Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ZDJECIA - galeria dumy męskiej :P
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 14 Mar, 2017   

NUNAK dzienki za poparcie ale im nie przetlumaczysz bo uwazaja ze jestem psychiczny chocbym powienkszyl i do 30cm nagral wideo filmik z pomiaru to i tak powiedza ze to jest majstrowane a ja mam cos z glowa, ja juz wiencej nie wdaje sie z nimi w dyskusje nie ma sensu oni uparcir twierdz ze klamie i mam cos z glowa wiec niech tak zostanie. A zara z powodu swojego kompleksu wyladowuje sie na mnie bo ma flustracje w sobie chlopak teraz to mu tylko wspulczuje ale nie postempuje sie tak jak on on wrecz nie nawidzi tych co maja wieksze i normalne penisy. Koncze pisanie tutaj i nie zasmiecam tematu dalej robie swoje a posty tych osob i tak nie zepsuja tego co wypracowalem i mojego wizerunki i nie uda im sie mnie sprowokowac trzymajcie sie ide cwiczyc☺.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Mar, 2017   

Proszę o zachowanie kultury w postach.
 
 
piotrek4567 

Wiek: 28
Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

Co sądzicie? (te białe elementy co może być widać to kwestia tego, ze nie byl nawilżony)

https://imgur.com/a/qBQDx

Dodam, że męczy mnie w głowie fakt, że ten napletek jest asymetryczny. Po lewej stronie jest inny niż po prawej. Jest to odrzucające? Wyrzuci mnie kobieta z łóżka? :P
Zastanawiam się czy nie zrobić plastyki napletka, aby był równiutki, doradźcie mi proszę!
Podobno takie rzeczy są w anatomii człowieka na porządku dziennym, ale sam już nie wiem...
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

piotrek4567 napisał/a:
Wyrzuci mnie kobieta z łóżka?

Serio o to pytasz? każdy jest inny, nasze ciała się różnią, nie ma dwóch identycznych. To nie powód aby wyrzuciła ciebie kobieta z łóżka.
 
 
piotrek4567 

Wiek: 28
Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

onesa napisał/a:
piotrek4567 napisał/a:
Wyrzuci mnie kobieta z łóżka?

Serio o to pytasz? każdy jest inny, nasze ciała się różnią, nie ma dwóch identycznych. To nie powód aby wyrzuciła ciebie kobieta z łóżka.


Akurat to było żartobliwie powiedziane. A co o tym napletku sądzisz? Nie psuje on wyglądu calosci? Nie wiem czy to zbyt nie odstaje od normy innosci budowy. :( Proszę również innych o wypowiedź.
 
 
marekmar 

Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

kadeon napisał/a:
NUNAK dzienki za poparcie ale im nie przetlumaczysz bo uwazaja ze jestem psychiczny chocbym powienkszyl i do 30cm nagral wideo filmik z pomiaru to i tak powiedza ze to jest majstrowane a ja mam cos z glowa, ja juz wiencej nie wdaje sie z nimi w dyskusje nie ma sensu oni uparcir twierdz ze klamie i mam cos z glowa wiec niech tak zostanie. A zara z powodu swojego kompleksu wyladowuje sie na mnie bo ma flustracje w sobie chlopak teraz to mu tylko wspulczuje ale nie postempuje sie tak jak on on wrecz nie nawidzi tych co maja wieksze i normalne penisy. Koncze pisanie tutaj i nie zasmiecam tematu dalej robie swoje a posty tych osob i tak nie zepsuja tego co wypracowalem i mojego wizerunki i nie uda im sie mnie sprowokowac trzymajcie sie ide cwiczyc☺.


Kadeon, masz super sprzęt. Może chciałbyś pobawić się z moją partnerka i wziąć ja we dwoch??
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 17 Mar, 2017   

Nie!!!, nigdy nie zdradze swojego Slonka🌞.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 18 Mar, 2017   

piotrek4567, nikt nie zwróci na to uwagi widząc tak wyeksponowaną żyłę :-)
Asymetrie w naszym ciele czasami wynikają z naszych przyzwyczajeń czy wzorców ruchowych. Może masturbujesz się tylko w jeden sposób i silniej odciagasz jedną stronę napletka, etc. Dawaj całemu ciału, nie tylko penisowi, jak najwięcej różnych bodźców, wtedy jest mniejsza szansa, że pojawi się jakaś asymetria.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Mar, 2017   

kadeon, a co mówi twoje słonko na to całe powiększanie ?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Nikkai, czemu takie kadrowanie z góry? nie lepiej z boku ?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 29 Mar, 2017   

Nikkai, zdecydowanie lepiej, bo optycznie z góry go zmniejszałeś.
 
 
Viridis 

Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 177
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   

[edit]
  
 
 
damianFAP 

Wiek: 31
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 14
Skąd: Łódź Pb
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   poranny ;)

i jak?

http://genitalsize.com/pe...786&mode=search
 
 
penis.com.pl
masturbator
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

damianFAP, super jesteś zarośnięty i masz bardzo prostego. Wszędzie masz tyle włosów? :>
 
 
maczuga 


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 75
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017   

Do oceny :P 18 lat
19,5
http://m.fotosik.pl/zdjecie/28dd463f2e009044
http://m.fotosik.pl/zdjecie/ea14bac09a9769f5
8)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group