Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wolicie dziewczyny z makijażem czy bez?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   Wolicie dziewczyny z makijażem czy bez?

Często słyszę opinie, że dziewczyny bez makijażu są ładniejsze. Tylko zastanawiam się ile w tym prawdy i czy faceci naprawdę poznają, że dziewczyna nie ma makijażu?
 
 
DuzeBerlo 


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 135
Skąd: Z Polski
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

Ja przeżyłem swego rodzaju szok, kiedy zauważyłem, że malują się tak żeby nie było widać, że to makijaż.
_________________
A może herbatki na erekcję?
http://www.penis.com.pl/f...p?p=84450#84450
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Cze, 2015   

DuzeBerlo, a w jakich okolicznościach to zauważyłeś?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

Widoczny makijaż jest dla mnie ohydny. Co najwyżej właśnie taki, zeny go nie bylo widac na pierwszy rzut oka, a poprawiający np. Kolor worów pod oczami, czy ogólnie lekko poprawiający bladość skory na przykład. Jednak żonę zachęcam zawsze, Eny nie robila, bo to mi śmierdzi, nie da się tak dobrze całować po twarzy itd. Niepraktyczne w łóżku.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   

jakdla mnie makijaż może być ale delikatny

o tutaj masz dobry obrazek podsumowujący :P
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   

zbychwawawa, nie każda dziewczyna/kobieta przesadza z makijażem :P
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 06 Lut, 2017   

Ale większość tak 8)
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 06 Lut, 2017   

Moja bliska mi kuzynka w ogóle nie robi makijażu lub jest on absolutnie minimalny. I za to (m.in.) ją kocham... :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Lut, 2017   

Per Rectum, zuch dziewczyna
haster69, widzisz nie wszystkie dziewczyny przesadzają z makijażem :)
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 19 Lut, 2022   

Powiem tak, raz przyszedłem do mojej wtedy jeszcze dziewczyny rano, była cała rozczochrana, w jakiejś starej piżamie, nawet nieumalowana. Była przepiękna. I wolałem ją bez makijażu. Szkoda że później zaczęła się mocno malować na różne wyjścia ale nie do mnie, do mnie już miała wyjebane. Podobała mi się i w makijażu i bez. Ale mówię, szkoda że później starała się nie dla mnie. Sądzę, że chodzi o wnętrze.
A uroda, to można zrobić ładny makijaż, mozna zrobic za mocny/ za słaby, można MUSIEĆ miec makijaż bo i takie sie zdarzają a nei zawsze pomaga XD
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Lut, 2022   

CEDRIK napisał/a:
Powiem tak, raz przyszedłem do mojej wtedy jeszcze dziewczyny rano, była cała rozczochrana, w jakiejś starej piżamie, nawet nieumalowana. Była przepiękna. I wolałem ją bez makijażu. Szkoda że później zaczęła się mocno malować na różne wyjścia ale nie do mnie, do mnie już miała wyjebane. Podobała mi się i w makijażu i bez. Ale mówię, szkoda że później starała się nie dla mnie. Sądzę, że chodzi o wnętrze.
A uroda, to można zrobić ładny makijaż, mozna zrobic za mocny/ za słaby, można MUSIEĆ miec makijaż bo i takie sie zdarzają a nei zawsze pomaga XD


Mam podobne wrażenie, moja ostatnia dziewczyna malowała się tak mocno, że czasami wydawało mi się, że jej tapeta odpadnie z twarzy. Nie podobało mi się to, oczywiscie nie mogłem jej na to zwrócić uwagi.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 26 Lut, 2022   

Ze wszystkim, także z makijażem, można przesadzić. Oczywiście granica jest tu umowna i coś, co komuś przeszkadza, dla innej osoby może być akceptowalne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group