Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     WŁOSY NA PLECACH
Autor Wiadomość
ic

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 19
Wysłany: Sob 04 Lis, 2006   

"boje sie o tym powiedziec mojej dziewczynie ona jeszcze tego nie wie."

Wybacz, ale istny śmiech na sali..to poprostu komiczne.. chyba nie masz się czym w życiu stresować i przejmować. Możesz też spojrzeć na to jak wygląda Twój post, zanim go dodasz, uwierz, to by się przydało. Pozdrawiam i człowieku "daj se siana", te włosy to rzecz normalna. Ppodejrzewam, że z tymi włosami okaże się tak, że wogóle Twojej "pani" to nie zdziwi, albo jeszcze dodatkowo Cie wyśmieje, że się takimi duperelami przejmujesz...
 
 
Krystek21

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: zach. pom
Wysłany: Nie 28 Sty, 2007   włosy na plecach

Moj tata ma wlosy wszedzie choc nie ma ich az tak duzo jak pan na zdjeciu...ja podjalem decyzje i jak mnie wyrosna na plecach barkach i posladkach to ide je usunac laserowo...koszt(sprawdzilem ok 3000PlN) no coz mnie np nie przeszkadzaja wlosy na klacie ale na plecach barkach i posladkach to juz przeginka. :!:
_________________
Nie jestem idealny,ale moge to zmienic
 
 
wlowlo 

Wiek: 54
Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 7
Skąd: zagranica
Wysłany: Sro 31 Sty, 2007   

to racja bo niby dlaczego faceci gola sobie brode ,mozna sie golici wszedzie lub epilowaci chyba ze ma sie alergie ,pelno chrostow i siersici wyrastajaca pod skora co wyglada gorzej jak zarost ,a najlepiej golici cale cialo maszynka elektryczna pa wl
 
 
penis.com.pl
masturbator
mutek 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: B-c
Wysłany: Sob 17 Lut, 2007   

Wiecie jak byłem w wojsku to koniecznie chciałem mieć owłosioną klatę! myłeś się całe wojsko w zimnej (lodowatej) wodzie! rzeczywiście troszkę ich mam teraz :) ale można je policzyć :lol: ..
Za to kumpel w wojsku musiał sobie co jakiś czas golić czoło :!: :mrgreen:


pozdr.
mutek
_________________
mutek is gutek :)
 
 
arekarek

Wiek: 47
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2007   

Dajcie spokoj. Wlosy to rzecz normalna. Nie przeszkadzaja one w niczym. To unikatowe polaczenie gamet. Jestesmy w ten sposob wlsnie wyjatkowi. Nasi rodzice sa rozni i z polaczenia ich genow "jako ieszanka" powstajemy my. "To" cos unikatowego. Natura "to" specyficznie stworzyla. Pomyslcie, ze jak czesc ciala ogolimy to juz nie jest "taka doskonala" jaka ja nasza natura wymyslila. Wiele pomyslow na "choroby" i odstepstwa to efekt obserwacji ludzi i chyba chec upodobnienia sie wiekszosci powodowana chcecia bycia pewny, ze jest sie normalnym. Gole brode bo tak sie nauczylem i jej posiadanie by mi teraz przeszkadzalo, a poaz tym wszystko jest ok. Nawet gdybym cos mial niby nienormanego w odbiorze innych to mi to nie przeszkadza i nawet moze nie wiem. Oczywiscie mam czasem chec cos ogolic ale kierowany jestem checia bycia modnym, nowoczesnym, meskim itd. Ale tak naprawde nasza natura jest chyba idealna. Ustawia"to"/nasw swoich proporcjach. Popatrzcie chociazby w galerie dumy meskiej. Zdarza sie, ze czasem ktos sobie cos tak ogoli, ze to jakos nie pasuje. Juz lepiej jak by nie golil. Pomijam, ze mozna to bylo zrobic jakos niedokladnie z jakiegos powodu. Nie bojcie sie siebie.
 
