Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przeczytaj zanim spróbujesz z facetem
Autor Wiadomość
Milosz_K 

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Londyn
Wysłany: Nie 29 Lip, 2007   

Bruno Pelletier napisał/a:
a po drugie - nie uważam, aby moje posty świadczyły o braku elokwencji... Może o braku szacunku do głupoty....


Nie powiedziałem, że Twoje posty świadczą o braku elokwencji, w całości. Ale brak tej właśnie elokwencji wobec, jak to nazwałeś, głupoty. Człowiek jak ty, który jest aktywny na tym forum i w sumie ikona homoseksualistów na tym forum, czego zaprzeczyć nie możesz, mógłby zachować się własnie w bardziej elkokwENtny sposób... Sorry, czytając niektóre Twoje posty, w których obrażasz osoby, które wypowiedziały/napisały co myślą. Rozumiem tych homofobów, którzy nie potrafią się pogodzić, że w śród nich żyją ludzie innej orientacji seksualnej, którzy wyzywaja gejów od przeróżnych rzeczy, ale czy warto odpowiadać ogniem na ogień? Nie lepiej skropić ten ogień wodą? Ciągle się trzymam z kumplami i zawsze jak ktoś wyzwie mojego kolegę bądź koleżanke to zawsze mówię, aby nie zniżała się do poziomu tej osoby, gdyż pobiła by go/ją doświadczeniem. Mimo co mam do ciebie szacunek, taki internetowy, gdyż nie wiem czy byś bronił swojej orientacji w codziennym życiu.
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sro 01 Sie, 2007   

Dziękuję za szacunek - z wzajemnością...

Ale powinieneś - zanim użyjesz jakiegoś słowa - zastanowić się nad jego znaczeniem. Elokwencja - to umiejętność wysławiania się...
 
 
byby 


Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 12
Skąd: Tamtąd
Wysłany: Sob 04 Sie, 2007   

Bruno, chłopak dobrze gada, a ty dalej swoje :/
_________________
 
 
penis.com.pl
bathmate
buble-buble 

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 76
Skąd: z polski
Wysłany: Nie 05 Sie, 2007   

o jaaa, a ze mną to jest tak, że ja uwielkbiam patrzeć na męskię ciało :D w sensie na ładne ciało a nie na byle jakie :P i męskie ciało mnie podnieca. Ale jeśli myślę o seksie (zaznaczam że jeszcze tego nigdy nie robiłem) i mam jakieś tam fantazje to zawsze z dziewczyną :P nie wyobrażam sobie seksu z facetem mimo że jego ciało mnie jara :twisted: mocne nie? nie wiem czemu tak jest ale ja bym się baaaaardzo poważnie zastanowił zanim bym się odważył na coś takiego :)
aha i to nie dlatego że mi wpojono takie zasady w rodzienie bo ja jestem niewierzący i nigdy nie uważałem że homoseksualiści są gorsi od innych :P
 
 
Michał1234567890

Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 20
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

Ja nigdy bym tego nie zrobił z chłopakiem, dla mnie jest to odrażające, ale nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Jeżeli wolą owłosioną kupę mięśni od delikatnego ciała to oki. Każdy ma inne potrzeby.
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2007   

widać po moim przykładzie ze idzie z tym skończyć tylko trzeba znaleźć sobie odpowiednią dziewczynę/partnerke
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
tomas13 

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

zola napisał/a:
widać po moim przykładzie ze idzie z tym skończyć tylko trzeba znaleźć sobie odpowiednią dziewczynę/partnerke

