Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z napletkiem
Autor Wiadomość
notosek

Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Problem z napletkiem

Podczas masturbacji próbuję zsunąć napletek z penisi i kiedy próbuje go zsunąć ledwo co mi się to udaje i pod żaładzień strasznie mnie od obciska i to boli wiec masturbuje sie z nie sciągniętym rzołądziem. Co moge z tym zrobić?
 
 
mariobos6

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 8
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   Re: Problem z napletkiem

Ile masz lat notosek???
 
 
fortepenista

Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Jeżeli jesteś jeszcze dzieckiem to sie nie martw. A jeśli nie to powinieneś mieć operacje... gdzieś czytałem o tym artykuł. Normalnie podczas spoczynku napletek powinien sięgać mniej więcej do połowy penisa, a w zwodzie powinien być całkowicie opuszczony. Jeżeli tak nie jest to konieczne jest niecięcie... coś takiego jak obżezanie. Jeżeli Cię boli gdy uda Ci sie zdjąć, obciska Cię to znaczy że to jest po prostuza ciasne i trzeba coś z tym zrobić. Trzeba iść do lekarza urologa... w przeciwnym razie nie będziesz mógł podjąć współżycia seksualnego, bo z naciągniętym napletkiem nie da się uprawiać seksu, a nawet jeśli sie da to nie sprawia to takiej przyjemności zarówno Tobie jak i partnerce. ktoś kiedyś napisał że to tak "jak lizać lizaka przez papierek"
 
 
penis.com.pl
bathmate
oN^

Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 4
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie 27 Sie, 2006   

hmm a ja mam 15 lat i mam taka sytuacje, podczas spoczynku napletek schodzi mi daleko za zoladz, do polowy trzonu penisa, zas podczas wzwodu moge go tylko sciagnac na sam koniec zoledzia, a jak puszcze to znow nasuwa sie spowrotem. Jak ciagne nizej to troche mi ciasno. Co z tym zrobic?
 
 
przecietny

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 7
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2006   

Ta "wada" nosi nazwe stulejki i radze Wam skonsultowac sie z lekarzem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group