Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     drobne grudki na napletku
Autor Wiadomość
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

po kilku próbach udało mi sie zrobic zdjecie. Grudki nie zmieniaja sie od 6 tygodni,ale nadal mam wrazenie powiekszonych wezlow w pachwinach.
tak to wyglada:
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Takie "grudki" typu prosakowego nie zmienią się i nie znikną nagle. Tak jak stwierdził lekarz, u którego byłeś, nie masz powodu do zmartwienia - Twój napletek jest zdrowy, a takich grudek się nie leczy.
Jeśli masz powiększone węzły chłonne to na pewno nie od tego. Zapytaj koniecznie lekarza pierwszego kontaktu, co to może być, bo to nie jest objaw, który należy lekceważyć.
https://portal.abczdrowie.pl/powiekszenie-wezlow-chlonnych
Pozdrawiam
  
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Pewnie się wybiorę przynajmniej jakieś podstawowe badania zrobić dla świętego spokoju.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Koniecznie zrób badania i pokaż się lekarzowi. Ta sprawa z węzłami już zbyt długo trwa.
Powodzenia!
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5465
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

hannsg, to jeszcze nie byłeś u lekarza?
 
 
hannsg 

Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: lublin
Wysłany: Czw 01 Gru, 2016   

U dermatologa byłem już miesiąc temu z tym,ale niczego się nie dopatrzyl niepokojącego. Jednak ciągle mam wrażenie ucisku w pachwinach jakby od wezlow,więc chyba pora na kolejną wizytę.

[ Dodano: Pią 31 Mar, 2017 ]
Witam ponownie,niestety musze odświeżyć temat. Po pewnym czasie w którym nie obserwowałem zmian pojawiło się coś nowego,mianowicie wydzielina z cewki (przezroczysta trochę kleista,najbardziej z rana) nadal nie odczuwam bólu, ani pieczenia. Zawiodłem się na wizycie u dermatologa,myślicie,że w takim przypadku mogę poradzić się urologa?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group