Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     JESTEM BLISKI SAMOBÓJSTWA MAM 20LAT I MAM 10CM WZWODZIE.....
Autor Wiadomość
malutki001

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 15
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2007   

mimo iz mam 16 lat i moj penis tez jest niewielki - 12 cm ;/ nie ma sie czym chwalic, mam delikatny kompleks, mysle ze najgorsze jest to ze ciagle patrzysz na innych, ktorzy maja wieksze przyrodzenie od Ciebie itd, pozniej gdy spotykasz kogos wszystko sie zmienia, po pierwszym razie z kobietą, zaufana kobieta, ktora bedziesz kochal z wzajemnoscia oczywiscie, wszystko bedzie wporzadku;) nie bedzie zadnych kompleksów, po prostu madre dziewczyny nie patrza na to, czy masz 10 cm czy 14 , wkoncu to nawet nie jest taka duza roznica, ja sie tym pocieszam:), mysle ze spotkam kiedys tą ''jedyną'' i napewno wielkosc mojego penisa bedzie jej odpowiadala, wkoncu pochwa ma 7 cm i ejst rozciagliwa, wiec bedzie good:) taka moja teza;]
 
 
hakzyp 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: polska
Wysłany: Nie 20 Maj, 2007   

wszyscy mowia nie przejmuj sie ale to jest powazny problem, poniewaz majac kompleks nie znjdzie sobie dziewczyny bo za kazdym razem bedzie go przerazac wzja ze jak dziewczyna zobaczy w koncu jego prrzyrodzenie to go wysmieje. ja jestem bliski 21 roku zycia i tez mam +/- 10cm nie wiem dokladnie dzis zmierze :P ale moj kompleks malego penisa jest na tyle duzy ze mysle nad wyjazdem do usa aby odbyc operacje wiemy jakie sa polki chca wiekszego niz moga...
 
 
przemaszks 

Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 21
Skąd: Torun
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

ty psychopto jak mozna sie krzywdzic z powodu chuja przeciez nie masz malego
najmniejszy penis swiata(byc moze twoj) ma 2 cm i to jest tragedia :twisted: :twisted:
_________________
Liczy sie tylko [E]lana
Na zawsze.................[E]

Zero litosci litosc to zbrodnia!!!!!!!!!!
Dla policji i gejow nie ma litosci!!!!!!!!!!
 
 
penis.com.pl
masturbator
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pon 21 Maj, 2007   

Co za d odkopał temat który był kilka miesięcy temu, a po drugie był prowokacją
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
marcin28

Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 8
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

Witam sluchaj ja mam 22 lata i tez mam 10 cm we wzwodzie...i wiesz co?mialem ten sam problem co Ty...moglem sie kochac juz w iweku 15 lat ale uciekalem z wiadomych przyczyn i serio nie widzialem rozwiazania w tej sytuacji.Stosowalem rozne metody wydłużania penisa ale na nie wiele sie to zdało.W koncu poznalem dziewczyne i pewgo razu doszlo do pieszczot...ona mi wsadzila reke w majtki ja sie odsunalem mowiac ze..."sluchaj mam pewien problem...mam bardzo malego penisa"a ona sie usmiechnela i powiedaiala zebys nawet mial centymetr to mialabym to gdzies...zdjela mi majtki i widzac te kilka centymetrow wziela go do reki mowiac"od dzis to jest moj ulubiony wojownik i pocalowala go.Powieziala ze ma to gdzies ile mam i ze dla niej jest najpiekniesjzy. Od tamtej pory a juz jestesmy ponad rok pokazuje go jej prawie codzien i sie nie wstydze baaa malo tego ja sie nim szczyce:) Jezeli dziewczyna naprawde Ciebie kocha to tak samo ja mam gdzies czy ma male piersi czy duze czy ma grube nogi czy celulitis mam to gdzies i ona tez to ile mam w spodniach. A i jeszcze cos Ci dopowiem.Miałem zabieg obrzezania przez wzgledy zdrowotne i tego tez sie wstydziłem.Ale jej sie to jeszcze bardziej podoba i wrecz go uwileba wpierw myslalem ze nie chce mi zrobic przykrosci ale naprawde moj maly penisek jest dla niej wszystkim. Wiec glowa do gory i naprawde nie przejmuj sie. Pozdrawiam.3majcie sie.
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

przeciez to jest prowokacja... patrzcie na jego bledy...
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

