Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jelq moje efekty Ćwiczeń
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2016   

easygoing no właśnie bo nie kojarzyłem Cię ale miło że czytasz to co pisze i że ktoś docenia mój wkład. Co do pompki powiem Ci coś na początek radze ćwiczyć po 15-25min by przyzwyczajać penisa stopniowo przerwa jak na początek co 3-4dni czyli 3 dni ćwiczysz i przerwa. I przygotuj się że powiększanie to długi maraton chyba że masz to szczęście że masz do tego predyspozycje i szybko będzie szło ale swoje i tak trzeba wymęczyć. I swoja drogą jestem Ciekaw tej betcheme ja na nią sobie nie mogłem pozwolić zbyt kłopotliwa w użyciu. Powodzonka i pisz pytaj odpowiem.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2016   

kadeon, tutaj wielu panów liczy na twoje rady :) oby tak dalej.
 
 
CruelDick 

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

To mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie :)
Czytam ten wątek od początku ale masa jest tego tekstu, jestem gdzieś na 50 stronie. Może padło to pytanie na stronach 50-113 więc z góry przepraszam za ewentualną powtórkę :)
Opisujecie chłopaki głównie ćwiczenia jelqu w różnych formach a dlaczego na początku ćwiczeń nie robicie rozciągania penisa ? Na wielu stronach, poradnikach ta technika jest opisywana jako zalecana w celu zwiększenia długości. Zalecają ją nawet wykonywać ją kilka razy dziennie np. po sikaniu
 
 
penis.com.pl
viamax
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

CruelDick napisał/a:
To mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie :)
Czytam ten wątek od początku ale masa jest tego tekstu, jestem gdzieś na 50 stronie. Może padło to pytanie na stronach 50-113 więc z góry przepraszam za ewentualną powtórkę :)
Opisujecie chłopaki głównie ćwiczenia jelqu w różnych formach a dlaczego na początku ćwiczeń nie robicie rozciągania penisa ? Na wielu stronach, poradnikach ta technika jest opisywana jako zalecana w celu zwiększenia długości. Zalecają ją nawet wykonywać ją kilka razy dziennie np. po sikaniu


Trafiłes w dziesiątkę błąd zrobiłem że tego nie praktykowałem z jelq ale od miesiąca wprowadziłem rozciąganie 3x dziennie po 10 minut to raptem zajmuje co do efektów sie nie wypowiem ale zauważyłem że to faktycznie wpływa w jakiś sposób muszę poćwiczyć po testować by się wypowiedzieć do końca.

Witam Cie serdecznie CruelDick
I nie nie padło to pytanie jak znasz jakieś techniki rozciągania opisz je jak możesz bo jest ich naprawdę wiele.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
CruelDick 

Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2016   

hehhe
Ja to Was niczego raczej nie nauczę, sam dopiero miesiąc temu zacząłem treningi :)
Sam robię coś w stylu side2side a dokładnie robię 10 powtórzeń góra -lewo-prawo-dół trzymanie po 12-15 sek na każdej pozycji. Potem robię helikoptery 50 obrotów w prawo i 50 w lewo. Staram się to robić trzy razy dziennie. Do tego robię jelqu raz dziennie 30min.
Póki co to takie uczenie się i zdobywanie wiedzy. A w wolnych chwilach /biuro, samochód/ kegle męczę.

Cały czas dręczy mnie czy mnie czy ćwiczyć codziennie czy co drugi dzień. Jakoś ćwiczenie codzienne kłóci się z moją wiedzą o regeneracji, budowie mięśni czy siły wyniesione z kalisteniki.
Wielu pisze, że kutas to nie triceps i można go katować codziennie ale jakoś żadnego uzasadnienia tego twierdzenia nikt nie potrafi przedstawić :)
Poza tym poza mięśniami istnieje jeszcze coś takiego jak tkanki miękkie i układ nerwowy, które potrzebują więcej czasu na przyzwyczajenie się do treningu. Nie powinno się ich katować od początku, bo to nic nie daje. Pewnie odpiszecie spróbuj na sobie i się przekonasz :) Tak może i racja tylko, że każda próba trwa miesiącami żeby wyciągnąć z niej jakieś wiarygodne wnioski. Moim zdaniem takla próba to przynajmniej 3 m-ce. Szkoda tyle czasu stracić :)

