Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ile masz cm?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 10 Lip, 2017   

redman32, dobry żart :P
 
 
penisek1233 

Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Ww
Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Czy należy się przejmować długością 11,5-12cm no może maks 12,7 jakby spalić nieco tłuszczu w wieku 16 lat i dwóch miesiący?
Powinienem zacząc robić jakieś ćwiczenia? (oprócz walenia konia :lol: )
 
 
Extazy 

Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 27 Lip, 2017   

w zwodzie:

długość: 18 cm, może milimetry więcej, ale mierzone z dociskaniem do kości
grubość: od średnio 13 do 13.5 cm w najgrubszym miejscu na końcu przy żyle wysokiego napięcia :mrgreen:


Jak właściwe mierzyć? W ebooku jest napisane, że z boku od kosci, co zazwyczaj dodaje jeszcze 1-1.5 cm. Do tej pory mierzyłem, nie z boku, ale na górnej powierzchni od kości.
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

Extazy, poszukaj na forum, temst wałkowany wielokrotnie - są nawet schematy jak wykonać pomiar
 
 
ciekawski1991 

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 01 Paź, 2017   

Najbardziej wiarygodna ankieta była by, gdyby dodawać od razu zdjęcie z pomiarem. Ktoś powyżej o tym napisał. Tylko trzeba uszczegółowić jak mierzyć. Ja zrobiłem pomiar od góry penisa w pozycji siedzącej i lekko go odchylając ku dołowi tak, że penis jest w pozycji poziomej do podłogi. Zauważyłem, że w pozycji stojącej i leżącej, także odchylając penisa pomiar już wychodzi około 0,5 cm mniejszy. Bez odchylania penisa to już by wychodził 1 cm mniej na pomiarze. Natomiast jak już ktoś tu wcześniej zauważył, dociskając do kości miarkę dochodzi znowu 1,5 cm więcej do rozmiaru. Także jak dla mnie wydaje mi się, że najlepiej jest mierzyć penisa w pozycji siedzącej, poziomo do ziemi od skóry (nie przyciskając do kości). Oczywiście pomiar dokonać przy 100% erekcji.

Także mierząc w ten sposób, mój penis mierzy jakieś 17 cm długości i 14 cm obwodu.

Aha i jeszcze jedno, dokonując pomiaru linijką należy do wyniku dodać sobie 0,5 cm w zależności od linijki, ponieważ miara na linijce nie zaczyna się od razu tylko jakieś 0,5 cm dalej.

Poniżej wrzucam zdjęcia z pomiarów:

 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Paź, 2017   

ciekawski1991, był taki pomysł/sugestia, problem w tym że "nowi" rejestrują się tutaj i mają w nosie zasady jakie panują na forum oraz określone wytyczne w tematach.

ps. następnym razem postaraj się wrzucić zdjęcia w lepszą ostrością...
 
 
ciekawski1991 

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 07 Paź, 2017   

To może założyć drugi temat. Interesujące by było, czy wyniki takiej ankiety, w której głosy są ważne jedynie wtedy, kiedy poparte są wcześniejszymi zdjęciami, były by zbieżne :D

PS. Ciężko jest zrobić dobrej jakości zdjęcie, kiedy trzeba trzymać jednocześnie kutasa, miarkę i aparat :D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Paź, 2017   

ciekawski1991 napisał/a:
Ciężko jest zrobić dobrej jakości zdjęcie


wystarczy że ogarniesz podstawy robienia zdjęć, większość z was robi zdjęcia telefonem oto rada

Cytat:
Sensory w aparatach komórkowych powoli dorównują tym z lustrzanek pod względem liczby megapikseli, ale są ciągle lata świetlne za nimi pod względem wielu innych parametrów, w tym jakości zdjęć w gorszych warunkach oświetleniowych. Zdjęcia z komórek są często zaszumione, niewyraźne. Aby tego uniknąć, najlepiej fotografować, kiedy jest jasno. Jeśli to niemożliwe, należy doświetlić nieco fotografowaną scenę czy osobę, zbliżając się do okna czy zapalając światło, albo po prostu zaczekać na lepsze warunki.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Haha no tak ludziom to nawet poradnik trzeba napisać jak zrobić ostre zdjęcie swojego penisa..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017   

Temat nadal aktualny można podawać swoje wymiary.

