Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przedwczesny wytrysk przy stosunk
Autor Wiadomość
kasztanito 

Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Paź, 2016   Przedwczesny wytrysk przy stosunk

Witam otóż mam problem. Mam 19 lat i przy stosunku niemalże od razu mam wytrysk. Problem ten jest uciążliwy sam w sobie ale przy masturbacji potrafię wstrzymać wytrysk i jest wszystko okej tylko przy zbliżeniu ze swoją dziewczyną wystarczy kilka sekund. Możliwe że jest to wina stresu ale czy tylko? Czekam na jakieś porady bo naprawdę zależy mi by było jej dobrze.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 24 Paź, 2016   

Myślę, że jesteś bardzo młody, a to właśnie szczególnie młodym facetom zdarza się, że tak się podniecają przed stosunkiem, iż czasem nie zdążą wprowadzić penisa do pochwy albo wręcz kończą przy wstępnych pieszczotach. Powinno to z czasem ustąpić, bo końcu wyćwiczysz się w lepszym panowaniu nad swoim ciałem i umysłem. Jeśli jednak tak się nie stanie, to jak czytałem, są bardzo skuteczne terapie pomagające z tego typu problemem. Sądzę, że wtedy wystarczy znaleźć dobrego seksuologa, który jest na bieżąco z farmakologią i psychologią w tym zakresie.
Piszesz, że przy masturbacji potrafisz powstrzymać wytrysk, co moim zdaniem jest bardzo dobrym symptomem. Mężczyźni, którzy rzeczywiście chorują na przedwczesny wytrysk również przy masturbacji nie potrafią tego powstrzymać.
Jeśli mogę, to chciałbym zapytać, kiedy zacząłeś stosunki płciowe i czy robisz to ze swoją partnerką w miarę regularnie. Chciałbym też dowiedzieć się coś więcej o Twoich masturbacjach - jak długo zwykle trwają i czy możesz powstrzymać nadchodzący wytrysk więcej niż jeden raz.
Pozdrawiam
 
 
kasztanito 

Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 24 Paź, 2016   

Stosunki zacząłem w sierpniu tego roku i z partnerką są dosyć regularne mniej więcej dwa razy w tygodniu raz jest lepiej raz gorzej z tym moim końcem. Masturbacja zależy trochę ode mnie mogę szybko skończyć a mogę powstrzymać nawet kilka wytrysków. Ogólnie może też trochę przez stres jestem beznadziejny z partnerką zawsze jakoś tak siedzi mi w głowie że zawalę no i przez to jeszcze bardziej się nakręcam i jest jeszcze gorzej.
 
 
penis.com.pl
viamax
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pon 24 Paź, 2016   

kasztanito napisał/a:
Stosunki zacząłem w sierpniu tego roku i z partnerką są dosyć regularne mniej więcej dwa razy w tygodniu raz jest lepiej raz gorzej z tym moim końcem. Masturbacja zależy trochę ode mnie mogę szybko skończyć a mogę powstrzymać nawet kilka wytrysków. Ogólnie może też trochę przez stres jestem beznadziejny z partnerką zawsze jakoś tak siedzi mi w głowie że zawalę no i przez to jeszcze bardziej się nakręcam i jest jeszcze gorzej.

Sądzę, że dokładnie jest tak jak piszesz - wszystko siedzi w głowie. I to jest Twój główny problem. Myślę, że jak opanujesz ten stres "przedstosunkowy", to będzie wszystko ok. Twoje masturbacje świadczą, że wszystko działa jak należy - możesz onanizować się dłużej i powstrzymywać nadchodzące orgazmy. Jesteś tu panem sytuacji. Musisz do tego samego dojść w seksie z partnerką. Myślę, że nie będzie to takie trudne, wymaga tylko nieco czasu - współżycie rozpocząłeś dość niedawno i sądzę, że brakuje Ci trochę doświadczenia. Nie masz chłodnej głowy - zbytnio się podniecasz i nie potrafisz tego powstrzymać, na dodatek nie pomaga Ci stresowanie się, że znów powtórzy się ta sama sytuacja. Ale - mam nadzieję, że się nie mylę - jestem zdania, że uporasz się z tym problemem, bez pomocy lekarskiej. Spróbowałbym na Twoim miejscu porozmawiać o tym szczerze z partnerką, może razem wymyślicie jakiś sposób żebyś się nie denerwował i wyrzucił z głowy ten balast, utrudniający Ci prawidłowe współżycie. Do tego możliwie często uczyłbym się cały czas swoich reakcji w takich przedłużonych masturbacjach. Mogą być one również z udziałem Twojej dziewczyny. To również mogłoby pomóc w Twojej sytuacji.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group