Pozdrawiam i dzięki, że takie forum/wątek istnieje. Jest to zajebisty motywator do ćwiczeń choć motywacji nigdy mi nie brakowało. Najważniejsze, że się da. Reszta to już kwestia wyćwiczenia. 15 lat życia spędziłem na innych treningach więc teraz można spędzić jeszcze kilka lat w domowym zaciszu polepszając sobie samopoczucie a żonie doznania :)
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2016   

ja np. bardzo zaluje ze te 14 lat temu gdy zaczynalem przygode z powiekszaniem nie bylo kogos takiego jak Kadeon kto udowodnilby ze mozna i to z jakimi efektami! gdybym od tego czasu do dzis nie przerywal treningu a caly czas trenowal - ech.. szkoda strzepic ryja.

teraz dostep do wiedzy jest wiekszy ale i tak w polskim internecie informacji dosc malo, pozostaja zagraniczne strony.

czas... no coz trening pena to nie sprint - tu trzeba sie przygotowac na miesiace, ba lata cwiczen - i tak jak wielu powtarza, na jednego lepiej dziala jelq na innego pompowanie itd. nie ma zlotej zasady, no moze jest jedna - systematycznosc i wytrwalosc.

jak zaczynalem zabawy z pompkami to na podzialce dochodzilem do max16cm - teraz 20, ale to i tak wiadomo ze klosz wbija sie w cialo. ale progres jest - po malu do celu. Wielu z nas, ktorzy maja niewiele z zazdroscia spoglada na chojnie wyposazonych - no coz juz sam widok dlugiego zwisajacego w stanie spoczynku sprzetu mocno dziala na kobieca psychike a co dopiero solidny rozmiar w lozku. I tak mowie to z moich doswiadczen - rozmiar ma znaczenie ;)

Kadeon, ja Ci zycze abys osiagnal swoj cel, wlozyles w to ogrom pracy, czasu, poswiecenia. Oby rosl i stal jak najmocniej :)

a co do bathmate - testowalem i calkiem ok, co prawda nie zrobi sie tak dlugiej sesji jak w zwyklej ale woda robi swoje i inaczej oddzialowuje. U mnie 5min w bath dawal taki efekt jak ok 15 w zwyklej. podobne opuchniecie.

ja zamierzam cwiczyc jeszcze min. 5 lat - nie mam wyjscia, wole juz nie slyszec od lasek jakiego to mam malego.
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2016   

CruelDick napisał/a:
hehhe
Ja to Was niczego raczej nie nauczę, sam dopiero miesiąc temu zacząłem treningi :)
Sam robię coś w stylu side2side a dokładnie robię 10 powtórzeń góra -lewo-prawo-dół trzymanie po 12-15 sek na każdej pozycji. Potem robię helikoptery 50 obrotów w prawo i 50 w lewo. Staram się to robić trzy razy dziennie. Do tego robię jelqu raz dziennie 30min.
Póki co to takie uczenie się i zdobywanie wiedzy. A w wolnych chwilach /biuro, samochód/ kegle męczę.

