Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wędzidełko
Autor Wiadomość
kocurek 


Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2008   

skierowanie do urologa u lekarza rodzinnego dostaniesz.
on stwierdzi i ewentualnie zabieg wykona w jakimś terminie.
odnośnie zbyt krótkiego wędzidełka - zabieg ok 15min, znieczulenie miejscowe [jedyna mniej przyjemna rzecz, ale nie dramatyzujmy, borowanie zęba bardziej boli]. chwila moment, potem szwy i ok 2 tyg do kontroli czy się ładnie goi i szwy wychodzą [zwykle dają samo rozpuszczalne].

ja jestem po zabiegu, czekam na kontrolę. najważniejsze, żeby dać sobie wtedy na wstrzymanie [porwać szwy można].
może po jakimś tygodniu lekko pokrwawić [tak jakbyście się zacieli przy goleniu, albo igłę wbili w palec - niedużo krwi], bo erekcje macie i szwy mogą lekko naciąć skórę, ale luz.

więc jak macie podejrzenia to do urologa i niech oceni - nie bać się, że zabieg. chwila moment, 2tyg "postu" a potem masz używanie w 100%.
 
 
bartekchebda 

Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Dęblin
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2008   

witam
zwracam sie do was z problemem. mam 18 lat i ostatnio zauwazylem ze ciezko schodzi mi napletek z zoledzia. boli gdy probuje go sciagac a i tak nie da ardy zrobic tego gdy "stoi". zeby zdjac z calego zoledzia to jest prawie cod. powiedzcie mi jak jest z tym wedzidelkiem, czy ono powinno miec ksztalt takeij nitki czy powinno b\yc przyrosniete do calosci??
prosze o szybka odpowiedz

[ Dodano: Pon 14 Kwi, 2008 ]
kiedys wszystko bylo w porzadku a teraz to juz zaczalem sie bac o to. czasami jest tak ze boli mnie to nawet jak spie i niechcacy jakos mi sie napletek sciagnie badz przesunie. prosze powiedzcie mi o tym wedzidelku jak to jest. czy powinno byc zrosniete z reszta czy nie.?? licze na wyrozumialosc i szczere szybkie odpowiedzi...
 
 
jordan23 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 30
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

Witam, mam 19 lat i mam za krotkie wedzidelko.Wiedzialem od dluzszego czasu o tym wkoncu znalazlem mnostwo informacji w internecie.Jakos do urologa niechcialem isc myslalem ze jest to zbedne.Nikt o niczym nie wie kilka dni temu poszedlem do prywatnej kliniki i jestem umowiony dzisiaj na zabieg.Mysle ze dobrze zrobilem tym bardziej ze niebawem chce zaczac wspolzyc z moja 2 polowka.Kazdy kto ma z tym problem powinien udac sie do urologa bo to naprawde nic straszneego.Klinike znalazlem tez przez internet i lepiej prywatnie bo ma sie od reki ,nie ma czekania i wiadomo jak to jest w panstwowych szpitalach.Zabieg bedzie kosztowac 200 zl takze nie jest zle bo doczytalem sie ze i kosztowalo 500 zl .Zycze powodzenia i odwagi :) pozdrawiam i napisze jak beede poo
_________________
jordan23
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group