Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przeczytaj zanim spróbujesz z facetem
Autor Wiadomość
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

archee na tym forum musi być miejsce również na takie opnie. może to wydać się dziwne co powiem, bo sam jestem gejem, ale ciesze się, że to napisałeś. zgadzam się z tobą odnośnie konsekwencji swoich czynów. bo kto ma brać za nie odpowiedzialność jak nie my. może rzeczywiście ktoś kto to przeczyta wpierw się zastanowi niż da upust chwilowym emocjom, popędowi itd.
 
 
ame

Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 74
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem tego postu...... myślę że było warto i te słowa przemówią do wielu osób. Co więcej gratuluje odwagi, że podzieliłeś sie tym problemem i odwiedziłeś psychologa. Ludzie nadal myślą że idąc do psychologa trzeba być wariatem......
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Wto 12 Cze, 2007   

archee, podpisuje się pod tym wszystkim co napisałeś,ja osobiście mam podobną sytuacje tylko ja w przeciwieństwie do ciebie nie mogę się jeszcze zdecydować z kim mi jest lepiej...
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
masturbator
bigfruit 

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: idziesz??
Wysłany: Czw 14 Cze, 2007   

No ale czy większości decyzji nie podejmujemy pod wpływem emocji. Moim zdaniem nie można długo nad tym się zastanawiać czy zrobić to z facetem czy nie bo jeśli nie posmakujesz to się nie dowiesz, a tak to się tylko głowe zaprząta zbędnymi myślami. Spróbujesz i nie będzie Ci odpowiadało to nie zrobisz tego więcej i już takie jest moje zdanie. Sam się gryzę czy powinienem tak zrobić czy inaczej.
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Czw 14 Cze, 2007   

To ja opowiem swoją historie :)

A mianowicie, wszystko działo sie w październiku 2006r,kolega(mój przyjaciel od gimnazjum) urządził imprezę, na której było bardzo fanje dużo alkoholu,trawki itp itd, o paru godzinach już ledwo się trzymałem na nogach :D ,kiedy już wszyscy wyszli zostałem tylko ja i on, wy[wypiliśmy jeszcze po jednym browarku az nagle on wstał postał chwile przy mnie patrzył mi się w oczy a ja mu, tez wstałem, włożył mi rękę do spodni(dotykał mojego) powiedziałem do niego "co ty robisz" ale po chwili złapałem go za tyłek i zaczęliśmy sie rozbierać, dotykać po całym ciele, w końcu wyjąłem z portfela gumki założyłem i zaczęliśmy się kochać, pierw ja jego potem on mnie, az w końcu film mi się urwał i jemu też, kiedy rano się obudziłem leżeliśmy obaj na podłodze w pokoju wokół nas leżały nasze ubrania, z pierwszej chwili nie wiedzieliśmy co się stało,ale w końcu wszystko nam się przypomniało, zaczęliśmy o tym rozmawiać i doslismy do wniosku ze to wszystko stało się pod wpływem chwili, impulsu, ze byliśmy zajarani.Teraz wiem ze jest mi dobrze z dziewczyną i równie dobrze z facetem i nie żałuje tego co się stało.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
lubom 


Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 134
Skąd: Skarbimierz
Wysłany: Czw 14 Cze, 2007   

Nie żałuję tyle powiem... a fajnie było tylko z jednym :mrgreen: :mrgreen:
 
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 15 Cze, 2007   

archee RAZ uprawiał oral z chłopakiem i tak mu to zrujnowało psychikę, że teraz potrzebna mu psychoterapia... Litości! :wink:

I jeszcze te kawałki w stylu "co zrobicie jak ktoś to wam po latach wyciągnie?", "a co jak się znajomi dowiedzą?", "jak o tym powiecie przyszłej żonie?"... Jesteś facetem czy rozhisteryzowaną panienką? Takie rzeczy się bierze na klatę - no chyba że faktycznie sobie jaja odstrzeliłeś... 8)
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 15 Cze, 2007   odp

a dla mnie to jest śmieszne nie potrafię zrozumieć jak mozna się zastanawiać czy wolę faceta czy kobiete...to jest bezsensu odkad pamiętam od najmłodszych lat myślałem tylko o kobietach myślałem o tym żeby 1 raz jakąś pocałować w usta nigdy mi nie przyszło do głowy żeby zabawiać się z facetem co więcej nie wyobrażam sobie tego.Uważam też że te kawałki były potrzebne "co zrobicie jak ktoś to wam po latach wyciągnie?", "a co jak się znajomi dowiedzą?", bynajmniej mnie by to zniszczyło. Najlepsze jest to że nie znam żadnego geja. Kiedy przyszedłem na to forum chyba nic się tu o tym nie gadało póżniej zwalili się tu jak stado szarańczy i się zaczęło...
_________________
Ani smutku ani łez moje życie jest the best :)
 
 
bad ziom 

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 111
Skąd: Kraina Rozkoszy
Wysłany: Sro 20 Cze, 2007   

nie traktuj geji jak jakas plage, przeciez to sa normalni ludzie, zreszta milony razy bylo to waallkowane :/
 
