Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wąski pierścień
Autor Wiadomość
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 05 Paź, 2016   Wąski pierścień

Witam

Zacznę od tego, że od dłuższego czasu rozciągałem napletek i wędzidełko. Widzę efekty, kiedyś ściągnięcie napletka wiązało się z niemiłym uciskiem i napięciem wędzidełka.
Teraz jest o wiele lepiej, jednak pozostała kwestia czegoś w rodzaju wąskiego pierścienia (napletka), który podczas erekcji opina penisa. Podobno może to nasilać problemy z przedwczesnym wytryskiem (silniejsza stymulacja).
Poza tym orgazm z odciągniętym napletkiem jest dużo mniej przyjemny (napletek jest na tyle długi, że bez odciągania w pełnym wzwodzie zakrywa całą żołądź, w zwisie wygląda jak nos tapira :-) ).
W trakcie oddawania moczu ze ściągniętym napletkiem czuję różnicę w ciśnieniu/przepływie (przypadkowa obserwacja).
Słyszałem o zabiegu, w trakcie którego skóra wzdłuż penisa zostaje nacięta na pewnym odcinku (1 cm?), a następnie zszyta, tyle że w poziomie, co pozwala jednocześnie poszerzyć i skrócić napletek. Czy przeszedł ktoś taki zabieg? Jakie są efekty? Jak wygląda blizna?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

PS Dołączam zdjęcia (ciężko uchwycić to na zdjęciu, widać jednak wcięcie, zwłaszcza na cieniu).

http://imgur.com/74rvJyK
http://imgur.com/HdHrToD
http://imgur.com/5wSNmuz
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

Nunak, Świetnie wyprowadzona stulejka, nic tylko gratulować. Jak chcesz pozbyć się tego pierścienia to zacznij chodzić ze ściągniętym napletkiem. Po miesiącu nie powinno być już śladu po zwężeniu.
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Wrzucam zdjęcie po miesiącu chodzenia ze ściągniętym napletkiem (starałem się zrobić ujęcie jak najbardziej zbliżone do poprzedniego, nr 3). Widzi ktoś różnicę?
Tak czy inaczej będę kontynuował :-)

http://imgur.com/SRHn2Xb
 
 
penis.com.pl
andropenis
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Nunak, oczywiście że widać różnice. Dobrze Ci idzie, właśnie obroniłeś się od skalpela :)
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Dzięki za radę i motywację. Jadę dalej :-)
 
 
karol00 

Wiek: 28
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 171
Skąd: pl
Wysłany: Pon 14 Lis, 2016   

Nunak, mam podobny problem, tymi zdjęciami zmotywowałeś mnie do chodzenia ze ściągniętym napletkiem :D

Powiedz jeszcze, czy po tym czasie czujesz zmniejszenie wrażliwości żołędzi i jeśli tak, to jak silny jest to efekt?
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 15 Lis, 2016   

karol00, życzę Ci powodzenia.
Co do pytania, to żołądź jest mniej wrażliwa na dotyk (ale u mnie to na plus, bo początkowo kontakt z suchą żołędzią był nieprzyjemny), ale jak na razie tylko w spoczynku. W czasie erekcji nie zauważyłem różnicy.
Chociaż kiedy jestem sam i nie fantazjuje o niczym konkretnym, potrzebuję więcej czasu, żeby go postawić, ale to może być przez odwrócone kegle (dołożyłem już zwykłe kegle, żeby to zbalansować).

Przede wszystkim obserwuj. Zobacz też temat picer55 "Problem z penisem".

Na razie (od początku grudnia) zarzuciłem "terapię", ze względu na pewien problem. Napiszę tylko, że na wizycie mówiłem urologowi, że próbowałem tak rozciągać napletek, bo początkowo myślałem, że to mogło się przyczynić do powstania mojego problemu, jednak lekarz nie widział związku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group