Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     masturbacja a potencja
Autor Wiadomość
alex1
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Gru, 2006   masturbacja a potencja

Cytat:
Postaram się krotko i zwięźle przedstawić mój problem. Jestem 20-to letnim mężczyzną i podejrzewam się o impotencję spowodowana onanizacją. Jak dobrze pamiętam zacząłem się onanizować już w wieku 10 lat i trwało to niezmiennie do czasu obecnego. Kochałem się z dziewczyna - która jest bardzo atrakcyjna - jakkolwiek bardzo trudno było mi się doprowadzić do erekcji ( nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu ) . Ponad to zaobserwowałem, że nawet gdy się onanizowałem i doprowadzałem się do orgazmu to nie mogłem osiągnąć pełnego wzwodu. Jestem
pewien, że moja impotencja jest spowodowana onanizmem. (...) Adrian

To z tej strony co ktoś tam kiedyś podał w jednym poscie że masturbacja jest zła itd.
Mam taki sam problem tyle że mam 15 lat. Moj członek nigdy niema pełnego wzwodu przy masturbacji. Czy to może być spowodowane częstym onanizmem od wczesnych lat, czy poprostu dojrzewam i krotkie niepelne wzwody są na porządku dziennym? Czy to co piszą na tej stronie to prawda? Boje sie:( odpiszcie prosze
 
 
Gość

Wysłany: Pią 01 Gru, 2006   

Jest tam post w ktorym to opisalem . Sam mam czasem takie dolegliwosci a juz jestem , nazwijmy to bardzo dojrzalym mezczyzna. To efekt przyzwyczajenia . Potrzebna stała partnerka i duzo cwiczen . Znajde post i podam linka.
 
 
alex1
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Ok dzieki, to podaj ten link jak znajdziesz
 
 
penis.com.pl
masturbator
Gość

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

//systematyczne walenie konia(nazywajmy rzeczy po imieniu) powoduje ŚLEPOTE! i ja naprawde mowie! gdzies to czytalem ale nie pamietam Smile poprostu pogarsza sie wzrok//


"Dowiedzieć się z nich można, że z tysiąca badanych studentów aż dwie trzecie było przekonanych o szkodliwości samogwałtu dla zdrowia. Niektórzy z nich uwierzyli, że wynikiem samogwałtu są w kolejności: choroby psychiczne, nerwice, choroby weneryczne, paraliż, niepłodność, padaczka, ślepota, guzy mózgu i nowotwory".



Jak ktos bedzie jeszcze wypisywal takie idiotyzmy to zostanie zbanowany
Pozniej sie dziwicie ze sa pytania o nieletnich na forum , jak sa tacy wyksztalceni i doswiadczeni "mezczyzni"udzielajacy dzieciom rad.
 
 
Gość

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Taki byl wpis a dotyczaca Twojego problemu to nie wiem czy pownienes sie martwic , jezeli bys mial 20 lat i robil to od 8 lat to tak ale masz dopiero 15 .Tak??? Moze byc to tez u Ciebie byc spowodowane niskim poziomem testosteronu lub niedokrwieniem . Jest wiele przyczyn . To stwierdzi tylko lekarz i to po objasnieniu mu tematu . Nie wstydzmy sie mowic o tymm co nas "boli". Moze to tez byc przejsciowy problem. Zrob sobie tydzien przerwy i zobacz jak zachowa sie Twoj czlonek.
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Ostatnio stwierdziłem, ze ''pieprze tą masturbacje'' , sorry za brzydkie okreslenie. Ale napewno nadmierna masturbacja w niczym nie pomaga, ja raczej nie mam problemu z osiagnieciem erekcjii, choc gdy powiedzmy robie sobie tydzien przerwy mam dosc mocny wytrysk. Teraz absolutnie bede starał sie zaprzestac masturbacjii, wiadomo ze nei calkiem , ale z 2 razy w miesiacu albo jesli sie da to mniej. Co wy na to?
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

nie widze sensu :p chyba ze nie sprawia Ci to przyjenosci .. z tego co wiem .. to nie ma przeciwwskazan :P
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

a Ja widze w tym wszystkim sens...po prostu nie mozna cale zycie byc tzn ''koniojebcą'' . Meczyc swojego malego przyjaciela i meczyc a poza tym , im wiecej to robisz tym wieksze skrzywienie to powoduje...a skrzywienia nie jest tak latwo zniwelowac jak pisza niektorzy. A Poza tym lepiej miec estetycznego i ładnego penisa niz takiego zmarszczonego chyba co?.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

nie zauwazylem zadnych z wymienionych obiawow u siebie, a wierz mi robie to juz jakis czas .. :>
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Jesli ktos potrafi to robić, tak aby nie skrzywdzic swojego wiecznego towarzysza to oczywiscie nie ma zadnych przeciwskazan. Ale zeby to sie nie stalo tak, ze to cialo kieruje umyslem, a nie umysl ciałem. Chyba w tym przyznasz mi racje...bo ta napewno lezy po mojej stronie teraz;p.
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

moim zdaniem umysl kieruje cialem :P wiec niestety - wybacz :D
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Jesli tak jest w twoim przypadku to Jestes Wielki. Ale uwierz mi, nie wszyscy tak maja. Niektorzy nie chca tego robic, 2 razy machna reka a pozniej to juz sama sie ''macha'' wiem jak gadam ze znajomymi. Niestety to jest smutna prawda ;]
 
 
alex1
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Robo ale właśnie ja masturbuje sie od dawna...:( miałem jakieś 7-8 lat jak zaczałem :( czy ja jestem jakiś psychol? coraz bardziej sie martwie... jeżeli to nie od masturbacji to podejrzewam to co mowisz- mało hormonow bo niejestem jeszcze tak rozwiniety jak moi koledzy albo slabe cisnienie krwi bo takie mam. Do lekarza narazie niepojde bo niemam potrzeby i tak niemam jeszcze partnerki a moze sytuacja sie poprawi. Co o tym myslicie?;/
 
 
penis.com.pl
bathmate
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

czas pokaze ...
_________________
zawsze do usług ...
 
 
xxxbamboxxx

Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 333
Skąd: Polska=]
Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

noo pozwol naturze dzialac, ale jak bedziesz sobie robil wieksze przerwy od masturbacjii to napewno Ci nie zaszkodzi. Wrecz przeciwnie, znakomicie wplynie na twoje samopoczucie. Bo podejrzewam ze masz poczucie winy z powodu zbyt czestej masturbacjii...zrob to a zobaczysz ze poczujesz sie lepiej psychicznie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group