Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po zabiegu plastyki i wydłużenia wędzidełka
Autor Wiadomość
devvexd 

Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 4
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   Po zabiegu plastyki i wydłużenia wędzidełka

Witajcie jestem 16 dzień po zabiegu, opuchlizna w całości zeszła jedynie jest malutka twarda grudka po prawej stronie napletka kiedy ściągne. Wypadło mi już 6 szwów w tym 1 z wedzidełka i wszystko idzie w dobrym kierunku ładnie się zagoiło i wszystko jest ok napletek schodzi bez większych problemów w stanie spoczynku, ale we wzwodzie dochodzi sam do mniej wiecej 3/4 żołędzi i potem bym musiał na siłe ale jeszcze nie chce poki sa szwy bo nie chce naderwać ani nic zepsuc. Ten jasny pas skóry pod żołędziem nie jest już taki naciągnięty z każdym dniem robi się delikatnie bardziej elastyczniejszy. Mam do was 4 pytania:

1) Czy kiedy wyjda wszystkie szwy to to wszystko sie bardziej rozluzni ze napletek bedzie ladnie schodził we wzwodzie?
2) Próbować sciagnac na sile we wzwodzie czy narazie dac sobie spokoj?
3) Nie martwic sie niczym bedzie wszystko z czasem dobrze?

Z góry dziękuje i pozdrawiam
 
 
MałyProblem 

Dołączył: 02 Wrz 2016
Posty: 24
Skąd: opolskie
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

Na pewno nie będzie aż takiego dyskomfortu jak wszystkie wyjdą, ale bez treningu napletka raczej Ci się to aż tak nie rozluźni jak byś chciał, więc musisz ćwiczyć, stopniowo coraz więcej próbuj, nie siłuj się żeby sobie nie narobić szkód :)
Nie masz się co martwić na zapas, bo mój przypadek był nie za ciekawy i myślałem, że będzie potrzebna poprawka, a jestem już jakoś pół roku po zabiegu i nie wydaje mi się żeby była potrzebna poprawka :)
Jak masz wątpliwości to najlepiej kontaktuj się z lekarzem, który Ciebie operował, bo to on Cię operował i wie jak wygląda Twój przypadek ;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 07 Sty, 2017   

devvexd napisał/a:
Mam do was 4 pytania

Zapomniałeś o czwartym pytaniu. Myślę że na wizycie kontrolnej możesz bez problemu zadać te pytania swojemu lekarzowi.
  
 
 
penis.com.pl
viamax
tcq 

Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58
Skąd: Wlkp
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

Blizna powstała w wyniku zabiegu na tym etapie jeszcze nie jest "twarda", dlatego jest to odpowiedni moment na rozpoczęcie ćwiczeń. Nic na siłę, ale dla uzyskania pożądanego efektu powinieneś zacząć rozciągać napletek. Jeśli rana są już wygojone, to oliwka w dłoń, mały w erekcji i delikatnie odprowadzasz napletek aż nie poczujesz oporu - tak przytrzymujesz przez chwilę - do powtórzenia kilka razy.
Blizna niebawem przestanie być elastyczna, a to znacznie opóźni uzyskanie efektu ćwiczeń.
 
 
 
men78 

Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 55
Skąd: szcze
Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

Jak wygląda zabieg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group