Cały czas dręczy mnie czy mnie czy ćwiczyć codziennie czy co drugi dzień. Jakoś ćwiczenie codzienne kłóci się z moją wiedzą o regeneracji, budowie mięśni czy siły wyniesione z kalisteniki.
Wielu pisze, że kutas to nie triceps i można go katować codziennie ale jakoś żadnego uzasadnienia tego twierdzenia nikt nie potrafi przedstawić :)
Poza tym poza mięśniami istnieje jeszcze coś takiego jak tkanki miękkie i układ nerwowy, które potrzebują więcej czasu na przyzwyczajenie się do treningu. Nie powinno się ich katować od początku, bo to nic nie daje. Pewnie odpiszecie spróbuj na sobie i się przekonasz :) Tak może i racja tylko, że każda próba trwa miesiącami żeby wyciągnąć z niej jakieś wiarygodne wnioski. Moim zdaniem takla próba to przynajmniej 3 m-ce. Szkoda tyle czasu stracić :)

Pozdrawiam i dzięki, że takie forum/wątek istnieje. Jest to zajebisty motywator do ćwiczeń choć motywacji nigdy mi nie brakowało. Najważniejsze, że się da. Reszta to już kwestia wyćwiczenia. 15 lat życia spędziłem na innych treningach więc teraz można spędzić jeszcze kilka lat w domowym zaciszu polepszając sobie samopoczucie a żonie doznania :)


Ja robie tak 50 helikopterow raz w prawo i lewo nastepnie ciagne penisa z gory na doł 15x i na boki też 15x jedna taka sesyjka to 8min a robie takie 3x dziennie ostatnia przed jelq.

Czy ćwiczyć penisa codziennie na pewno nie jak zaczynasz dopiero i radze robić przerwę co 3-4 dzień pozniej co 5, 6 itd. Ja jestem już na takim etapie zę przerwa raz w tygodniu tylko lub nawet rzadziej co płtora zdarza sie co dwa, ale jak zadziej to zrobię dwa dni przerwy. I rozmyślałem o tym też tak jak ty i przerwa jest potrzebna ale tylko co pewien czas raz na kilka-kilkanaście dni chodzi o to też by utrzymać pewnie opuchniecie penisa na dłuższy czas to przyczynia się do jego wzrostu szczególnie przy pompce od ćwiczeń też jest mniejsze i nie co inne ale też utrzymuje ćwiczenia działają trochę na innej zasadzie ale opuchlizna je wspomaga w ćwiczeniach chodzi o rozciąganie i wypełnianie coraz większa ilością krwi ciał jamistych i tkanek w pompce jest to przede wszystkim rozciąganie penisa i tkanek przez opuchliznę i z czasem ciała jamiste ulegają temu opuchnięciu są niszczone ale gdy sie zagoją sa mocniejsze większe i pomieszcza więcej krwi zobaczcie sobie jak napompujesz penisa w stanie wiotkim nawet w stanie wzwodu to i tak ten wzwód ustąpi a penis poddawany jest rozciąganiu i puchnięciu i z tego bierze sie wzrost penisa nie inaczej takie moje zdanie. Natomiast ćwiczenia działają na zasadzie rozciągania i coraz większego mocniejszego napływu krwi do ciał jamistych które z kolei poddają się pod naporem są mniej niszczone a wiec i opuchlizna mniejsza ale poddawane ciągłemu napięciu przez pierścienie jelq rozciągają sie i powiększają swoją powierzchnie a opuchlizny jest tylko trochę. Jedną wspólna rzecz maja ćwiczenia i pompka jedno i drugie można ukierunkować na grubość lub długość ćwiczenia to właśnie zastosować odpowiednie metody ćwiczeń np rozciągania penisa są bardziej na długość jelq można ukierunkować zmienić chwyt ciągnąc mocniej słabiej zatrzymywać się przy główce ciągnąc penisa to poleci w długość bardziej ale mozna również zrobić jelq zatrzymać sie przy głowce a droga renką złapać za trzon i ucisnąć mocniej oby dwa pierścienie co przyczyni sie do napływu krwi w srodkową czesc czyli grobosc z kolei standard jelq jest na jedno i drugie można dowoli kombinować. Pompka to sprawa prosta zastosujesz klosz o większej średnicy pójdzie bardziej w grubość naszego przyjaciela a jak o mniejszej będzie go wyciągało zasysało na długość i penis będzie rozciągany i wyciągany z ciała. Aha stopniując ćwiczenia rozciągarce wyciągamy penisa z ciała głownie i ta samo przy jelq i z tego bierze sie długośc przy ćwiczeniach ale do tego dochodzi również poddawanie ciał jamistych naporowi które powiększają się i ta lekka opuchlizna to wspomaga.
Zakręciłem ale idzie zrozumieć :D .



