Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pompka Jak czesto stsosowac ?
Autor Wiadomość
Zfujimoto 

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Wto 14 Gru, 2010   Pompka Jak czesto stsosowac ?

Witam, jak czesto stosowac pompke powiekszajaca penisa ? chodzi mi ile razy dziennie i ile razy w tygodniu ? i Czy normalnie przy stosowaniu pompki moge dorzucic cwiczenia ? I czy te cwiecznia moge wykonywac codziennie ?
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

Ale do jasnej cholery, po co ci pompka. Tylko z ptaka flaka zrobisz. Miękkiego który już nigdy nie będzie naprawdę twardy.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Zfujimoto 

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sro 15 Gru, 2010   

mam pompke od czerwca i ja stosuje do dzis i na erekcji nie stracilem nawet przeciwnie :) tylko pytam sie co do dokladnego stosowania gdyz nie jestem pewny czy dobrze ja uzytkowalem, uzywalem jej 3-4 razy tygodniowo, raz dziennie po 15-20 min
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
przemko110 

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 12
Skąd: Zielona Gora
Wysłany: Pon 20 Gru, 2010   

A gdzie kupiłes tą pompkę i jaka to pompka bo jest ich trochę, zazwyczaj to takie informacje jak używac znajdziesz na stronie sklepowej produktu, dużo też jest na stronach poswieconych powiekszaniu penisa.
_________________
Powiekszanie penisa

Przedwczesna ejakulacja
 
 
Zfujimoto 

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Czw 23 Gru, 2010   

pompka x factor czytalem rozne strony i tylko na bathmate znalazlem ze nalezy stosowac ja 4-5 razy ale to jest zwykla popmpa powietrzna wiec moze jest jaka roznica

[ Dodano: Wto 11 Sty, 2011 ]
Regularne pompowanie przynosi najlepsze rezultaty. Mężczyźni, którzy pompują codziennie
szybko osiągają trwałe rezultaty – rozszerzenie naczyń. Użytkownik, który pompuje od czasu
do czasu, raz lub dwa razy w tygodniu, zauważy, że to, co osiąga po jednej sesji w przeciągu
kilku godzin wraca do normalnego stanu. To, co zauważamy w tym przypadku to
rozszerzenie limfatyczne, które jest nietrwałe. Pompowanie o stałej porze dnia wydaje się
najlepszym rozwiązaniem.


wiec jak czesto stosowac jest tyle opinie co do czestotliwosci stosowania
 
 
marcinekk 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

witam was, kupiłem sobie na stronie pompke bathmate, używam jej codziennie od 6 dni, jestem bardzo zadowolony efekt osiąga sie odrazu a nie jak w przypadku tabletek ze trzeba czekac miesiacami, czytałem opinie i piszą ze fajnie uzywa sie jej pod prysznicem czego jeszcze nie probowałem ( jak wypróbuje to dam znac). Pytanie do was jest takie czy jak bede uzywał jej codziennie nic mi nie bedzie?? ostatnio chyba przeadzilem bo po stosunku odczówałem delikatny ból w okolicy żołędzia.. zrobie sobie kilka dni przerwy od uzywania zeby nie przedobrzyc. prosze doświadczonych o pomoc, pozdrawiam. Marcin Olkusz
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

marcinekk, a jak długo utrzymuje się efekt powiększenia. po jakim czasie od odstawienia pompki penis wraca do swojego poprzedniego rozmiaru? widzisz też przyrost długości czy tylko grubości? pozdrawiam
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
marcinekk 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 43
Skąd: olkusz
Wysłany: Sro 03 Sie, 2011   

ciężko powiedziec jak długo utrzymunje sie efekt, ja używam srednio 20 min przed stosunkiem, efekt wtedy jest naprawde szokujący. Po stosunku przynajmniej w moim prztypadku rozmiar wraca do naturalnego, ale czytalem ze jak bedzie sie stosowac czesto efekt z wiekiem czasu bedzie sie utrzymywal coraz dłużej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group