Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Dziwne, białe krostki obok wędzidełka napletka
Autor Wiadomość
Jinxs 

Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   Dziwne, białe krostki obok wędzidełka napletka

Witam,
niedawno zaniepokoiły mnie małe, białe krostki obok wędzidełka penisa. Jest ich kilka po obu stronach. Mam je od kiedy tylko pamiętam. Bolą tylko przy próbie wyciskania, nie swędzą, nie powodują dyskomfortu, nie rosną oraz nie pojawiają się nowe. Z jednej z tych grudek co jakiś czas wydaje się wydostawać cienka linia jakiejś stałej masy(widać to na zdjęciu, pierwsza z lewej), nie mam pojęcia co to jest, ale przy odrobinie precyzji można to usunąć pincetą. W środku zdają się być wypełnione czymś białym, ale może być to tylko złudzenie. Jedyne co mi to przypomina to grudki perliste, ale ani razu nie widziałem ich w tym miejscu(a mam trochę małych pod koroną penisa). Są bardzo małe, były bardzo trudne do uchwycenia na zdjęciu, więc mam nadzieję, że będzie wystarczająco czytelne(musiałem powiększyć zdjęcie 400-krotnie).

Zdjęcie:
http://imgur.com/a/rfqxZ

PS

Nie uprawiałem jeszcze seksu, więc choroby weneryczne raczej wykluczone ?
 
 
pelesos 

Wiek: 47
Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Moim zdaniem wszystko ok. Gruczoły. Jeżeli uważasz , że jst to problem zgłos się do lekarza.
_________________
Lekarz chorób zakaźnych. Choroby przenoszone drogą płciową, weneryczne, kiła, rzeżączka, HPV, kłykciny kończyste - usuwanie, HIV/AIDS, PrEP, PEP, HCV, HBV, leczenie zmian skórnych narządów płciowych www.prepmed.pl
 
 
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

Temat z identycznym zapytaniem/"zmianami" pojawił się kilka dni temu.
http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=17819

To grudki perliste prącia - nie jest to zmiana chorobowa, dlatego nie ma po co iść do lekarza. Taka uroda.
 
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

tcq, co niektórzy po prostu nie umieją korzystać z opcji szukaj.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group