Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     penis po korekcie wędzidełka
Autor Wiadomość
slimsss 

Wiek: 26
Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   penis po korekcie wędzidełka

Miałem wczoraj korektę wędzidełka metodą laserową. Przed chwilą po zdjęciu opatrunku poleciało mi sporo krwi. Miał ktoś korektę wędzidełka i jest w stanie powiedzieć czy wszystko jest ok.

https://zapodaj.net/9d64959c2f11a.jpg.html
https://zapodaj.net/db1aab606ccd0.jpg.html
https://zapodaj.net/4b182c2243376.jpg.html
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Nie miałem wprawdzie takiej operacji, ale z tego co wiem, to jest to normalne zjawisko. Takie podkrwawiania mogą się jeszcze zdarzać (szczególnie podczas wzwodu), dopóki rana się nie zagoi.
Na zdjęciach Twój penis wygląda normalnie. Moim zdaniem nie widać tam nic nic niepokojącego.

Oczywiście gdyby te krwawienia się nasilały, a/lub do tego wystąpiła by ropa lub obrzęk operowanej okolicy, to należy szybko skonsultować się z urologiem. Poza tym nie ma powodów do obaw, trzeba czekać aż się wędzidełko wygoi.
Pozdrawiam, powodzenia
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Paź, 2016   

Poczekaj aż się wygoi, jeżeli w trakcie wystąpią jakieś niepokojące objawy udaj się do lekarza.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Anonimlatek 


Wiek: 26
Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 128
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw 27 Paź, 2016   

slimsss, zapytam z ciekawości, czemu miales operację? Za krótkie, za długie wędzidełko?
Pytam bo sam sie wybierał do lekarza z za krótkim wędzidełkiem.
_________________
Zapraszam do oceny moich filmów i dzielenia się swoimi!
Galeria Zdjęć -> Filmy! - nasze produkcje
 
 
slimsss 

Wiek: 26
Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Paź, 2016   

Miałem za krótkie wędzidełko.

[ Dodano: Sob 29 Paź, 2016 ]
Tak się obecnie prezentuję https://zapodaj.net/7f2d3bc22218d.jpg.html Na tą chwilę myślę, że zabieg się udał(wędzidełko w ogóle nie uciska). Mimo tego, że napletek zdejmuje bezproblemowo i w ogóle mnie nie uciska to pewnie będę musiał mieć plastykę napletka, ponieważ wydaje mi się, że jest trochę za wąski.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 29 Paź, 2016   

Wow, jestem pod wrażeniem. Twój penis wygląda świetnie! Cieszę się, że operacja się udała.
Może napletek, jeśli uważasz że jest zbyt wąski, spróbuj rozciągnąć domowymi sposobami. Zwykle to się całkiem nieźle udaje, po co ryzkować kolejny zabieg chirurgiczny. Na Twoim miejscu popróbowałbym najpierw tego, tym bardziej, że jest to raczej kosmetyczna, niewielka sprawa.
Pozdrawiam
 
 
slimsss 

Wiek: 26
Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Paź, 2016   

Dzięki wielkie 8) Myślę, że rozciąganie tu nić nie da, ponieważ kiedyś napletek był dużo węższy i nie widzę już żeby robił się lużniejszy. Wędzidełko zrobione, jeszcze tylko napletek i kolega sprawny w 100 % :mrgreen:
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 29 Paź, 2016   

Cała przyjemność po mojej stronie. Ładne penisy, a szczególnie po udanej operacji, trzeba chwalić. :)
Sprawę z napletkiem jednak bym jeszcze rozważył. Piszesz, że nie sprawia Ci on żadnych problemów - zsuwa się łatwo i nie uciska. Może w ogóle żadna interwencja nie jest już potrzebna? Ja w każdym razie wolałbym jeszcze nad nim solidnie i cierpliwie samemu popracować, niż poddawać się kolejnemu krojeniu skalpelem.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group