Nie opowiadaj bzdur, bo z tego co piszesz wynika, że Twoja wiedza jest większa od tego, co wiedzą mądrzejsi od Ciebie, w dodatku specjaliści. Poleć jeszcze atrakcje w stylu ks. Oko lub Stowarzyszenia Odwaga, a wypowiedź będzie "pełną" Jedną swoja wypowiedzią możesz zaszkodzić wielu ludziom, którzy potem na siłę będą się żenili wmawiając sobie, że przecież to kwestia "idealnej partnerki". Dziwne, że ktoś w Twoim wieku jest przekonany o swojej racji i tak pewny swego. Zpominasz jednak przy tym, że taki post na forum może przełożyć się na czyjąś tragedię. Najwyraźniej nie znasz żadnych małżeństw, które się rozpadły tylko dlatego, że ktoś myślał, "że mu przejdzie". Orientacji się nie wybiera i nic nikomu nie przchodzi. Jak ktoś jest gejem może jedynie stłumić swoje prawdziwe pragnienia, ale nigdy nie będzie szczęśliwy. Być może jesteś, biseksulany (jak większość ludzi), albo Twoje zachowania seksualne były podyktowane ciekawością okresu dorastania. Swoją drogą, nie wierzę w to, żebyś zgodnie ze skalą Kinseya był 100% hetero, bo takie osoby nigdy w życiu nie zgodziłby się na seks z innym mężczyzną w żadnej postaci, co Tobie przychodziło bardzo łatwo (wystarczy poczytać posty). Jesteś obecnie szczęśliwy - i dobrze - ale może warto czasami pisząc coś pomyśleć o innych, a nie od razu przenosić własne doświadczenia na ogól w dodatku traktując je jako dogmaty niemalże. Wszystkim mającym wątpliwości co do swojej orientacji proponowałbym sięgnięcie do fachowej literatury naukowej, a nie kształtowanie sobie opinii na podstawie forum, gdzie w roli 'ekspertów' występują osoby niepełnoletnie, lub wizytę u seksuologa, albo psychiatry. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie.
To może mały cytat:

"Rozmowa z Wiesławem Czernikiewiczem, seksuologiem
z Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Homoseksualistą się jest czy się zostaje?

Nie można zostać homoseksualistą. Nie nabywamy homoseksualizmu w procesie socjalizacji, nikt nie staje się homoseksualistą, dlatego że został uwiedziony. To nie choroba, nie można się zarazić. Homoseksualizm jest wrodzony i nie do zmiany.

Jak często rodzą się homoseksualiści?

Jest ich od 4 do 6 procent w każdej populacji.

Czy wiadomo skąd się bierze u człowieka taka a nie inna orientacja seksualna?

Wiadomo. Nasza orientacja seksualna formuje się w okresie prenatalnym i zależy od wypływu hormonów na kształtujący się układ nerwowy. Na początku każdy płód czy to męski czy żeński rozwija się w identyczny sposób. Potem, żeby wyróżnicował się mózg i narządy płciowe mężczyzny musi zadziałać testosteron. Jeśli zadziała on na płód męski w innym czasie niż zwykle lub też będzie w niskim stężeniu wykształci się orientacja homoseksualna, bądź też ta orientacja nie będzie zdefiniowana i wtedy mówimy orientacji biseksualnej. Jeśli natomiast testosteron zadziała na płód żeński większym niż zwykle, u kobiety wykształci się orientacja homoseksualna. U kobiet jednak orientacja seksualna jest bardziej płynna niż u mężczyzn. O kobiecym homoseksualizmie wiadomo jednak zdecydowanie mniej niż o męskim.

Czy orientacja seksualna naprawdę jest nie do zmiany? Przecież co jakiś czas pojawiają się w mediach informacje, że komuś udało się "wyleczyć" homoseksualistów.

