Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ile masz cm?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sob 22 Paź, 2005   

lorddab

34
 
 
Bruner

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 21
Skąd: Szczecin/Gorzów
Wysłany: Sob 22 Paź, 2005   

Ba to ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Trening czyni mistrza, korzystaj z e-booka oraz ćwicz ze swoją partnerką a napewno osiągniesz mistrzostwo w tym co robisz bo pamiętaj nie rozmiar jest ważny ale uczucie które was wiąże a jeżeli jest wystarczające to możecie szczytować godzinami z obupulnym spełnieniem. Serio serio
 
 
lorddab

Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 24 Paź, 2005   

Wude biez sie za cwiczenia bedzie dobrze!
W moim przypadku jest to 15cm ale mam zamiar wziąsc sie do pracy :wink:
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
montifox

Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 25 Paź, 2005   

bosh, gadacie ze wielkosc nie jest wazna JESTT!!!!!!!!! i to bardzo!!! mozenie dla kobiet ale jak sie stoi pod prysznicem lub w saunie z innymi i widac ze inny maja penisy 12-15cm w spoczynku a ty 6-7 no to ejjj nie pieprzcie mi tu ze wam to wisi!! ja mam 12cm i probuje cwiczyc ale.... nic mi te cwiczenia nie daja jak do tą a cwicza ponad miesiąc :(
_________________
12,5 cm HELP!!!
 
 
Bruner

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 21
Skąd: Szczecin/Gorzów
Wysłany: Sro 26 Paź, 2005   

No widzisz, jest to bowiem tylko i wyłącznie Twój problem, jeżeli wstydzisz się przed drugim facetem to jest to odwieczny problem naszego EGO w sumie każdy ma jakieś kompleksy, lecz mi wielkość nigdy nie sprawiała problemu, powiem nawet że nie mam "dużego" 16cm długości i 11 obwodu więc to nie jest coś żeby się chwalić, ale użycie tego jak najbardziej ;) Jeżeli zamierzasz "walić" każdą panienkę jaką napotkasz to może wielkie przyrodzenie może Ci w tym pomoże, ale daleko nie zajdziesz bo trzeba umieć "walić".

Po drugie: facet który naprawdę chce być dobrym kochankiem szuka tej jedynej. Może i jestem trochę stereotypowy, ale wolę raczej stałe związki.
_________________
Amator Seksuolog do Usług...
 
 
Gość

Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   

Ja mam 14,5 cm w dlugości, mierzony od skury, od kości łonowej nie mierzylem, i jest skrzywiony do dołu jak banan... i głownie mnie to skrzywienie drażni, wogole prostowanie wacka ma sens, bez żadnych zabiegów ?
 
 
karol1011 

Wiek: 54
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 2
Skąd: belfast
Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   

kurde mam i tylko 13cm i tak chyba zostanie bo penis rośnie do 18 roku życia SHIT i jak sie z tym pokazać w szatni :cry:
  
 
 
Gość

Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   

E tam się bedziesz szatnią przejmował :) . Wkoncu to nie z kumplami bedziesz sie zabawiał ( chyba ) :P
 
 
damiano_szek

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 10
Skąd: szczecinek
Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   

trup napisał/a:
E tam się bedziesz szatnią przejmował :) . Wkoncu to nie z kumplami bedziesz sie zabawiał ( chyba ) :P



A moze kolega woli kumpli???? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
_________________
Damian
 
 
Gość

Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   

Oh.. przepraszam, jeśli uraziłem mniejszość seksualną...
 
 
karol1011 

Wiek: 54
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 2
Skąd: belfast
Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   

Jestem zdecydowanie hetero i po prostu źle mnie zrozumieliście.
 
 
snupi00

Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   

JA mam skończone 15 lat (niedawno skończyłem) i podczas wzwodu mam ok 12,5 cm a jak jestem tak na maxa podniecony to tak ok 13cm
 
 
montifox

Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 7
Wysłany: Pią 28 Paź, 2005   

snupi00 napisał/a:
JA mam skończone 15 lat (niedawno skończyłem) i podczas wzwodu mam ok 12,5 cm a jak jestem tak na maxa podniecony to tak ok 13cm


a ile masz wzrostu?
_________________
12,5 cm HELP!!!
 
 
penis.com.pl
bathmate
snupi00

Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 29 Paź, 2005   

Wzrost?? Tak ok 172
 
 
Przemeko22

Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Pon 31 Paź, 2005   

ja mam 15 cm i 12 w obwodzi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group