[ Dodano: Czw 22 Wrz, 2016 ]
bear834 napisał/a:
ja np. bardzo zaluje ze te 14 lat temu gdy zaczynalem przygode z powiekszaniem nie bylo kogos takiego jak Kadeon kto udowodnilby ze mozna i to z jakimi efektami! gdybym od tego czasu do dzis nie przerywal treningu a caly czas trenowal - ech.. szkoda strzepic ryja.

teraz dostep do wiedzy jest wiekszy ale i tak w polskim internecie informacji dosc malo, pozostaja zagraniczne strony.

czas... no coz trening pena to nie sprint - tu trzeba sie przygotowac na miesiace, ba lata cwiczen - i tak jak wielu powtarza, na jednego lepiej dziala jelq na innego pompowanie itd. nie ma zlotej zasady, no moze jest jedna - systematycznosc i wytrwalosc.

jak zaczynalem zabawy z pompkami to na podzialce dochodzilem do max16cm - teraz 20, ale to i tak wiadomo ze klosz wbija sie w cialo. ale progres jest - po malu do celu. Wielu z nas, ktorzy maja niewiele z zazdroscia spoglada na chojnie wyposazonych - no coz juz sam widok dlugiego zwisajacego w stanie spoczynku sprzetu mocno dziala na kobieca psychike a co dopiero solidny rozmiar w lozku. I tak mowie to z moich doswiadczen - rozmiar ma znaczenie ;)

Kadeon, ja Ci zycze abys osiagnal swoj cel, wlozyles w to ogrom pracy, czasu, poswiecenia. Oby rosl i stal jak najmocniej :)

a co do bathmate - testowalem i calkiem ok, co prawda nie zrobi sie tak dlugiej sesji jak w zwyklej ale woda robi swoje i inaczej oddzialowuje. U mnie 5min w bath dawal taki efekt jak ok 15 w zwyklej. podobne opuchniecie.

ja zamierzam cwiczyc jeszcze min. 5 lat - nie mam wyjscia, wole juz nie slyszec od lasek jakiego to mam malego.



Dzieki wielkie Besr834 za dobre słowa i wsparcie, ale wiesz czego ja żałuje że nie zacząłem ćwiczyć te 10-15lat temu ale wtedy nie interesowałem się tymi sprawami lub nawet wcześniej w wieku dojrzewania sondze że można znacznie lepsze efekty uzyskać jelq wywodzi sie od Arabów którzy właśnie ćwiczyli w tym wieku i mając rezultaty sondze że ten kult Arabów i ćwiczenia jelq przez niech wymyślone są prawdą i efekty były by szybsze lepsze i myślę że uzyskanie takiej pałki 25cm w kilka lat było by możliwe.
Ale trudno nie mieliśmy takiej wiedzy i pojęcia a w internecie prawie wogole nie było informacji na ten temat. Czasem mam chwile takie że chce przestać ale jak sobie przypomnę mojego penisa z przed jakiego kor wiek redningu zanim jeszcze pisałem tu pierwsze posty i jak zacząłem się tu udzielać to miał długości 15,8cm pamiętam to jak nic a obwodu zaledwie 14,2cm pamiętam ten zielony centymetr jak mierzyłem i tyle wskazał jeszcze wam nie podam długości ale teraz mój obwód ma 17,3cm do 17,5cm zobaczcie jaka różnica w długości jest jeszcze większa i będzie ale to niespodzianka dla was mysle że do zakończenia redukcji i ciągle go cwiczonc osiagne to 20cm w pozycji stojoncej a linijka spokojnie sobie spoczywa na penisie bez dociskania tym sposobem miałem wcześniej na redukcji długości 18cm do 18,2cm zalezy od dnia i wzwodu i powiem tylko tyle dochodze do podobnego stanu tkanki tłuszczowej a moj penis juz ma wiecej jest b.dobrze powiem tyle redukcja + ćwiczenia i srednio przybywa 0,5cm na miesiąc i jak dojde do tego stanu tkanki tłuszczowej to moj penis bedzie na pewno dłuższy o te 1-1,5cm w tych granicach szacuje a ja bede jeszcze dalej ciagnoł redukcje i ćwiczenia i te 20cm powinienem spokojnie uzyskać. I mam apetyt na więcej ale się zastanawiam nie wiem czy dalej będę ćwiczył ale jak uzyskam to co chce to kto wie.