Orientacja seksualna oznacza preferowaną płeć partnera seksualnego. Jest to program wpisany w ośrodkowy układ nerwowy. Póki co, nie ma żadnych metod, żeby ten program zmienić. Człowiek rodzi się albo heteroseksualny, albo homoseksualny, albo biseksualny. Zdarzają się oczywiście homoseksualiści egodystoniczni, czyli tacy, którzy nie akceptują swojego homoseksualizmu. Wśród tej grupy można z powodzeniem wzmocnić ów brak akceptacji. Można wytrenować człowieka żeby żył niezgodnie ze swoją orientacją seksualną. My w Polsce bez takiej terapii mamy przykłady życie niezgodnego ze swoją orientacją seksualną: geje żenią się, a lesbijki wychodzą za mąż. Nie znaczy to, że są "wyleczeni", ani że zmieniła im się orientacja seksualna. Kilkanaście lat temu była już informacja o tym, że można w toku terapii zmienić orientację seksualną. Potem po kilku latach zbadano ponownie rzekomo wyleczonych: część z nich wróciła do praktyk homoseksualnych, a część znalazła się pod opieką psychiatrów, wielu z nich popełniło samobójstwo. Wszystkie doniesienia o możliwości zmiany orientacji seksualnej u człowieka, o których czytałem, to fałszerstwa. Jedyną metodą sprawdzenia tego czy możliwa jest zmiana orientacji jest zrobienie badania reakcji genitalnej przed terapią i reakcji genitalnej po terapii. Jeśli reakcja genitalna wykaże, że g... zaczął reagować na kobiety, mógłbym uznać, że dokonano cudu i zmieniono orientację seksualną."
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

tomas13, się rozpisałeś, ja nie mowie ze z tym mozna zerwac od tak, ale chodzi mi o to ze jesli ktos był Bi tak jak ja i znajedzie sobie odpowiednią partnerke to moze wrocic do heteroseksualizmu i byc spowrotem normalnym facetem ale to wszystko zalezy od bardzo wielu rzeczy, mi sie udalo z tym zerwac i nie pociągają mnie teraz facecij

A po drugie gdzie przeczytałeś ze jestem gejem, nigdy tak o sobie nie napisalem, byłem bi czyli mialem dziewczyne(nie tą co teraz) i od czasu do czasu byłem z facetem. Jesli bys poczytał kilka moich postów to bys zrozumial o co chodzi.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
tomas13 

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 09 Lis, 2007   

Nigdzie nie napisałem, że jesteś gejem. Wg mnie jesteś biseksualny, co w żaden sposób nie stoi w sprzeczności z tym, żebyś mógł wieść udane życie w związku z kobietą. Moje uwagi odnosiły się do mylnego sugerowania wszystkim - w tym osobą homoseksualnym - że orientację można zmienić. Otóż nie można! I nie jest to kwestia odpowiedniego partnera/-ki. Orientacji się nie wybiera, tylko ma. Znam wiele osób, które próbowały na siłę stać się kimś innym. Zawsze bez powodzenia. Własne przekonanie, ani wizyty u specjalistów nic tutaj nie zmienią. Takie są fakty. Wszytskich wątpiących odsyłam do specjalistycznej literatury, na spotkania ze specjalistami, konferencje etc. Oczywiście osoby biseksualne mogą mieć udane, wieloletnie związki zarówno z kobietą jak i mężczyzną. Tutaj faktycznie wiele zależy od tego, na kogo się trafi i dopasowania osób w tworzącym się związku. Niestety nie ma takiej możliwości w sytuacjach, gdy ktoś jest 100% homo. Tutaj na udany, szczęsliwy i trwały związek z osobą odmiennej płci nie ma nawet co liczyć. Dlatego zgłosiłem swoje obiekcje do Twojej wypowiedzi, która wyraźnie sugeruje, że można zmienić sobie orientację. Otóż, powtórzę, nie można! Dziękuję za odpowiedź i życze powodzenia na nowej drodze życia :)
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sob 10 Lis, 2007   

tomas13 napisał/a:
Wg mnie jesteś biseksualny


Tak własnie było czułem sie ze jestem BI ale teraz to wszystko sie zmienilo iteraz nie wyobrazam sobie seksu z facetem.

tomas13 napisał/a:
życze powodzenia na nowej drodze życia :)



