Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ile masz cm?
Autor Wiadomość
montifox

Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 7
Wysłany: Wto 02 Sie, 2005   Ile masz cm?

Największym tu problemem jest rozmiar penisa więc może powiecie ile macie ja powiem szczerzi ze ja mam 12-13 obwód 10:( więc dlatego tu jestem:P
_________________
12,5 cm HELP!!!
 
 
cinek_w-wa

Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 12
Wysłany: Wto 02 Sie, 2005   

ostatnio mierzyłem, i mam 13-14 :evil:
_________________
gdybym się urodził kobietą, miałbym o 4 problemy z penisem mniej.
 
 
tb33022 

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: PL
Wysłany: Sro 03 Sie, 2005   

Mierzyłem wczoraj pewne 17 cm i 13,5 w obwodzie. Przy b. mocnej erekcji dochodzę pod 18 cm. Ćwiczę nadal...
 
 
penis.com.pl
bathmate
chris

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 6
Wysłany: Sro 03 Sie, 2005   

tb33022 napisał/a:
Mierzyłem wczoraj pewne 17 cm i 13,5 w obwodzie. Przy b. mocnej erekcji dochodzę pod 18 cm. Ćwiczę nadal...


ja mam 16-17 cm , obwod 13 cm
 
 
Gość

Wysłany: Sro 03 Sie, 2005   

16-17 - widzę, że to rozmiar "standardowy" :wink:
 
 
cold

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 3
Wysłany: Pon 08 Sie, 2005   

Ja mam tak 13-14 zalezy jak sie podniece :) A w spoczynku mam nieraz nawet 5-6, panowie nie przejmujcie sie ! To jest wspanialy rozmiar dotego troche romatyzmu i kazda laska wasza:) pozdro !
 
 
cinek_w-wa

Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 12
Wysłany: Pon 08 Sie, 2005   

cold: wspaniały rozmiar? gówno prawda! wygląda żałośnie w gaciach, jak się zdejmie, to jeszcze gorzej. po prostu lol. ja jestem załamany. ile masz lat, tak ogólnie?
_________________
gdybym się urodził kobietą, miałbym o 4 problemy z penisem mniej.
 
 
TiT

Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 2
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2005   

dumne 15 ale mam zamiar niedlugo zaczac cwiczenia..czysta ciekawosc......cinek nie badz takim frustratem bo nawet z rozmiarem 30cm bedziesz placzliwa maruda ;) wiecej optymizmu
 
 
Gość

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2005   

Ja mam 16 lat gdy moj penis "stoi" mam 15,5 cm , obwod 12,5cm a w spoczynku 10cm a obw. 10,5cm. Okolo do ktorego roku zycia rosnie panis ? Czy moj penis jest duzy ?
 
 
swierzakkk

Dołączył: 05 Wrz 2005
Posty: 1
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2005   aaa

Do AER...[jestem w twoim roczniku]moim zdaniem masz niezla pale....ja mam w czasie zwodu 13-14 a obwodu jakos 10...mam tez prawie 16 lat...ale przy 1 razie nie bylo tak zle...!! naraska
_________________
siemanko aktualnie mam 16 lat mysle ze dzieki temu forum dowiem sie wiecej wiadomosci dotyczacych sex-u i wogole
 
 
Tommy

Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2005   

17 długości i 14 obwodu (jelq rządzi :D )
 
 
Adamus-3005
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2005   

Niezależnie od tego ile mamy cm, większość z nas chciałaby mieć wiecej, choć na prawdęmało kto zdaje sobie sprawę z tego, że wystarczy niewiele powyżej 10 cm by zaspokoić kobietę. Powiecie pewnie "ale jak to wygląda przy kolegach!". Zapewniam Was, że są poważniejsze problemy. Mam sąsiada, który od czasów studenckich wystraszył setki dziewczyn (nawet sporo prostytutek) rozmiarem tego co nosi w spodniach (członek wielkości składanej męskiej parasolki). Minęło dużo czasu zanim znalazł partnerkę. Znalazł i od razu się ożenił - ma 3 dzieci, z czego jego najstatrszy syn (już pełnoletni) odziedziczył po ojcu interes. Współczuję mu szukania partnerki.
 
 
kameleon2
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2005   

usuniety
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
Gość

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2005   

Macie rację...wielkość się nie liczy;) wazne jest podejscie do dziewczyny...a tak w ogole zastanawia mnie fakt ze tutaj chlopak majac niecale 16 lat juz nie jest prawiczkiem:) pospieszyles sie stary:P
 
 
kwiatek12

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 1
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2005   

Kiedyś zasłyszałem sentencje "Małe jest piękne, ale duze może więcej" . Niestety(a może stety) mam jak mierzyc tak jak na stronie podane to 21,4cm w bardzo mocnym wzwodzie i 13,5cm obwodu. Lat 16(skończone dosłownie kilka tygodni temu). Prawiczek i chwilowo samotny(ale pewnie się to zmieni wkrótce bo mam na oku ładną taką;) )
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group