Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     walenie konia w miejscach publicznych
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Paź, 2016   

Anonimlatek, to jeszcze wszystko przed tobą :) tylko czy chcesz zostać przyłapanym ? :D heh
 
 
Anonimlatek 


Wiek: 26
Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 128
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sob 29 Paź, 2016   

onesa, to zależy przez kogo i od nastawienia tej osoby do takich rzeczy 😁
_________________
Zapraszam do oceny moich filmów i dzielenia się swoimi!
Galeria Zdjęć -> Filmy! - nasze produkcje
 
 
PomkaPL86 

Wiek: 37
Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 18
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 01 Gru, 2016   

Hej a wiec jesli chodzi o mnie to
- walilem w autobusie niejednokrotnie
-kiedys wracajac z holandi w busie (obok spala fajna laska - musialem =)
-na klatce schodowej - spuczczalem sie na buty sasiadki , a ostatnio na buty mojej dziewczyny jej siostry i ich matki ==)
- na ambonie w lesie
 
 
 
penis.com.pl
masturbator
wytrysk_spermy 

Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 06 Gru, 2016   

Ja sobie dzisiaj zwaliłem przy pisuarze w Galerii Krakowskiej. Popołudniu wszedłem do toalety i przy pisuarze stał gościu, który się masturbował. Podszedłem więc do pisuaru obok niego i waliłem razem z nim. Doszedłem wcześniej niż on. Miał mega sztywnego, grubego kutasa i całą odsłoniętą żołądź.
 
 
lolloko 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 93
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

Nikt inny tam nie wchodził / nie wychodził ?
 
 
wytrysk_spermy 

Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

Byli przy innych pisuarach. jak ktoś stawał przy naszych to zaprzestawalismy ostentacyjnego walenia a potem szliśmy na maksa. Poza tym to większą adrenalina jak się wali wśród odlewajacych się dookoła gości. Polecam Panowie!
 
 
dam988 

Wiek: 25
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 24
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

wytrysk_spermy napisał/a:
Byli przy innych pisuarach. jak ktoś stawał przy naszych to zaprzestawalismy ostentacyjnego walenia a potem szliśmy na maksa. Poza tym to większą adrenalina jak się wali wśród odlewajacych się dookoła gości. Polecam Panowie!


Zdecydowanie polecam :P też lubię się tak zabawiac super uczucie ;D
 
 
wytrysk_spermy 

Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

Dzisiaj było jeszcze ciekawiej. Miejsce to samo. Konia waliłem z dwoma facetami. Jak wszedłem to się najpierw odlałem bo mnie strasznie cisnęło i zobaczyłem że dwóch kolesi dyskretnie ręką sobie masuje kutaski. Więc jak skończyłem lać to się do nich przyłączyłem. Niestety miałem mało czasu i nie doszedłem, ale muszę pójść na dokończenie. Nie myślałem że te wszystkie historie o waleniu przy pisuarach są prawdziwe. A jednak przekonałem się o tym na własne oczy.
 
 
dam988 

Wiek: 25
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 24
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 07 Gru, 2016   

Ja też nigdy nie wierzyłem ale ostatnio się o tym przekonałem i powiem że chyba też w jak najszybszym czasie pójdę odwiedzić galerie :D
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sob 10 Gru, 2016   

Kurczę u mnie tylko jeden raz się zdarzyło, że widziałem chłopaka który ewidentnie czekał na okazję by sobie wspólnie zwalić xD a tak to nigdy nie widziałem. Ale teraz trzeba uważać, bo często chodzą też ochroniarze sprawdzać, a np. z tego co słyszałem to w galerii katowickiej mają zamontowane kamery w pomieszczeniach z pisuarami. Tragedia jakaś xD
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 10 Gru, 2016   

sikor17, myślałam że to żart, wygooglowałam i okazało się to prawda... co jeszcze wymyślą :P
 
 
dam988 

Wiek: 25
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 24
Skąd: Śląsk
Wysłany: Nie 11 Gru, 2016   

Ale zgodnie z prawem nie mogą mieć zainstalowanych kamer w toaletach. Więc nie wiem czy to do końca taka prawda chyba że mega naciągają to. Sikor17 w Forum w Gliwicach ochrona nie chodzi haha xd
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 11 Gru, 2016   

dam988, u nas w damskiej jeszcze kamer nie zainstalowali :P no wy faceci to możecie sprawdzić.
 
 
penis.com.pl
masturbator
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Pon 12 Gru, 2016   

dam988 napisał/a:
Ale zgodnie z prawem nie mogą mieć zainstalowanych kamer w toaletach. Więc nie wiem czy to do końca taka prawda chyba że mega naciągają to. Sikor17 w Forum w Gliwicach ochrona nie chodzi haha xd


Niby nie są zgodne, ale i tak zainstalowali. Mówili nawet o tym w jakimś programie. Tłumaczą, że kamera jest ale ze względu na przegrody przy pisuarach niby nic nie widać. Ale mogą zobaczyć jeżeli ktoś za długo stoi albo dziwnie rusza ręką :-P
O widzisz, muszę zajrzeć do Forum xD jest jakaś ulubiona toaleta? :-P
 
 
dam988 

Wiek: 25
Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 24
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 12 Gru, 2016   

Tak na pierwszym piętrze :D Wejdź do ostatniej kabiny i poczekaj ktoś się na pewno dołączy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group