Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Aneros !!!???
Autor Wiadomość
wawajoker 

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 12 Maj, 2007   

Marshall- masz bardzo mądrą partnerkę. Ja dostałem paczkę nic nie sugerującą, więc nie powinieneś się obawiać. A jeśli chodzi o te przeżycia o których piszesz to myślę, że już niedługo się z nami podzielisz. Trochę ćwiczeń i sam zauważysz różnice. Pozdrawiam
 
 
Marshall 

Wiek: 56
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 13 Maj, 2007   

Dzięki za pomoc.
 
 
wawajoker 

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Nie ma za co. Służę pomocą każdemu kogo interesuje temat zdrowej i sprawnej prostaty.;) Po to tutaj jesteśmy przecież.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
cyklista6 

Wiek: 57
Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Maj, 2007   

Cześć Wawajoker!
A możesz zdradzić ile czasu trwało Twoje "oswajanie" się z tym urządzeniem? Czy robiłeś to regularnie? Po jakim czasie miałeś pierwsze sukcesy?

Bo mnie jakoś na razie (mam helixa) niespecjalnie się udaje. Nie ćwiczę regularnie, ale po włożeniu go po kilkunastu minutach po prostu przestaję cokolwiek odczuwać i nic. Przechodzę wtedy na tryb ręczny - no ale jak rozumiem, to nie to.
 
 
Marshall 

Wiek: 56
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 17 Maj, 2007   

.......
  
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 20 Maj, 2007   

czym czyscicie sobie odbyt przed wprowadzeniem anerosa???
 
 
Marshall 

Wiek: 56
Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 26 Maj, 2007   

...................
  
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 26 Maj, 2007   

moze dlatego iz kazdy nie moze pozwolic sobie na anerosa gdyz jakby nie patrzez kilku zlotych to on nie kosztuje ....
 
 
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

erm ile takie cos kosztuje?
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 09 Kwi, 2008   

ok 270 zl
 
 
rakencja

Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 17 Lip, 2008   Ja znalazłem jeszcze jeden masażer tylk oz innej firmy. NEXU

http://refform.pl/index.p...cb688fcb40ce94f

oto link. ponoć masażer nexus gyro ma tą zaletę że nie trzeba używać rąk- tylko usiąść i poruszać biodrami.
http://superorgazm.pl/
 
 
dobratera 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Pisz
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   Re: Ja znalazłem jeszcze jeden masażer tylk oz innej firmy.

rakencja napisał/a:
http://refform.pl/index.php?cPath=100&osCsid=8027c1119ecedd9e4cb688fcb40ce94f

oto link. ponoć masażer nexus gyro ma tą zaletę że nie trzeba używać rąk- tylko usiąść i poruszać biodrami.
http://superorgazm.pl/

\

i co wy se to wsadzacie w dupsko ? pogieło was ? toż to jakiś śmiech na sali
 
 
 
goral00

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 8
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

mam do uzytkownikow takie pytanie-czy w trakcie stosownia anerosa w wyniku masazu masazu wycieka wam z penisa wydzielnia z prostaty - czy tak dzieje sie za kazdym razem, czy tylko na poczatku lub przy niektorych masazach. mam przewlekle zapalenie prostaty i zastanawiam sie nad kupnem tego urzadzenia ale nie wiem, czy to cos pomoze, bo bakteria ponoc siedzi gleboko w tej prostacie juz od paru lat i nie wiem, czy nie zaszkodze sobie czasem przy okazji. wiem, ze sa rozne-odmienne poglady w tej sprawie. stad moje pytanie do uzytkownikow tego urzadzenia.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
marek1977 

Wiek: 46
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Poland
Wysłany: Sro 25 Mar, 2009   

Też mam przewlekłe zapalenie prostaty i zamierzam sobie taki sprzęcki kupić ,tylko nie wiem jaki model najlepszy.Może ktoś coś doradźi?.
 
 
w.w.2008 

Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2009   

bardzo zaciekawiła mnie sprawa anerosa. nie zastanawialem sie specjalnie wczesniej nad pieszczotami tego miejsca, ale widze ze to moze byc niezła rzecz. akurat prostate mam zdrowa, tam mi sie przynajmniej zdaje, bardziej zaintetresowalo mnie to jako zrodlo mowych seksualnych doznan
_________________
w.w.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group