Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wielki chyba problem
Autor Wiadomość
Sanvean25 

Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 8
Skąd: Nie wiem
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   Wielki chyba problem

Witam wszystkim jestem 18 dzien po obrzezaniu całkowitym high and tight i chyba nie jest dobrze.
Proszę o ocenę tego i przy okazji wielkości czy jest w miarę ok.

We wtorek miałem zajęte szwy czyli po 15 dniach, i lekarz powiedział że śmiało można odbywać stosunki. To się jeszcze boję robić ale delikatny lodzik był i powiem wam że doznania są nie ziemskie nigdy nie czułem czegoś takiego. Ten stan przed jak i sam orgazm jest dłuższy i intensywniejszy. I nigdy nie widziałem takiego wytrysku u siebie
Po lodziku oponka mi trochę się powiększyła ale rano już była taka sama jak przed.

Ale jest jeden problem mam nadzieję że nie duży.
Obawiam się że lekarz zostawił za mało skóry albo zrobil za ciasno.
Podczas wzwodu czuje taka jakby blokadę i wiem że on chce jeszcze iść w górę ale mnie ciągnie blizna ta którą łączy napletek wew ze skóra od strony wedzidelka.
I skóra z mosznej mi nachodzi na penisa czy
ma, lub miał ktoś coś takiego?
Wzgorek lonowy też jest bardzo napięty
Może ta ciągnięcie jest przez to że jest jeszcze dość świeża blizna choć czemu tylko akurat w jednym miejscu mnie ciągnie

Czy blizna z czasem staje się mieksza i rozciągliwa może mi się później ta skóra naciągnie i będzie ok?
Boję sie że będę musiał przechodzić zabieg o ile da się to jeszcze naprawić.

Proszę o pomoc bo strasznie się martwię i chyba się zalamie...




Zdjęcia przed i poimgur.com/a/7LvjE
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

Dobrze zrobiłeś, od razu penis stał się piękniejszy. Sam zamierzam się poddać obrzezaniu w przyszłości tylko się boję całej tej procedury. Ile masz lat?
 
 
Sanvean25 

Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 8
Skąd: Nie wiem
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

Miałem stulejke i musiałem to zrobić tak to nigdy bym tego nie robił ...
Mam 25 lat
A czy to normalne że mi tak ciągnie skórę z mosznej ? Boje się że nie będę mógł ubrać kondona bo będzie coś przeszkadzać ...
 
 
penis.com.pl
andropenis
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

ile masz centymetrow?
 
 
brooxx 

Wiek: 28
Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 33
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

Na Twoim miejscu nie martwiłbym się. 18 dni to naprawdę niewiele czasu, na Twoim miejscu na spokojnie poczekałbym co najmniej miesiąc na ostateczną ocenę. Blizna jest świeża i potrzebuje więcej czasu żeby zacząć zachowywać się jak 'normalna' skóra. Więc nie przejmuj się i ciesz nowymi wrażeniami.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 02 Gru, 2016   

Nie martw się. Będzie dobrze. I posłuchaj kolegi brooxxa. Zaręczam Ci, że on wie co mówi.
Trzymaj się i ciesz z ładnego penisa.
Pozdrawiam.

PS. Oczywiście, jeśli masz wątpliwości to pokaż się lekarzowi. On ostatecznie powinien je rozwiać.
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 03 Gru, 2016   

Również uważam, że dyskomfort może być spowodowany niedawnym zabiegiem. Z czasem skórę można będzie trochę rozciągnąć. Czytałem, że ci którzy są obrzezani od urodzenia (np. w USA) i są z jakichś powodów z tego niezadowoleni starają się rozciągnąć napletek aby było jak najwięcej luźnej skóry i po dłuższym czasie im się to udaje, może nie do pierwotnego stanu ale jednak. A mógłbyś umieścić jeszcze zdjęcie w stanie spoczynku?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 03 Gru, 2016   

Sanvean25, tak jak wspomnieli chłopacy odczekaj więcej czasu, w razie jakiś komplikacji to zgłoś się do lekarza. powodzenia.
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Nie 04 Gru, 2016   

Sanvean25, powiedz jeszcze, jak się nazywa mistrz skalpela, bo odwalił kawał dobrej roboty! Po stylu pisania wnioskuję, że jesteś z Wielkopolski ;)
Blizna zmięknie i się rozciągnie - to wymaga trochę czasu. Nie masz się co martwić, bo tak dobrego obrzezania dawno nie widziałem.
 
 
 
Sanvean25 

Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 8
Skąd: Nie wiem
Wysłany: Nie 04 Gru, 2016   

Dziękuję za słowa pocieszenia i faktycznie trochę za bardzo zacząłem panikowac. Teraz podczas wzwodu nic mnie już nie ciągnie.
Tcq tak uważasz że dobrze zrobił?
Akurat jestem z Małopolski :P A zabieg wykonywał doktor Jacek Drabina w Krk.
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 06 Gru, 2016   

Sanvean25, cięcie jak od linijki; napletek idealnie zszyty - nic się nie marszczy, a blizna cieniutka jak papier. Serio - asystowałem przy setkach takich zabiegów, ale to jest popis chirurgicznej precyzji.
Co do obaw, czy nie "zostawił za mało" - jak się wszystko wygoi i ułoży to będziesz mieć książkowe high'n'tight ;)

A pytałem o województwo, bo tak się mawia właśnie w gwarze poznańskiej ;) Nie masz korzeni? ;)
Cytat:
(...)wew(...)mieksza(...)
 
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 29 Sty, 2017   

Sanvean25 - jak aktualnie wyglada sytuacja? minelo sporo czasu - napisz jak mozesz wrazenia po zabiegu i czy znacznie poprawilo Ci to komfort zycia? nic juz nie ciagnie ku podstawie?
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017   

Sanvean25 wrzucił ostatnio zdjęcia do galerii (klik) :D Możesz sobie zobaczyć ;)

BTW: faktycznie szkoda, że nie pociągnął swojego tematu, bo był całkiem żywy i nawet "edukacyjny" ;)

Sanvean25, może jakiś post z komentarzem jak doznania, jak się czujesz w "nowej odsłonie" etc.? Pytania dotyczące odczuć po zabiegu obrzezania pojawiają się na forum często, co mogłoby stanowić całkiem dobrą odpowiedź ;)
 
 
 
penis.com.pl
viamax
Sanvean25 

Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 8
Skąd: Nie wiem
Wysłany: Czw 02 Lut, 2017   

Ogólnie jest bardzo zadowolony z zabiegu, niestety porównać odczuć nie mogę ponieważ wcześniej nie uprawialem seksu z powodu stulejki.

Ale jak narazie jest bardzo przyjemnie sam seks jak i masturbacja.
Niestety nie wiem czemu ale lodzik nie jest zbyt przyjemny i nie mogę w ogóle dojść.

Głupi byłem że tak długo zwlekalem, przez tą stulejke byłem strasznie nie śmiały i nie mogłem sobie znaleźć dziewczyny przez to.

Nic już nie ciągnie, penis osiąga pełen wzwod bez problemu. Skóra jest trochę napięta ale w niczym to nie przeszkadza :) I mogę korzystać ze sprzętu dowoli.

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem, może komuś to pomoże zdecydować się na zabieg.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group