 
love508 


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 307
Skąd: polska
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

ja ostatnio liczylem swoje przygody z facetem lezac i wspominajac wiec , wszystko zaczelo sie od wakacji 2006, wtedy wlasnie byl moj 1 raz, teraz liczac od tego razu, przespalem sie z facetem 17 razy, z tego 7-mioma innymi facetami. zonatymi, wiec jesli dhodZi o higiene osob, to przed spotkaniem bylismy pewni, wiec obaw nie bylo ! a sex byl revelka
 
 
tomas13 

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 68
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 14 Lip, 2007   

love508 napisał/a:
z tego 7-mioma innymi facetami. zonatymi, wiec jesli dhodZi o higiene osob, to przed spotkaniem bylismy pewni, wiec obaw nie bylo ! a sex byl revelka


Możesz rozwinąć tę myśl. Jest dość dziwna i enigmatyczna.
 
 
morfeuses 

Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 5
Skąd: adsa
Wysłany: Sro 18 Lip, 2007   

Cytat:
ja ostatnio liczylem swoje przygody z facetem lezac i wspominajac wiec , wszystko zaczelo sie od wakacji 2006, wtedy wlasnie byl moj 1 raz, teraz liczac od tego razu, przespalem sie z facetem 17 razy, z tego 7-mioma innymi facetami. zonatymi, wiec jesli dhodZi o higiene osob, to przed spotkaniem bylismy pewni, wiec obaw nie bylo ! a sex byl revelka

Heh, ja również mam popędy homoseksualne (ale i hetero również, więc uważam siebie za bi), ale nie wyobrażam sobie, bym mógł uprawiać seks z 7 róznymi facetami w ciagu ostatniego roku. Naprawdę, nie wiem jak ty ich poznajesz, poprzez jakies biuro matrymonialne czy co? Seks z facetem jest ok, lecz ja uznaje zasade, że nie uprawiam seksu z dopiero co poznaną osoba. To samo jakby się uprawiało seks z 7 roznymi kobietamy w ciagu roku, po pierwszej radnce. Wiem, że teraz tak to się dzieje, ale ja ciągle to nazywam... kur**eniem się. Nie lepiej jest zwiącać się z jedna osobą? No, chyba że w gre wchodzi tylko przyjemność z seksu to rozumiem, ale ciagle uważam, że lepiej załatwić sobie FUCK BUDY, aniżeli co drugi raz brać innego faceta. Oczywiście możesz powiedzieć, że seks z inna osobą to w swoim rodzaju nowe doświadczenie, zupełnie coś nowego. Tylko takie tłumaczenie widze. Ogólnie mowiac: dla mnie jest to nie moralne (sam seks z męzczyzna jest ogólnie nie moralny), aby uprawiać seks z 7 róznymi męzczyznami w ciagu roku, lecz jest to na porządku dziennym (m/m jak i m/k).
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Czw 19 Lip, 2007   

morfeuses, sex z facetem jest niemoralny?

chyba moherek masz za ciasny...
 
 
penis.com.pl
bathmate
Milosz_K 

Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią 20 Lip, 2007   

Cytat:
morfeuses, sex z facetem jest niemoralny?

Jak dla mnie nie jest to moralne, ale to zalęzy od poglądów każdego z nas. Widocznie ty uważasz, że seks z męzczyzną to w 100% normalna rzecz, ja niestety w 100% tego powiedzieć nie moge. Byłem wychowany (i ciągle jestem) w katolickiej rodzinie, gdzie seks był tematem tabu (z tego powodu jestem w pewnym stopniu pokrzywdzony, ale takie są uroki życia w małym mieście), ale wpajano mi (zabrzmi to nieco po LPRowsku), że rodzina to kobieta i męzczyzna + owoc ich miłości. Ja narazie nie wiem jaka jest moja orientacja, mam 17 lat i pociagaja mnie i dziewczyny i chłopacy, ale uważam to za coś normalnego, gdyż nie mam bujnego życia seksualnego... Nie mówię, że ty jako g... nie jestes katolikiem, że zostałes wychowany w niekatolickiej rodzinie, ale każdy ma swój poglad. Zgodzę się z morfeuses, że seks z męzczyzna jest niemoralny; taki jest mój pogląd. I co do reszty też się zgodze.

Bruno Pelletier czytałem sporo Twoich postów, starasz się jak możesz, aby udowodnić, że będąc gejem nie jestes groszy od nortmalnych ludzi, ale przez większość czasu zniżasz się do poziomu tych wszystkich homofobów, 'wyzywając ich' (nie tylko ty TBH). Oh, naprzykład ten tekst o moherowym berecie. Jeżeli chcesz udowodnić, że homofoby w tym serwisie się mylą, rób to w nieco bardziej elokwętny sposób. Ot, taka mała notka ode mnie ^^
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 21 Lip, 2007   

elokwENtny - to po pierwsze

a po drugie - nie uważam, aby moje posty świadczyły o braku elokwencji... Może o braku szacunku do głupoty....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group