Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przeczytaj zanim spróbujesz z facetem
Autor Wiadomość
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro 07 Sty, 2009   

Heh...nie wiem...jestem Bi, i od 4 miesięcy mam partnera, co prawda nie uprawialismy takiego konkretnego seksu, ale już pare doświadczeń jest za nami i powiem szczerze że nie żałuje.Jedyne co mnie boli to brak tolerancji w śród ludzi hetero.Dla kogoś orientacji Biseksualnej bardziej wydaje mi się że liczy sie uczucie niż to w kim jest pokrywane, a sprawy seksualne/natury fizycznej są raczej dodatkiem żeby czasem skoczyć "w bok" .Nie komentuje...ale ludzie w polsce to : ograniczone, konserwatywne i troche cofnięte społeczeństwo=/ więc jeszcze poczekamy zanim będziemy mogli wyjść spokojnie na ulice nie mając obaw że ktoś będzie na nas sie krzywo patrzał lub wyjebie z jakimś zalosnym tekstem nie pojmując sytuacji w jakiej jesteśmy:)

pozdrox

[ Dodano: Sro 07 Sty, 2009 ]
dodaje że jest to mój pierwszy PARTNER :P
 
 
hitklift 

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 30
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Niestety takie mamy spoleczeństwo i jeszcze dużo czasu uplynie zanim zanim się to zmieni. Co innego mówimy bo tak wypada a co innego myślimy aby nie narazić się na wyśmianie bądż kpiny.
 
 
apollo88 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Trzeba siać, siać, siać, żeby wyrosło... Jak to mówi "jeden z największych polaków"...

Usłyszałem kiedyś zarzut, że związki homo są mniej trwałe niż hetero. Mam swoją koncepcję na ten temat, ale ciekawi mnie co inni o tym myślą...?
 
 
penis.com.pl
bathmate
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Trudno powiedzieć, czy są mniej trwałem niż związki hetero, ale jednak chyba sa ;)
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Ja uważam że są raczej bardziej trwałe ze względu na to że są rzadsze niż normalne...w końcu łatwiej jest sobie znaleźć dziewczyne niż chłopaka co wiem po sobie=/
I w związkach homoseksualnych jest wyróżnione to że kłotnie są brane innaczej pod uwage...xP więc **czasem** jest łatwiej żyć w takim związku:)
 
 
krakowiaczek,ja 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 16
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   nadpobudliwy małolat ???

zola napisał/a:
A TY MESSENGER, nie wypowiadaj sie w tematach/działach ktorych nie masz nic ciekawego do powiedzenia, ten dział został stworzony dla osob homoseksualnych i dla ich problemów a nie zebys wyglaszał swoje głupie teorie


ty zawsze sie czepiasz innych ludzi ??? co nieczytam to ty pouczasz karcisz słownie wymądrzasz sie... czy te forum ci w głowie czasem nienarobiło syfu ? wiesz same kutas... ciagle i moze cos ci dolega ...
zacznij sie zachowywac kulturalnie i uprzejmie .
pewnie teraz wyjedziesz namnie ale .... mam na to wyj...
_________________
ciekawosc ludzka niezna granic ;)
jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia prosze pisac na pw !
aha i nietruc ze błędy robie ... staram sie ;)
 
 
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

ahahaaha...do kogo to było??
 
 
apollo88 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Wśród moich znajomych homo najdłuższy związek trwał około 2 lat... Mój zakończył się po miesiącu, stąd taki wniosek...
 