 
Dudi 1987

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

Bruno Pelletier ma racje że największe stężenie testosteronu przypada między 19-20 rokiem życia, sam mam 19,5lat i od około 5 m-c zauważyłem szybki porost wlosów na klacie(mam spore skupisko na środku klaty) i zagęstnienie zarostu na twarzy teraz muszę golić sie codziennie. Interesuje mnie do jakiego wieku rozwija sie owłosienie na klacie, marzę o gęstym zaroście w tej części ciała.
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2007   Re: włosy na plecach

Krystek21 napisał/a:
wlosy (...) na plecach barkach i posladkach to juz przeginka. :!:


zależy co kto lubi....


a podpis w Twoim profilu jest makabrycznie narcystyczny....
 
 
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2007   

Metody:
1. golenie - dużo zachodu, poza tym odrastają mocniejsze. Efekt krótkotrwały.
2. depilacja kremami - rozpuszczają włosy, w sumie efekty niezłe, jeżeli nie wyglądasz jak gościu na zdj we wcześniejszych postach :)
3. woskowanie - idź do kosmetyczki, to jeden z lepszych pomysłów. Delikatny ból, ale efekt zadawalający i w mierę długotrwały (jak na depilację)
4. laser - na wieki ale też wieki na to będziesz zarabiał. Najtańsze zabiegi to około 3tys. zł ale niekiedy trzeba powtarzać kurację dla pełnego efektu.
5. Zawsze się możesz z dziewczyną pod prysznicem lub w wannie pobawić i tam ona Ci je usunie :) Ty jej wydepilujesz bikini, a ona Ci plecy :) I gra wstępna załatwiona :D
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
deimos 

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

nie rozumiem kolesi ktorzy pisza "po co usuwac wlosy z plecow" ... i wmawianie sobie, ze dziewczyna to nie przeszkadza, bo natura takimi nas stworzyla i tak musi byc .... przeciez kobietom tez rosna wlosy na nogach, pod pachami i w "okolicach bikini" .. i szczerze watpie, zeby wiekszosci facetow podobaly sie te wlosy

ja tez mam wlosy na plecach, ktore mnie doprowadzaja do szalu.. niby taki sie urodzilem i powinienem sie pogodzic z tym... ale jestem przekonany ze 99% kobiet poproszonych o to zeby obiektywnie sie wypowiedzialo na ten temat, powie, ze woli facetow bez owlosionych plecow..

ostatnio niezle sie nagimnastykowalem, zeby je "ogolic", ale wyszlo jak wyszlo i nie wszystko scialem... pozniej moja dziewczyna jak sie do mnie tulila to zapytala o to i powiedziala, zebym ich nie golil bo jej nie przeszkadza to, a tak to ja jeszcze kuja jak odrastaja i to nieprzyjemne jest........ i sam juz w sumie nie wiem, bo i tak zle i tak niedobrze, a jestem 100% pewien, ze jakby tych wlosow nie bylo wcale to (chociaz tego by nie powiedziala nawet) podobalbym jej sie bardziej


to taki moj luzny wywod :)

a teraz pytania:
ile kosztuje taka depilacja u kosmetyczki?
jak dlugo sie utrzymuje efekt?
czy pozniej odrastaja slabsze wloski?
 
 
Anonymus 

Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Z daleka.
Wysłany: Nie 10 Sie, 2008   

Depilacja u kosmetyczki w granicach 100-150zl (bynajmniej u mnie :P ).

Polecam depilacje woskiem. Boli, ale wlosy wychodza z cebulkami i efekt na dluzej.



A mozecie doradzic cos na depilacje wlosow lonowych, bo z woskiem bawic sie w takowych miejscach nie chce ;)
 
 
mar22

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 90
Skąd: blisko wawy
Wysłany: Pon 11 Sie, 2008   

Ja ostatnio użyłem kremu do depilacji i przyznam, że efekt przeszedł moje oczekiwania.
Jest to wygodniejsze, niż maszynka, a co nie zebrałem łopatką, spłynęło podczas prysznica.
Niechcący tylko krem dostał sie na nogi i plackami też mi włosy zeszły :-) . Trzeba uważać
 
 
Anonymus 

Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Z daleka.
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008   

A jakiego produktu uzyles dokladnie?
W sensie firma :p
 
 
macromiz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sie, 2008   

Pewnie Tanita albo Veet
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
norbercik 

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Sie, 2008   

Tanita żółta jest tańsza :) i Polska :P
_________________

Sport, motoryzacja, biznes no i seks oczywiście :)
 
 
mar22

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 90
Skąd: blisko wawy
Wysłany: Sro 13 Sie, 2008   

Ja używam Perfecta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group