Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ile masz cm?
Autor Wiadomość
maciejo3 

Wiek: 41
Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

19 cm i około 14 obwodu
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

77 stron chwalenia się wymiarami, a fotki przy linijce to można na palcach policzyć
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

redman32, to samo pomyślałam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
cieslak 

Dołączył: 11 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: Suwalki
Wysłany: Pon 12 Cze, 2017   

A ja mam prawdopodobnie jednego z najwiekszych na swiecie ;)
Wzwod:dlugosc-ok 10cm;obwod-do 10cm
Spoczynek: dlugosc-4-5cm;obwod-8cm
Mam wiec i "dlugiego" i "grubego" penisa.Jak patrze na niego tak z gory to wydaje mi sie naprawde miniaturowy.Zreszta byla dziewczyna wyznala mi po latach po rozstaniu (przyjaznilismy sie) ze nie czula go zbyt dobrze (a wiem ze chciala byc naprawde delikatna kiedy o tym mowila).
I co?Przejmuje sie?A skad!Nie wiem,moze jestem idiota ale jakos mam to gdzies.Mimo tego ze moje zycie seksualne wygladalo (wyglada) tak,ze czuje sie niemalze prawiczkiem (a jestem juz bardzo dorosly) ;D.Z takim sprzetem chyba nikt nie pcha sie jakos strasznie do seksu.No chyba ze robisz dobrze dziewczynie jezykiem ale z mojego doswiadczenia wynika,ze wiekszosc kobiet i tak po chwili lizania powie:"wejdz we mnie" ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Cze, 2017   

cieslak, po co ta ironia?
 
 
cieslak 

Dołączył: 11 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: Suwalki
Wysłany: Pon 12 Cze, 2017   

Nie lubisz ironii?Nie wiem po co.Chyba wlacza sie z automatu.Mysle ze to z powodu braku kompleksow na tym punkcie ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017   

cieslak, 10 cm to nie jest jakiś bardzo mały pomiar.
 
 
cieslak 

Dołączył: 11 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: Suwalki
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017   

onesa napisał/a:
cieslak, 10 cm to nie jest jakiś bardzo mały pomiar.


Hm,moze nie byloby az tak zle gdyby byl gruby ale niestety nie jest.Ja wiem ze nie jest najlepiej,mam juz swoje lata ;) .Zreszta,czytajac forum mam wrazenie ze sie tutaj czesto pocieszacie.Co nie jest zle na pewno ale troche zaklamuje rzeczywistosc ;) .No a przeciez maly penis to maly penis.Zadna tragedia.Ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze czesc kobiet lubi jednak wieksze rozmiary (nie mowie oczywiscie o tych 30cm penisach...chociaz moja kolezanka w sumie bylaby zadowolona pewnie)a reszta lubi sredniego rozmiaru penisy (lub troche powyzej sredniej).Milosniczek malych penisow raczej nie ma,nie poznalem nigdy takowej :) .No i widzialem reakcje kobiet na widok mojego przyjaciela (a kto znowu widzial jak dziewczyny reaguja na widok duzego przyrodzenia ten wie jak bardzo kobiety "kochaja" male :P ).
Kolezanki z ktorymi przeprowadzalem wywiady na tematy okolopenisowe przyznawaly,ze wola raczej jednak (conajmniej) sredniaki.Dla kazdej dziewczyny moze tez to oznaczac co innego,mam kolezanke,ktora uwaza ze srednia to 17cm (mnie sie tez tak wydaje biorac pod uwage to co wiem i to co slyszalem od dziewczyn).Inna natomiast podczas rozmowy ze mna smiala sie z przygody z facetem,ktory mial penisa o dlugosci 8-9cm (o ile dobrze pamietam).
Nie mozemy wiec mowic o kazdym przyrodzeniu ze jest w porzadku i super-hiper-mega.Przeciez tak nie jest.Faceci z malymi wiedza ze maja male(szkoda tylko ze sie tak tym przejmuja,ja dzieki temu ze nie uroslem TAM przeczytalem sporo ksiazek.W innym wypadku uganialbym sie za kobietami i...zdobywalbym je zapewne [istnieje nawet cos takiego jak podryw "na duzego"] :P ).Faktem jest jednak to,ze 95% uzytkownikow tego forum przejmuje sie zupelnie niepotrzebnie bo maja normalne rozmiary.Czesc z nich ma nawet rozmiar idealny wg kobiet (panie okreslily go w pewnym badaniu,o ile pamietam jest to jakos 17x14 czy 15cm).A widzialem posty gdzie nawet oni narzekali na swoje rozmiary.
Ok,mozna o tym dlugo dyskutowac a ja sie rozpisalem strasznie a musze przeciez kiedys wrocic do pracy :) .Pozdrawiam.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

redman32, chyba że powstanie temat pomiar plus zdjęcie - tak to każdy sobie może napisać jaka wielość..
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017   

zbychwawawa, to byłoby rozwiązanie bez ściemniania
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 01 Lip, 2017   

Taa, jasne! Jak chcecie to na przyszły tydzień zrobię wam zdjęcie z "moim penisem" na 30 cm linijce albo swojego do tych 30 cm podrasuję. Dziś to nie problem dla średnio wtajemniczonego użytkownika photoshopa lun nawet gimpa. Nie ma mowy o 100% weryfikacji, musiałaby istnieć komisja utworzona, nomen omen z członków forum jeżdżąca po kraju i fotografująca wszystkie forumowe penisy :mrgreen:
Onesa, masz tyle czasu żeby uczestniczyć w takiej komisji? Inaczej ustawki i przekręty będą pewne :lol:

U mnie tak po ponad roku ćwiczeń dł/obw 16/14 bez pompowania. Po pompowaniu, już bez klosza, 16,5/15 ale jak powiedziałem chcecie to zrobię zdjęcie z 30 cm tak dla fanu 8)
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017   

Don Vito napisał/a:
Onesa, masz tyle czasu żeby uczestniczyć w takiej komisji? Inaczej ustawki i przekręty będą pewne

Oczywiście że mam :P LOL
 
 
alexis 

Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

Dlaczego nie pokazują tu się wyniki na wykresie ile kto ma cm i nie można tego zaznaczyć?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
pio90 

Wiek: 36
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

Io
  
 
 
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   

onesa napisał/a:
Don Vito napisał/a:
Onesa, masz tyle czasu żeby uczestniczyć w takiej komisji? Inaczej ustawki i przekręty będą pewne

Oczywiście że mam :P LOL

Onesa jest wytrawną koneserką dużych penisów, więc do każdego osobiście przyjedzie z linijką ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group