Zaraz znajda sie chejty że penis powiększył mi sie tylko dla tego bo schudłem nie prawda jak utrzymywałem wage miałem przyrostu około 2mm-3mm na miesiąc a teraz jest srednio to 0,5cm wiec cwiczenia w parze z odchudzniem teraz mam takie przyrosty zupełnie tak jak bym ćwiczył na początku skala od 0,4cm do 0,7cm średnio 0,5cm. Wszystko wam opisze powiem w swoim czasie. Po prostu dojdę to wymiarów pasa i poziomu tkanki tłuszczowej co miałem wcześniej w szczytowej formie iak mój penis mierzył te 18cm i porównam ile ma teraz jeszcze nie mam tego poziomu a już jest więcej SUPER 20CM CZEKA NA MNIE!:)


[ Dodano: Pią 23 Wrz, 2016 ]
onesa napisał/a:
kadeon, tutaj wielu panów liczy na twoje rady :) oby tak dalej.


Wiem onesa dla tego nie zawiodę Was i możecie na mnie liczyć i wiem że moj temat stał się najobszerniejszym zbiorem wiedzy na tym forum jest jeszcze temat Nosferatisa na temat pompek choć się nie udziela to jest to świetny zbiór wiedzy i informacji na temat pompek.
Nawet jak kiedyś przestane ćwiczyć to będę tu zaglądał. Ale jak powiedziałem mam peną niespodziankę jak wszytko dobrze się potoczy to zobaczycie sami Dzieki za wsparcie pozdo piszcie odpowiem.


[ Dodano: Pią 23 Wrz, 2016 ]
I może za wcześnie to pisze ale coś zaczyna sie dziać z moim obwodem penis jest bardziej nabrzmiały po ćwiczeniach nawet na drugi dzień ma solidne 17,5cm a nie raz 17,7cm i teraz się zastanawiam czy coś zaczyna się dziać i moim obwodem ktory stał w miejscu z dobre poł roku jak nie więcej teraz ruszył ale czym to jest spowodowane? i nie wiem czy moje przypuszczenia są prawdziwe ale jest możliwe że penis teraz ostro idzie w długość a obwod sie dostosowuje do długości to pierwsza teoria ale druga jest taka że to dzieje sie gdzieś od miesionca a od miesionca wprowadziłem ćwiczenia rozciągajonce na długość więc jaki mają związek?, ale chyba juz wiem o co chodzi mimo że one są na długośc to ja je robie w stanie takiego 30-40%wzwodu max łapie penisa u podstawy i wykonuje te helikoptery i ciagne na boki i z gory na doł ale zaciskam pierścień u podstawy dojść mocno co sprawia że penis cały mocno napełnia się krwią głownie środkowa cześć i główka i to może być właśnie taki efekt i te helikoptery trwają dłużej niż jeden pierścień jelq i może właśnie to wpływa nic muszę testować i wnioski wyciągać cieszę się nie bywale bo wszystko pozytywnie w dobrą stronę idzie:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Don Vito 