A jeżeli chodzi o temat zdjęć to może ktoś się pokusi i napisze taki poradnik.
 
 
Brzydkiimały 

Dołączył: 02 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Gru, 2017   

Mój mały
  
 
 
robertblue 

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Lębork
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

nad swoim muszę chyba popracować 8)
w stójce ma 15,5 cm długości i 12 cm obwodu
moja koleżanka po seksie mówiła że sięgał jej do szyjki więc długość pasuje. Taka europejska średnia w sumie, tylko z grubością jest słabo :wink:
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Wto 12 Gru, 2017   

ciekawski1991 napisał/a:
To może założyć drugi temat. Interesujące by było, czy wyniki takiej ankiety, w której głosy są ważne jedynie wtedy, kiedy poparte są wcześniejszymi zdjęciami, były by zbieżne :D

PS. Ciężko jest zrobić dobrej jakości zdjęcie, kiedy trzeba trzymać jednocześnie kutasa, miarkę i aparat :D


Też proponuje założyć nowy temat, tylko i wyłącznie ankieta poparta autentycznymi zdjęciami , tak jak ja to zrobiłem i kolega, gdzie jasno i wyraźnie widać bez ściemy ile cm. Posty bez zdjęć byłyby usuwane.Tu nie chodzi o udowodnienie kto ma więcej tylko jakieś autentyczne dane. Takie wypisywanie rozmiarów bez pokrycia jest bez sensu. Liczymy na moderatorów w tej sprawie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Aniaxpo 

Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 141
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 14 Gru, 2017   

A ja ci adi87 z góry mówię, że ten pomysł nie wyjdzie. Zarówno ty jak i kolega wyżej też zmierzyliście po swojemu. Przykładowo kolega ciekawski 1991, no spoko, zmierzył, udokumentował, ale przecież wielu by się doczepiło, że siedzi, że odgina penisa, że mierzy po krzywiźnie a nie prosto linijką. I żeby było jasne ja tu nie pije jakoś do kolegi ciekawskiego bo jakby chciał się na maksa pochwalić ile ma wsadu to zmierzyłby siedząc od dolnej strony penisa, od jaj, wtedy spokojnie by mu wyszło z 22-23 centymetry, podobnie oszczędnie zmierzył sobie obwód, jakby zmierzył obwód przy jajach, tam gdzie jego penis jest najgrubszy to wyszłoby mu pewnie z 2 cm więcej. Taki niby sprawiedliwy pomiar, jest ten zwany naukowym, w którym obecnie wykonuje się badania czyli na stojąco, odgięcie penisa na kąt prosty i pomiar od kości do czubka, ale wielu mężczyzn ten pomiar neguje bo mają problemy z odgięciem pena jak na maksa stoi do kąta prostego. Także wiesz, musielibyśmy się wszyscy umówić na jeden sposób pomiaru a to po prostu nie wyjdzie bo to co pasuje jednemu nie pasuje drugiemu.
 
 
adi87 

Dołączył: 03 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: Czestochowa
Wysłany: Czw 14 Gru, 2017   

No bez przesady że takie rozbieżności... Wiadomo że nie mierzymy od dołu bo to bez sensu. Ale tak poza tym to czy zmierzysz od góry tak jak prawidłowo się mierzy czy od boku to masz max 1 cm różnicy, przynajmniej u mnie. A takie detale jak Ty mówisz, że kąt prosty, mierzymy na stojąco itp to mogą Ci dać max. 0,5 cm różnicy, wiem to po sobie bo mierzyłem już na wszystkie możliwe sposoby. Tak czy inaczej byłoby to w miarę miarodajne a nie wypisywanie bzdur że ma się 18-20 cm bo z tego wynika że większość facetów ma taki wymiar a jakoś zdjęć nie widać. Ja nie wiem co komu daje takie przechwalanie się w internecie jak i tak jesteśmy anonimowi można powiedzieć i nikt nikomu loda nie zrobi za to że napisał jakiego to on nie ma w gaciach...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group