Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     WŁOSY NA PLECACH
Autor Wiadomość
jagna 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

owłosienie jest męskie, a jeśli na długo w miare szybko lecz boleśnie to polecam wosk :P
 
 
max666114

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10
Wysłany: Wto 09 Cze, 2009   

hejka,
chłopaki powiem wam, że naprawdę nie ma się czym przejmować. do takich wniosków doszedłem po latach kompleksów. mam 28 lat i owłosione mam prawie wszysko łącznie oczywiście z plecami. większość facetów których widziałem ma mniejsze owłosienie na klacie niż ja na plecach. od zawsze miałem na tym punkcie kompleksy. jak zacząłem zarastac w czasach jeszcze podtswówku to był dla mnie szok. wszysscy kumple gładcy a ja juz miałem pierwsze włosy na brzuchu i klacie. w technikum już miałem bardzo obfite owłosienie na całym ciele i zaczęły mi zarastac plecy. swego czasu goliłem bardzo często, potem przerzuciłem się na wosk /kumel mi regularnie depilował plastrami woskowymi plecy/ ale okazało się ze ma uczulenie na to paskudztwo.
teraz znalazłem osobę z którą jestem szczęsliwy i pozbyłem sie kompleksów.jestem jaki jestem i tego nie zmienię
chłopaki nie ma się co przejmować, są naprawde w życiu większe problemy niż nasz zarost na plecach!!!!!głowa do góry
 
 
lew966 

Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 98
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 12 Cze, 2009   

ja to bym nawet chciał być bardziej owłosiony. Czy jest na to sposób?
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009   

zel na porost wlosow :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009   

ajakso1 napisał/a:
zel na porost wlosow :)


Jest wogóle takie coś? Chyba raczej nie, bo nie byłoby łysych.
_________________
PZDR BASF
 
 
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009   

sa pewnie i z pewnoscia jest przeszczep włosa:) ale to juz chyba kosztowna sprawa
 
 
gulk

Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 28
Wysłany: Pon 20 Lip, 2009   

BASF napisał/a:
Jest wogóle takie coś? Chyba raczej nie, bo nie byłoby łysych.

Kiedyś coś takiego reklamowali. Podobno pobudza cebulki do porostu włosów.
 
 
Znachorek 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 59
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

gulk napisał/a:
BASF napisał/a:
Jest wogóle takie coś? Chyba raczej nie, bo nie byłoby łysych.

Kiedyś coś takiego reklamowali. Podobno pobudza cebulki do porostu włosów.


Mowisz o reklamie na TV Mango? ;p
 
 
gulk

Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 28
Wysłany: Czw 23 Lip, 2009   

Mango albo inne lipne tele-wpychacze. Ale skoro reklamują, to i coś sprzedają :roll:
 
 
Gorryl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Kwi, 2013   

Jestem bardziej owłosiony od reszty, ale daleko mi do typowego miśka. Chciałbym zwiększyć owłosienie chociaż na klacie. Czy na serio nic innego niż kuracja hormonalna nie wchodzi w grę? Narazię postanowiłem że będe golił przez rok i zobaczymy, czy włosy odrosną gęstsze.

ale jeśli ktoś by znał inny sposób, albo wiedział gdzie w Krakowie bezpiecznie kupic testosteron to byłbym wdzięczny
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2013   

Gorryl napisał/a:
Jestem bardziej owłosiony od reszty, ale daleko mi do typowego miśka. Chciałbym zwiększyć owłosienie chociaż na klacie. Czy na serio nic innego niż kuracja hormonalna nie wchodzi w grę? Narazię postanowiłem że będe golił przez rok i zobaczymy, czy włosy odrosną gęstsze.

ale jeśli ktoś by znał inny sposób, albo wiedział gdzie w Krakowie bezpiecznie kupic testosteron to byłbym wdzięczny


Owłosienie to nie tylko sprawa testosteronu, ale też genetycznych predyspozycji. Tak jak ktoś ma duży nos czy błękitne oczy tak samo można posiadać duże, średnie lub małe owłosienie. A próby z testosteronem mogą się źle skończyć - bo zaczną Ci rosnąć włosy na klacie i nie tylko a na głowie coraz mniej :P
 
 
Gorryl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2013   

wcale bym się nie przejął włosami na plecach albo łysiną. Bardziej boję się tylko zdrowotnych powikłań. Jakieś dojscia w krk? A może znacie inne sposoby? Golenie pomoże?
 
 
sandramaj 

Wiek: 31
Dołączyła: 30 Sty 2018
Posty: 6
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 30 Sty, 2018   

Jak chcesz je usunąć na trwale to tylko laserowe usuwanie (niestety dość drogie)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Sty, 2018   

sandramaj, brawo za odkop
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group