Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan
Autor Wiadomość
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

srednica to jakieś 3,6cm nie powinno byc problemu. Na głowe zakładasz taki sylikonowy ochraniacz, który ściska żołądź wiec zmiesci sie spoko. :twisted:

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2012 ]
Dzisiaj zauważyłem, czubek żołędzi jest mocno czerwony i taki nienaturalnie pomarszczony. To chyba z powodu za mocnego pompowania. W instrukcji pisze żeby przerwac stosowanie do znikniecia objawów i ponownie zakładając zmniejszyc naciąg. Przetestuje jeszcze jak będzie ze słabszym poompowaniem, ale myslę że trzeba będzie zmniejszyć naciąg :evil:
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

A mi udało się zakupić wczoraj sprzęt phallosan zatem jak tylko przyjdzie dołącze do was w wypowiedzi. Pomimo iż używam expander pro do którego w jakiejś mierze się przekonałem (okupione początkowym bólem zanim nie nauczyłem się co i jak), jednak żaden expander moim zdaniem nie można użytkować i normalnie funkcjonować np. praca, zakupy. Mam nadzieje iż phallosan to umożliwi :D
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

a co możesz powiedziec o efektach? zanotowałes jakies przyrosty? jak długo stosowałeś?
 
 
penis.com.pl
viamax
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

walke zaczelem 10.2011 jak kupilem vimax 2 op. efekt powiekszenia tylko jak sie bierze te tabletki bo zawieraja l-arginine co powieksza naczynia krwionosne. okolo stycznia kupilem expander pro. najpierw probowalem wedlug instrukcji sam silikonowy wezyk co bolalo nieziemsko pozniej zaczelem obwiazywac bandazem elastycznym i tak robie do teraz. naprezam zawsze na maxa i siedze godzine i sciagam. Tak dwa razy czyli 2h dziennie efekt jaki napewno to ok. 1,5cm we wzwodzie z 15 na 16,5. przed expanderen 30min jelq i goraca kąpiel. lykam 1 tablete argi power olimpu bo tam jest 1000mg l-argintyny. pozatym silownia 3 razy w tygodniu. pisze bo tak naprawde trudno dojsc co pobudza do wzrostu. 1,5 cm to duzo moim zdaniem bo jak czytalem niektorzy w rok maja czesc takiego wyniku.

zdecydowalem sie na phallosan troszke dzieki tobie bo wiec co to znaczy bol i chce uzywac tego na codzien
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012   

dzisiaj załozyłem ponownie po na 3 godz. po wygojeniu tego mocnego otarcia i zaczerwienienia o którym pisałem wczesniej, zmniejszyłem naciąg, słabiej pompuje i włozyłem do klosza dwie gąbki zamiast jednej i wygląda ok. Mam jednak wrażenie, że jest jeszcze troche za mocno czubek żołędzi wessany bo robi się delikatnie blady i nabrzmiały, mam nadzieje, że nie zrobi się ta malinka znowu po kilku dniach...zobaczymy... :D

[ Dodano: Wto 15 Maj, 2012 ]
oktan napisał/a:
zdecydowalem sie na phallosan troszke dzieki tobie bo wiec co to znaczy bol i chce uzywac tego na codzien


byłem w sklepie w zeszłym tygodniu i było w miare ok. Myslę, że będzie mozliwe pójście w tym do pracy, oczywiście zależy jaką masz pracę. Duzo siadania wstawania biegania na pewno nie będzie całkowicie komfortowe, ale mogę z pewnością powiedzieć, że będzie mozliwe, w odróznieniu od naciągaczy teleskopowych z wężykami i całym tym gównem w których można tylko nieruchomo stac bądź leżeć... :D
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

Pierwszy dzień z phallosanem u mnie właśnie dobiegł końca. według instrukcji pierwszy dzień bardzo krótki. Próbowałem wyczuć naciąg i myślę że się udało. Zastosowałem klosz L. U mnie przy każdym kloszu była taka zapinka trzymająca szczelność tego kondoma - taka na rzepy. Tylko nie rozumiem na co jest ten gumowy ochraniasz na "grzyba", dziś go nie zastosowałem po prostu. Jak ta żołądź ma się rozciągać jak jest tłamszona jak sardynka??
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

ja nie miałem takiej opaski stosuje gumke która zawiązuję.Ten sylikonowy ochraniacz który zakładasz na żołądź ma za zadanie uchronic przed otarciami i opuchlizna w przypadku za mocnego naciągu. To fakt że ściska żołądź ale jak napąpujesz to podciśnienie rozciąga i gume i fiuta :D
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

hmm to rzeczywiste może tak działać :D to jeszcze że się tak zapytam dużo razy wtedy pompujecie tą gruchą bo bez tej nakładki wychodzi iż jak raz zgniotę gruchę to już ona nie odbija więc nie ma jak odciągnąć więcej powietrza z wewnątrz. jak założę ochraniacz to wyjdzie na to iż będzie sporo miejsca pomiędzy nią a kloszem więc żeby zassało to będę albo musiał opuścić trochę kondoma albo zmniejszyć klosz. też macie takie wrażenia?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

mam podobnie jedno ścisnięcie pompki zwykle wystarcza. Ale głównie chodzi o to żeby siła naciagu nie była większa niż siła zasysająca fiuta bo wtedy zaczyna sie fiut wysuwać i tzreba dopompować albo zakładac od nowa.
 
 
Dominik79 

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 40
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Czy przy stulejce można stosowac Phallosan?
_________________
Tak, jestem gejem :-)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

kurcze cięzkie pytanie :) ja używam z całkowicie zsunietym napletkiem, ale instrukcja mówi, że można używać dla wiekszego komfortu z nasunietym napletkiem. Ja jednak nie wyobrażam sobie tego za bardzo bo wtedy naciągana jest skóra, a nie ''mięso''. Nawet jesli dasz rade zsunąć całkowicie napletek w zwisie to możesz mieć problem w przypadku nieoczekiwanej erekcji (załupek). Proponowałbym wizyte u urologa gdyż instrukcja Phallosana nie zawiera informacji o stosowaniu przy problemach typu stulejka.
 
 
Dominik79 

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 40
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

Dzięki za informacje. Napletek zsuwam tylko podczas gdy penis znajduje się w zwisie. Chcę kupić Phallosan by prostować pena, bo mam bardzo mocno skrzywionego.
_________________
Tak, jestem gejem :-)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Maj, 2012   

spoko :) jak coś to pytaj :)
 
 
penis.com.pl
viamax
Dominik79 

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 40
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

Rozmawiałem z urologiem na temat stosowania Phallosanu przy stulejce. Stwierdził, że nim zacznę stosować Phallosan powinienem się obrzezać. Co o tym myślicie?
_________________
Tak, jestem gejem :-)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

nie jestem zwolennikiem obrzezania i obrzezanie nie jest konieczne żeby pozbyc sie stulejki...myslę , że powinienes dla własnego komfortu pozbyc sie stulejki zanim zaczniesz uzywać Phallosana :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group