinia i ocena, poniewaz tez zastanawialem sie nad tym i mialem okazje widziec i zele i np implanty to w ogole nie ma co porownywac, poniewaz zel jest poprostu miekki, nawet byl artykul gdzie wypowiadala sie Tatiana z Kliniki Brazylia ze miala faceta ktory byl po takim pogrubianiu i penis jest najzwyczajniej miekki, nie jest taki twardy jak bez tego zelu takze wizualnie jesli oczywiscie nie jest to zle zrobione moze i bedzie to wygladac ok ale w dotyku na bank da sie to wyczuc, implanty sa o wiele wiele lepsze i jest ich cala masa ale to juz jest nie zabieg a dosyc powazna operacja. Ja jestem po "pseudo powiekszaniu" i troszke rzeczy juz widzialem jest zreszta moj temat w tym dziale i uwierzcie ze nie znam osoby ktora jest z tego zelu zadowolona. poza tym pomyslcie, dlaczego np zdjecia poprawianych noskow czy piersi mozna zobaczycz wszedzie a pogrubianych czy wydluzanych penisow nikt wam nie pokaze zaslaniajac sie tajemnica itd itd.......
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Igood.Nie wiem skąd masz wieści,że nie pokazują efektów przed i po.Mnie lekarz pokazał ,nie tylko po to by zachęcić/jak mnie obejrzał to wiedział,że nie zarobi dopóki nie zejdą poprzednie zgrubienia/ ale po to by pokazać jakie moga być zmiany.Oczywiście widziałem penisy przed i po, a nie ich właścicieli.Co do twardości to masz trochę racji,ale nie jest to tak,że twardy w erekcji jest tylko w środku,a "elementy" pogrubione to flak.Owszem nie są tak twarde jak natura to robi,ale nie jest żle.Na tyle przynajmniej,że Partnerka to odczuła podczas stosunku/wrażenia były na( +) stąd pojawiła się chęć kolejnego /lepszego w estetyce też/ pogrubienia/Gdyby to nie dawało lepszych wrażeń,to znająć szkocką rozrzutnośc mojej Pani -nie pozwoliła by na takie wydatki.Dodam,że wydłużanie andropenisem trzymam w tajemnicy,a moja Pani nic nie czuje/przyrost 0,7-0,8 cm po roku/Może gdyby przyrosło 2-3 cm coś by odczuła.Wiem na dziś,że nie wydłużę penisa na 15-16 cm/tego chciałem/co może dawałoby Partnerce większe doznania,ale wiem,że jak mi zejdzie to spartolone pogrubienie,to wrócę do tematu i pogrubię z powrotem na 14,a może 15 cm w obwodzie.Tu wiem,że Partnerce się podobało i to czuła.Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

chdozilo mi o to ze raczej efektow polskich lekarzy w necie nie znajdziesz, na zagranicznych forach owszem sa i tylko takiemu lekarzowi dalbym to zrobic, chociciaz tak jak pisalem wczesniej jesli pogrubianie to tylko implanty, raz a dobrze i efekt o niebo lepszy od zelu
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

A ja znalazłem :)
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

no to pokaz pokaz :)
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Wysłałem ci na priw nazwe tej kliniki :)
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

no oki spoko, widizlem czytalem, ale spoczynek to jedna sprawa czyli tak jakby ta mniej przydatna hehe a wzwod to druga sprawa, mysle ze wiekszosci tutaj osob chodiz o wyglad/efekt/uzytecznosc w wzwodzie :) i nie odbierz mnie ze sie czepiam tylko naprawde zglebilem temat i tu nie chcialbym sobie pochlebiac ale mysle ze jak nie wiele wypowidajacych sie tu osob i nadal uwazam ze kliniki takich zdjec nie pokaza, a dlaczego?? a dlateg oze trzepia na tym ladna kase bo faceci maja kompleksy i za wszelka cena beda chcieli sie ich pozbyc a zdjec sie nie pokazuje bo te zabiegi nie spelniaja ich oczekiwan a czesto poprostu szpeca.... takei jest moje zdanie, zreszta sam przeszedlem co nie co wiec mysle ze "cos" moge powiedziec w tej sprawie
 
 
brands 

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 26 Lut, 2012   

a jak to jest z tym przedłużaniem ? rzeczywiście po operacji efekt wydłużenia jest widoczny tylko w spoczynku ? a we wzwodzie penis jest tak na długośći jak był przed operacją ?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Nie 26 Lut, 2012   

w tym samym dziale masz moj temat o operacji wydluzania ktora przeszedlem :) w Kaliningradzie, sa zdjecia i chyba wszystko co powinienes wiedziec na ten temat, jesli jeszce bedziesz mial jakies pytania to smialo pisz
 
 
klakieros03 

Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: zakopane
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Ja się balem klinik a po drugie mój lekarz stwierdził że takie chirurgiczne powiększanie to ostateczność. dlatego zacząłem powiększanie penisa dzięki tabletkom. Testowałem różne suplementy ale najlepsze według mnie to Penilarge. Zdecydowanie najlepsze powiększenie i rezultaty! jestem mega zadowolony no i mogę polecić je innym:)
 
 
magicb12 

Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Próbowałem wszystkiego i nic nie pomaga. Nawet zabieg powiększania penisa przez urologa Witolda Smoleńskiego, jednym słowem PARTACZ cena 4500zł i zero efektów.. płacę wymagam a tutaj nic.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Paź, 2016   

magicb12, musiałeś specjalnie odkopać taki stary temat żeby napisać tą reklamę?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group