 
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Aha...no rozumiem.Ja z moim partnerem jestem od 4 miesięcy i powiem ci że już nieraz były takie sytuacje że nasz związek wisiał na włosku;/ ale zawsze jakoś z tego wychodzimy:) i mam nadzieje że ten związek długo przetrwa:) a moge wiedzieć ile miałeś lat jak miałeś pierwszego chłopaka?
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   Re: nadpobudliwy małolat ???

krakowiaczek,ja napisał/a:
zola napisał/a:
A TY MESSENGER, nie wypowiadaj sie w tematach/działach ktorych nie masz nic ciekawego do powiedzenia, ten dział został stworzony dla osob homoseksualnych i dla ich problemów a nie zebys wyglaszał swoje głupie teorie


ty zawsze sie czepiasz innych ludzi ??? co nieczytam to ty pouczasz karcisz słownie wymądrzasz sie... czy te forum ci w głowie czasem nienarobiło syfu ? wiesz same kutas... ciagle i moze cos ci dolega ...
zacznij sie zachowywac kulturalnie i uprzejmie .
pewnie teraz wyjedziesz namnie ale .... mam na to wyj...


nie czepiam się, tylko nie lubię jak koles wszędzie dodaje swoje trzy grosze nie związane z tematem i na dodatek obraza innych. Ale widze ze tobie to przeszkadza, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat trwałości związku, to...mysle ze będziesz wiedział co masz zrobić.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

no ja tu nie qmam co kto i do kogo XP
heh
 
 
apollo88 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 65
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Omega20 napisał/a:
a moge wiedzieć ile miałeś lat jak miałeś pierwszego chłopaka?

19, on 16. Można powiedzić, że było krótko, ale intensywnie :mrgreen: :mrgreen:
No i tylko za nim trochę czasem tęsknię...
 
 
Bartuśśś 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Ta teoria seksuologa z wpływem testosteronu na orientacje ludzi cytowana przez kogoś wydaje się bym przekonywująca. Jeszcze niedawno z przerażeniem patrzyłem jak homoseksualiści urządzają parady (podczas których często swoim wizerunkiem i zachowaniem wzbudzały we mnie niesmak) domagając się praw. Myślałem, że jeśli w ślad za Holandią pójdą inne kraje to będzie jakaś globalna katastrofa.
Obecnie sam uważam, że otrzymałem trochę za mało tego testosteronu by określić się jako hetero. Choć nie miałem żadnego partnera (jak już ktoś wspominał trudniej go znaleźć), ale nawet jeśli bym tworzył taki związek traktowałbym to raczej jako przygodę, która chciałbym przeżyć. Podobnie podchodzę do swoich związków z dziewczynami, to przygody które kończą się po paru miesiącach. W ogóle wizja stworzenia związku stałego, na całe życie jest dla mnie jak na razie kosmiczna.
Nadal uważam że homoseksualiści nie powinni domagać się praw, po co komuś ślub! Po prostu ludzie muszą nauczyć się szanować. A to będzie możliwe w naszym społeczeństwie za pare pokoleń. Dziś mogę powiedzieć, że nie patrzę krzywo na homoseksualistów a nawet ich rozumiem i zapewne było by im łatwiej żyć gdyby ludzie ich rozumieli. W końcu to tylko 4-6% populacji, więc wymarcie nam raczej nie grozi. Nie trzeba żadnych ustaw tylko czasu, by zaszła wymiana pokoleń. Byłem pozytywnie zaskoczony jak na religii podczas rozmów w toku jakieś 80% klasy wyraziło swoja tolerancję dla homoseksualistów (bardzo po chrześcijańsku xD ).
_________________
yeeea!
 
 
penis.com.pl
bathmate
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

hah...popieram kolege powyżej :P
jak już wspomniałem...: Polska to ograniczone, konserwatywne i troche cofnięte społeczeństwo :) jak by to powiedział jeden z iluzjonistów: "świat nam ucieka a my chcemy go dogonić furmanką" xP
tak dodając; jest ktoś z was kto powiedział o swojej innej orientacji w rodzinie? bo to zdaje sie jest najtrudniejsze...;/

pozdrox
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Omega20 napisał/a:
tak dodając; jest ktoś z was kto powiedział o swojej innej orientacji w rodzinie? bo to zdaje sie jest najtrudniejsze...;/


tak, moi rodzice wiedza o wszystkim.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group