Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy to jest stulejka?
Autor Wiadomość
Kropek96 

Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 5
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob 11 Mar, 2017   Czy to jest stulejka?

Powiem tak bez wzwodu jakieś 7cm w zwodzie 15.
W stanie spoczynku normalnie mogę zsunac bez bólu by sie umyc itp ,ale problem pojawia sie gdy stoi bo wtedy czasami moge zsunac do konca z lekkim bolem a czasami do polowy...
Wydaje mi sie ze mam nadmiar skory na napletku bo jak ja lekko naciagne to jest tego jakie 1,5cm poza zaladz.
Jutro postaram sie wrzucic zdj w dobrym swietle a czy po opisie idzie cos wywnioskowac?
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 11 Mar, 2017   

Po opisie można wywnioskować tyle, że masz niepełną stulejkę. Oznacza to tyle, że jeśli chcesz temu zaradzić, a nie zamierzasz korzystać z usług chirurga, to powinieneś przy tego rodzaju stulejce próbować samemu powoli rozciągać skórę napletka (najlepiej w ciepłej wodzie). Zwykle daje to dobre rezultaty. W każdym razie ja bym tak próbował - najpierw cierpliwie, bo to może trwać nawet miesiące, rozciąganie, a dopiero potem interwencja lekarza. Poczytaj też inne wątki na forum na ten temat, to lepiej się zorientujesz w sytuacji. W razie czego pytaj w swoim wątku lub na pw.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
 
Kropek96 

Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 5
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Per Rectum napisał/a:
Po opisie można wywnioskować tyle, że masz niepełną stulejkę. Oznacza to tyle, że jeśli chcesz temu zaradzić, a nie zamierzasz korzystać z usług chirurga, to powinieneś przy tego rodzaju stulejce próbować samemu powoli rozciągać skórę napletka (najlepiej w ciepłej wodzie). Zwykle daje to dobre rezultaty. W każdym razie ja bym tak próbował - najpierw cierpliwie, bo to może trwać nawet miesiące, rozciąganie, a dopiero potem interwencja lekarza. Poczytaj też inne wątki na forum na ten temat, to lepiej się zorientujesz w sytuacji. W razie czego pytaj w swoim wątku lub na pw.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.


Dodaje foty.
https://zapodaj.net/78265f84752d4.jpg.html
https://zapodaj.net/0466eada77430.jpg.html
O ten nadmiar skóry mi chodziło
https://zapodaj.net/13dd3a129fa27.jpg.html
I po sciagnieciu
https://zapodaj.net/8a683f263a8bc.jpg.html
 
 
penis.com.pl
bathmate
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Na moje oko wszystko wygląda ok. Ja też mam w spoczynku bardzo dużo skóry, nawet więcej niż u Ciebie (we wzwodzie ten "ogon" prawie zupełnie znika). Dużo skóry nie oznacza więc, że to przyczyna stulejki, bo stulejka to zbyt mały otwór napletka, utrudniający odprowadzenie go z żołędzi.
Twoje zdjęcia nic nie wyjaśniają jeśli idzie o problem ze zsuwaniem napletka, bo nie ma ani jednego we wzwodzie. Jednak Twój opis na wstępie wątku był wystarczająco jasny. Jeśli w erekcji możesz zsunąć skórkę z bólem całkowicie lub czasem tylko do połowy, to znaczy że masz niepełną stulejkę, bardzo łagodne jej stadium. Oznacza to, że powinieneś poradzić z tym sobie rozciąganiem, o którym już wspominałem.
Pozdrawiam
 
 
Kropek96 

Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 5
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Per Rectum napisał/a:
Na moje oko wszystko wygląda ok. Ja też mam w spoczynku bardzo dużo skóry, nawet więcej niż u Ciebie (we wzwodzie ten "ogon" prawie zupełnie znika). Dużo skóry nie oznacza więc, że to przyczyna stulejki, bo stulejka to zbyt mały otwór napletka, utrudniający odprowadzenie go z żołędzi.
Twoje zdjęcia nic nie wyjaśniają jeśli idzie o problem ze zsuwaniem napletka, bo nie ma ani jednego we wzwodzie. Jednak Twój opis na wstępie wątku był wystarczająco jasny. Jeśli w erekcji możesz zsunąć skórkę z bólem całkowicie lub czasem tylko do połowy, to znaczy że masz niepełną stulejkę, bardzo łagodne jej stadium. Oznacza to, że powinieneś poradzić z tym sobie rozciąganiem, o którym już wspominałem.
Pozdrawiam


A jak to wygląda wielkosciowo?
Niby trzymam sie tej sredniej krajowej ale mi sie jakis taki maly wydaje...
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Nie 12 Mar, 2017   

Wielkościowo jest absolutnie super. 15 cm we wzwodzie to bardzo przyzwoity rozmiar. W spoczynku na zdjęciach również bardzo fajnie i normalnie się prezentuje. Jeśli miałeś jakieś wątpliwości, to zupełnie niepotrzebnie. Masz super penisa. Zrób tylko porządek ze zsuwaniem napletka, żeby z tym nie sprawiał Ci kłopotów, i ciesz się z niego, bo masz naprawdę fajnego członka.
Pozdrawiam, głowa do góry! :)

[ Dodano: Nie 12 Mar, 2017 ]
PS. Mnie się w żadnym razie nie wydaje mały. W spoczynku wygląda naprawdę solidnie (umówmy się żaden penis w opadzie gigantem nie jest, z wyjątkiem tych wynaturzonych, co to we wzwodzie mają dwadzieścia kilka cm). 15 cm w erekcji to solidna średnia wśród mężczyzn. Również bardzo porzadny penis. Zero powodów do zmartwienia. A zawistnicy i Ci co mają wielkie, i tak w większości Ci powiedzą, że to mało. Ale kto by się nimi przejmował...
 
 
Kropek96 

Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 5
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto 14 Mar, 2017   

W sumie to masz racje przypomniałem sobie że lata temu jak byłem w podstawówce usłyszałem że mam rozciągać w kąpieli ale jak to dzieciak olałem sprawę całkowicie.No nic czas nadrobić.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 14 Mar, 2017   

No, proszę. To w szkole jednak uczą pożytecznych rzeczy. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group