Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mały penis u 16 latka!
Autor Wiadomość
aaron16l 

Wiek: 24
Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   Mały penis u 16 latka!

Witam niedawno skończyłem 16 lat i odkąd pamiętam mój penis był zawsze tej samej długości.Mam z tym pewien problem ponieważ ma 8-9 gdy stoi to bardzo mało :/.Da się to jakoś wyleczyć?
  
 
 
Nunak 

Dołączył: 29 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Masz 16 lat, więc bardzo dobrze, że zainteresowałeś się tematem wcześnie, kiedy jeszcze jesteś w okresie dojrzewania. Osiągasz pełną erekcję? Możesz ściągnąć napletek?
Nic nowego nie napiszę, ale idź do lekarza. Urologa, żeby sprawdzić cyrkulację krwi w penisie i okolicach, itp. Do endokrynologa, badanie tarczycy, etc. Badanie poziomu hormonów.
Im wcześniej zdecydujesz się na wizytę u lekarza, tym szybciej rozpoczniesz leczenie, jeśli miałoby być jakieś wdrażane. I przede wszystkim rozmawiaj szczerze z lekarzem.

Życzę Ci powodzenia.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

Zasuwaj do lekarza, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Póki dojrzewasz jest szansa na wdrożenie odpowiedniej kuracji. Wszystko tak, jak napisał kol. Nunak. Nie mogę nic więcej dodać, poza większym zmotywowaniem Cię do działania.
Trzymaj się, powodzenia!
PS. Napisz, co dowiedziałeś się u lekarzy. Jakie są Twoje perspektywy. To się bardzo przyda innym forumowiczom z podobnym problemem.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
figo1994 

Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

jak najszybciej do lekarza!!!! tylko do dobrego !!! i nie sluchaj pierdolenia ze to normalny penis i moze urosnie jeszcze !!!mozesz takie cos uslyszec jak na debila trafisz albo pania doktor i ci powiedza ze rozmiar nie ma znaczenia ...
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

aaron16l, napisz na forum co dowiedziałeś się u lekarza. powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group