Dzięki
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
MESSENGER

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008   

Ja nie wyobrazam sobie sexu z facetem i uwazam to za cos chorego (bez obrazy)
Wiem jak to jest po bace i alko szczegolnie gdy sie to zmiesza w jeden wieczor
ale nawet bedac w stanie w ktorym mam trudnosci ze zlapaniem rownowagi
nie zrobilbym czegos takiego..
Homosexualizm to dla mnie choroba.. psychiczna .. nie mowie ze ten ktos musi byc glupi od razu.. ale ma cos nie tak z ta sfera mozgowa ktora odpowiada za uczucia.. gust i nie wiem co jeszcze..
Nie po to mamy wacki kobiety pochwy zeby wacek z wackiem to robil.. pochwa z pochwa chociaz podobaja mi sie niektore akcje w wykonaniu less ;DD
no ale wacek z wackiem .. to juz jest porazka..
Pozwolcie ze przeprowadze proste obliczenia
wacek+pochwa= normalny stan rzeczy
wacek+wacek= ????? błąd w obliczeniach .
No nie wyobrazam sobie nie moge przebolec i ubolwam nad tym..
Nie slucham radia maryja nie jestem religijny ale to jest CHORE!!
HETERO Z CALEGO SWIATA LACZCIE SIE..
GEJE.. LECZCIE SIE
To Tyle
Dzieki za uwage
_________________
asd
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

A TY MESSENGER, nie wypowiadaj sie w tematach/działach ktorych nie masz nic ciekawego do powiedzenia, ten dział został stworzony dla osob homoseksualnych i dla ich problemów a nie zebys wyglaszał swoje głupie teorie
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
nevernyj 


Wiek: 34
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Lip, 2008   

byby napisał/a:
Bruno, chłopak dobrze gada, a ty dalej swoje :/


a ja tu poprę BRUNA bo uważam, że chłopak wymyśla. Mówi, że bycie z chłopakiem jest niemoralne a sam się przyznaje do tego że podobają mu się także faceci.

Po prostu to albo błędy w wychowaniu albo totalne niedouczenie z Twojej strony.

Niemoralne może się to wydawać tylko dlatego, że wielu uważa, że to złe... a czy to złe ? nie

Bóg stworzył gejów. Jeśli nie chciał by tu byli to by ich tu nei było. Totalny bez sens to księża nawołujący z ambony że homoseksualizm jest wspomagany ręką diabła. <lol2>
Po prostu ludzie nie sa nauczeni szacunku wobec siebie i do akceptacji odmienności.
Woleliby by każdy tak samo wyglądał, tak samo się zachowywał. Tak się nie da.

Nie robię nagonki na Ciebie, ale zastanów się cow ogóle piszesz.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Sro 09 Lip, 2008   

nevernyj napisał/a:
Bóg stworzył gejów.
odważna teoria, ja bym raczej takiej nie wysuwał ;]
nevernyj napisał/a:
Jeśli nie chciał by tu byli to by ich tu nei było.
przypominam, że Bóg stworzył człowieka i dał mu wolną wolę, a to, że ktoś się spedalił to akurat nie jest wina Boga i z pewnością jemu się to nie podoba, kimkolwiek jest i gdziekolwiek jest.

/Co w ogole napisal koles w 1 poscie bo to d skasowal i nie wiem o czym ten watek w ogole i gdzie to słowa pouczajace zwiazane z tematem XD
_________________
szukam sponspora
 
 
ruski 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 28
Skąd: Lublin / Wawa
Wysłany: Czw 17 Lip, 2008   

Człowieku! Gdyby Bóg chciał żeby na Świecie nie było homoseksualistów to by ich nie tworzył i nie dawał człowiekowi możliwości 'stania się' homoseksualistą.

Skoro istnieje homoseksualizm, to znaczy że Bóg ma w tym jakiś wyższy cel, którego nie jesteśmy w stanie pojąć swoimi ograniczonymi umysłami.

Swego czasu czytałem, że homoseksualizm jest zaprogramowany celowo przez Matkę Naturę, żeby nie było przeludnienia na Ziemi. W ten sposób Natura kontroluje ilość narodzin, bo g... z gejem czy lesbijka z lesbijką nie mogą mieć dzieci. Dzięki temu nie ma nadmiaru ludzi.
_________________
Jestem Aktualizatorem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group