Tak strasznie wołał o pomoc a nie napisał żadnego innego postu... Gościu sie nabija i tyle.. Są ludzie i parapety <mantaly-retarded> :roll:
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Nie 17 Cze, 2007   

Albo może się zabił. Jeśli tak to nawet dobrze jednego głupka mniej. Bo jak inaczej nazwać człowieka, który sam sobie chce odebrać życie.
_________________
PZDR BASF
 
 
juicy7 


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: USA
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007   

Szczerze mówiąc autor tego tematu powtarza go. Szkoda że przez swoją śmiercią nie pomyślał aby wykasować tych tematów, bo sensu egzystencji w tym nie ma. No chyba, że widzi ktoś sens w prowokacji do samobójstwa z powodu małego chuja. Poradziłem mu aby użył jakiś ćwiczeń na pow. penisa, lecz nie lubię takich długich tekstów powtarzać, a pozatym po co jak i tak nie żyje.
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007   

juicy7, troche odświeżyłeś temat ale co tam. Ja myślę że on żyje, może i ma małego penisa jak tak uważa... Napewno żyje siedzi i wali teraz gruche :wink: Debilizm zabijać się z tego powodu, poddać się walkowerem.
 
 
vegetaaa 

Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

nie wiem czym sie przejmujesz mam 14 cm ale nie w tym jest moj problem mam jedno jadro pomysl sobie co ja musze przezywac jaka bedzie reakcja dziewczyny lub kumpli gdy sie dowiedza nie wiesz ile musze sie ukrywac z tym np pod prysznicem ale o samobojstwie nigdy nie myslalem i ciesze sie tym ze ejstem płodny i ze mam bo rownie dobrze moglbym byc impotentem bo rozne rzeczy sie zdarzaja w zyciu. Mam 21 lat a jestem prawiczkiem a tylko przez to ze mam jedno jadro poniewaz mialem nie raz okazje i uciekalem, gdy tylko chodzilem z jakas dziewczyna i dochodzilo po jakims czasie do zblizenia to zrywalem z nia
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

A jaka ma być reakcja dziewczyny, która Cię kocha na to, że masz jedno jądro?? Jeśli jest mądra to zaakceptuje tol bez najmniejszego problemu. To jest tak samo jak byłbyś z dziewczyną, która ma jeden jajnik. Też jest płodna. Różnica tylko byłaby taka, że okrem miałaby co 2 miesiące. Uszy do góry vegetaaa. Mimo tego jesteś pełnowartościowym mężczyzną-reproduktorem, że tak to ujmę ;)
_________________
PZDR BASF
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

A gdzie ci kumple zobaczą że nie masz jednego jądra... przecież na oko chyba tego nie widać a macać nie będą ;) A co do dziewczyny to tak jak basf powiedział jak jest mądra to zrozumie...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
penis.com.pl
masturbator
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

BASF napisał/a:
A jaka ma być reakcja dziewczyny, która Cię kocha na to, że masz jedno jądro?? Jeśli jest mądra to zaakceptuje tol bez najmniejszego problemu. To jest tak samo jak byłbyś z dziewczyną, która ma jeden jajnik. Też jest płodna. Różnica tylko byłaby taka, że okrem miałaby co 2 miesiące. Uszy do góry vegetaaa. Mimo tego jesteś pełnowartościowym mężczyzną-reproduktorem, że tak to ujmę ;)


w 100% się zgadzam z Basf
Ja też mam coś co powodowało że bardzo się wstydziłem przed kobietami i kolegami a mianowicie mam znamię na pośladku i to o dużej powierzchni które nie wygląda zbyt ciekawie. I też przez długi czas się tego wstydziłem i nie chciałem nikomu tego pokazywać,a teraz mam wspaniałą żonę która się tym nie przejmuje. Kiedyś jedna dziewczyna mi powiedziała że dzięki temu znamionowi w nocy nawet bez patrzenia wie że ja przy niej leże bo może mnie po dotykać po pupie i wie że to ja. więc tak jak to Basf napisał, Mądra kobieta nie wyśmieje a nawet uzna za atut !!
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
muchomorek 


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 229
Skąd: clikash?
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

Też się zgadzam. Np jesli miało by do czegoś dojść to upewnij się czy warto to zrobić z tą dziewczyną, czy jest dość "na poziomie" i możesz jej nawet wcześniej o tym powiedzieć, powinno być ok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group