Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     WŁOSY NA PLECACH
Autor Wiadomość
kamil22latt

Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 19
Wysłany: Czw 15 Cze, 2006   WŁOSY NA PLECACH

Mam do Was pytanie. Jak usunąć włosy z pleców ale nie chodzi mi zeby znikneły na krótko tylko na stałe. Wiem ze taki problem ma duzo facetów wiec zwracam sie do was o pomoc. Juz nie wiem jak sobie ztym poradzic. A teraz szykuje mi sie wyjazd na 2 miesiace gdzie bedzie duzo ludzi i sa łazenki wspolne i bedzie mi głupio sie z tymi włosami rozebrac. PROSZE O POMOC!!!!!!!!
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pią 16 Cze, 2006   

primo - dlaczego chcesz je usuwać??? ja tez mam takie, znam wielu facetów z owłosionymi plecami i powiem Ci, że szczycą się tym owłosieniem...

secundo - jeśli bardzo tego pragniesz, idź do dobrego salonu kosmetycznego - tam usuwaja owłosienie metodą laserową... ale to kosztuje majątek...
 
 
kamil22latt

Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 19
Wysłany: Czw 22 Cze, 2006   

Kto ma włosy na plecach i czy je usówa a jak tak to w jaki sposób
Prosze piszcie zalezy mi na tym
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
existenz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 23 Cze, 2006   

Jeśli chcesz usunąć je na stałe, to tak jak Bruno napisał- metodą laserową. A jak nie na stałe, to poproś, aby ktoś ci je wydepilował najlepiej kremem do depilacji. Długo nie odrastają.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
8)
 
 
Gość

Wysłany: Sob 24 Cze, 2006   

Też je mam i mnie troche wnerwiają ;) Niby w niczym nie przeszkadzają, ale sama ich obecność może irytować :P POza tym nie wiem jak na to kobietki patrzą:P Włosy na klacie tak, ale na plecach raczej nie ;)
 
 
kamil22latt

Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 19
Wysłany: Sob 24 Cze, 2006   

tez własnie tak mysle ze włosy na klacie tak ale na plecach nie dlatego chce sie ich pozbyć na stałe ale małym nakałdem finansowym!!!!
a ile masz lat i od ilu lat masz te włosy na plecach. Ktos w rodzinie u ciebie tez ma.
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

widzisz, kazdy czlowiek chcialby na stale i niskim kosztem, ale zazwyczaj tak to nie dziala...
usuwanie laserowe jest b. drogie i dlugotrwale, ale nie niszczy tak skory, jak elektroliza, ktora trwa krocej i jest mniej kosztowna...
a depilacje nie sa permanentne i raczej nie oslabia na tyle cebul i struktury wlosa, by "nieestetyczny" w twoim przekonaniu efekt przestal istniec...
pozostaje sie pogodzenie z "malpka" lub trzeba zaczac odkladac na zabiegi...jesli jakiejs kobiecie zbiera sie na wymioty widzac wlosy na plecach niech sobie poszuka lysola...jest wiele, ktorym takie owlosienie nie wadzi a nawet jest gro takich, ktore sa nim podrajcowane...
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

duża ilośc owłosienia jest efektem sporej ilości testosteronu...

Szczyt testosteronowy mężczyzna osiąga w wieku ok. 19-20 lat...

a im więcej testosteronu, tym większy "power" w łóżku :)
 
 
Gość

Wysłany: Nie 25 Cze, 2006   

kamil22latt napisał/a:
a ile masz lat i od ilu lat masz te włosy na plecach. Ktos w rodzinie u ciebie tez ma.


lat mam 18, a od kiedy mam te włos? nie wiem, nie pamiętam ;) mój ojciec ma je też...
nie są jakieś mega gęste i grube, ale zawsze ;) raczej nie jestem Klausiusz Sevkovic :D

Bruno Pelletier napisał/a:
duża ilośc owłosienia jest efektem sporej ilości testosteronu...
a im więcej testosteronu, tym większy "power" w łóżku :)


to fakt czy Twoje widzi mi się:> ?
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

fakt... poczytaj trochę
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

ale przecież o ilości owłosienia decyduje nie tylko ilość testosteronu ale także inne czynniki, m.in. predyspozycje genetyczne. po prostu jednym zarost zaczyna rosnąć wcześniej albo jest bardziej obfity a inni mają go mniej i stają sie owłosieni później itd itp :wink:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

w odpowiedzi, mam nadzieje, ze kolega bruno zastosowal skrot myslowy...
testosteron jest odpowiedzialny za ksztaltowanie 2-rzedowych cech plciowych u mezczyzn...
wiekszosc mezczyzn w podobnym wieku posiada to samo stezenie tego hormonu we krwi...a dalczego jedni sa bardziej owlosieni od drugich? genetyka...
oczywiscie stosujac terapie testosteronowa jakosc i ilosc wystepowania 2-rzedowych cech plciowych powinna sie nasilic, ale trzeba powiedziec wyraznie...u mezczyzny "nieobcizonego" genetycznie bujnym owlosieniem nie da sie zbyt wiele zmienic...
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006   

przecież dokładnie to, tylko- w wiadomym celu- prostszymi sloami napisalem, hildegrant
od siebie dodam tyle że może warto przestać sie stresować kwestiami wyglądu, na który przecież w duzym stopniu w pewnych kwestiach nie mamy wplywu. poza skrajnymi przypadkami oczywiście jak np. calkowity brak zarostu lub (hmmm jak to kulturalnie ująć) 'mało widoczna spod włosów skóra' np. na nogach rękach plecach itp. ale to b. rzadkie przypadki
powiedzmy problem ma ten koleś:

lub koleś który kompletnie nie ma zarostu, męskich rysów twarzy, nie zmienił mu się głos itd (nie pojawiły sie cechy płciowe, można wtedy podejrzewać zaburzenia hormonalne)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

Ooo kur..!!! Przecież to goryl a nie facet... Włoski na ciele są fajne :wink: ale taka ilość to już wygląda obleśnie...
 
 
kamil22latt

Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 19
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2006   

kTO MA WLOSY Na PLECACH niech isz ja i ihpozbywa a pozatym czy sie z t dobrze czuja bo mnie tobardzo dreczy bo ja mam i boje sie o tym powiedziec mojej dziewczynie ona jeszcze tego nie wie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group