Wiek: 47
Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

Kadeon, na samym początku gdy zaczynałem ćwiczyć, po odnalezieniu w sieci tego forum pisałem, że przed każdym treningiem i praktycznie przy każdej wizycie w toalecie rozciągam penisa choćby przez te kilkanaście, kilkadziesiąt sekund. Historia moich ćwiczeń jest nieco bardziej złożona bo pierwszy kontakt z ćwiczeniami tzw. techniki arabskiej miałem już w roku 2000 a więc dość dawno temu. Niestety, nie było wtedy jeszcze tego forum a i warunków w mieszkaniowych dobrych do ćwiczeń nie miałem, bo mieszkałem z rodzicami w małym mieszkaniu w bloku. Wtedy moje wymiary były co najmniej mizerne a bez wsparcia wytrzymałem jedynie około pół roku w miarę regularnych ćwiczeń. Używałem do jelq bardzo tłustego kremu z lanoliną, który oprócz fantastycznego poślizgu zapewniał także bardzo widowiskowe tłuste plamy na bieliźnie. Ćwiczenie w takich warunkach nie było zbyt komfortowe a mój entuzjazm nie wytrzymał zderzenia z taką rzeczywistością.
Wracając do czasów obecnych, dzięki takim zapaleńcom jak między innymi Ty, Kadeon, wszystko staje się prostsze a na dodatek wie się się że nie jesteśmy sami, że ktoś już też to wszystko przechodził, miał te same dylematy. Można skorzystać z doświadczenia innych a w sytuacji zwątpienia zawsze będzie ktoś, kto cię zmotywuje do dalszego działania. Co do ćwiczenia, weszło mi w krew i nie wyobrażam sobie już dnia bez mojego rytuału. Moja żona mówi mi że to nie jest mi potrzebne ale ja wiem swoje! Za dużo partnerek już miałem w życiu, żeby tego nie wiedzieć :mrgreen:
Co mogę powiedzieć po prawie roku bardzo regularnych ćwiczeń? na pewno, że to działa! Kiedyś penisa rozciągałem max do 16,5 cm sposobem ciągnionym na siłę a w tej chwili jest już 18,5. Może to nie jakaś rewelacja na tle innych ale jednak jest postęp i to w tym wszystkim jest najważniejsze. Pewnie, zdaję sobie sprawę, że to co u mnie jest osiągnięciem nie lada dla innych było wymiarami startowymi ale w tym właśnie miejscu chcę napisać coś niezwykle istotnego dla wszystkich, którzy nie widzą sensu ćwiczenia w związku z niewielkimi wymiarami początkowymi. Nie ważne ile masz bo zawsze możesz mieć trochę więcej a różnica mieć czy niemieć jeden dwa cm jest jednak mocno zauważalna , zawsze można skorzystać z kilku nowych pozycji, które dotąd, z wymiarami początkowymi były bardzo trudne do wykonania nie mówiąc już o jakiejkolwiek satysfakcji płynącej z takiego seksu. Wytrwale powoli i do przodu bo nie od razu Kraków zbudowali jak mówi przysłowie.
_________________
Natura nie dała wiele, ja naturalnie wiele dam by to odmienić ;)
 
 
rico12345 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: slawno
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

siemka

[ Dodano: Pon 26 Wrz, 2016 ]
siemka panowie i witam ciebie kadeon wieli szacunek i podziw w twoja strone za osiagniete juz efekty i wole walki, i dziekuje za zalozenie fora za nas wszystkich i zgromadzenie i dzielenie sie z nami swoja wiedza. Teraz tak w czym ja wam moge panowie wam pomodz ogarniam juz temat powiekszania okolo 15 lat.Czegp sie nauczylem przez ten okres . Odradzam jakich kolwiek expanderwo ciezarkow itp rzeczy uzywajac takich rzeczy musimy je dobrze uwocowac pod zoledziem co daje nam mocny scisk zoledzia i niestety brak doplywu krwi grwarantuje wam kontuzje a co gorsze brak czucia i nieodwrotne zadinieni . Co do pompek jestem roznie nastawiony mozna cwiczyc ale na srwdnim cisnieniu nie powoduje to pekniec naczynek obrzmien, sinego i obrzydliwego falusa. Co docwiczen uzywalem roznych kremow penis xxl penilagre ale najlepiej pasoeal mi largo krem jest bardzo wazny powoduje wieksza elastycnosc naczynek szybsza regeneracje no i lepszy naplyw largo ogolnie ma wlasniwosci lecznicze. Koleja rzecza jaka wytestowalem to tabletki na powiekszenie niestety panowie one nie powieksza falusa ale powoduja lepsze dokrwienie penisa i penis jest w ciagu dnia 50% w stanie zwodu co pieknie laczy sie z technika jelq ja osobiscie izywalem roznych srodkow ale najlepiej pasowal mi penidrol ale tez nie na dluzsza mete maks 3 misiace potem organizm sie uodparnia i nie reaguje juz na ziola. Rowniez testowalem testosteron prolanguta z canagra pol tabletki dziennie piekne efekty ale za duzo zachodu skutki uboczne ale najszybszy sposob. Ogolenie polecam samo jelq do tego krem na powiekszanie pomoze w naplywie krwi i tegeneracji i do tego jakiegos dobrego boostera na podniesienie tescia a i co najwazniejsze po cwiczeniu jelq dobrze jest nosic pierscienie ere kcyjne chociaz przez 30 minut
_________________
rico
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

DonVito dzięki za te słowa motywujesz mnie jeszcze bardziej jeszcze mocniej właśnie tego mi potrzeba kogoś kto będzie pisał jak ja i dzielił się swoimi spostrzeżeniami i wspierał bo wtedy wszyscy mamy większą motywacje i się wspieramy a co za tym idzie checi do treningu. zrobiłeś z 16,6 na 18,5cm powiem Ci że to b.dobry wynik jak na roko 2cm ja miałem podobnie właśnie i ćwicz dalej a osiągniesz swój cel ja mam za cel 20cm na razie......:) i pytanko ile on ma w akcji jak też 18,5cm?.

Witaj rico12345 i również bardzo Ci dziękuje za tak pokrzepiające słowa. I trafiłeś w 10tke potrzebowałem opinii kogoś kto rzetelnie testował inne środki takie jak tabletki, kremy czy ekstendery sam nie raz miałem ochotę kupić np penilarge ale coś mi mówiło że nie że to ściema no i to potwierdzasz dziękuje Ci bardzo, ale mam pytanie bo masz nie lada doświadczenia na ciebie również jelq najlepiej działa i ile udało się powiększyć?.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Waldek18 

Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 72
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

Kadeon, śledzę twój wątek i wiem że miałeś uraz z pompką. Ale sam się wziąłem teraz poważnie za trening penisa, robie po 400/500jelq dziennie 6x w tyg. i tak sie zastanawiam czy nie dodać do tego pompki próżniowej. Z tego co czytałem watek nosferatisa to był bardzo zadowolony, ale nie znalazłem do końca jak wyglądał jego codzienny trening. Dlatego pytam Ciebie czy jest to warte zachodu a troche kasy na to trzeba wyłożyć. Dodam że mam dość rozciągliwą skóre (na całym ciele), dosc bardziej niz u innych bo z przedramienia moge podniesc palcami skóre na 2.5cm :P i moze to byc przydatna "cecha". Co myślisz?
 
 
rico12345 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: slawno
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   

CZesc kadeon tak jelqu dziala najlepiej ale ja jestem leniwy wiedz kupilem walki do jelqu na alliexpress macie mnusto roznych rzeczy od herbat po pompki i systemy jelq ja akurat tam zakupilem walki piekna sprawa.Co do jelqu przez tyle lat testowania wszystkiego od testosteronu prolangutanu z canagra do roznych innych rzeczy to niestety moim zdaniem tylko jelqu daje efekty polaczone z dobra mascia i jakims boosterem na podniesienie tescia. Ja z 13.5cm i odwod 12cm dalem rade wyciagnac do 22cm dlugosci i kolo 18 obwodu.Ale powiem jedno czego doswiadczylem i sie nauczylem popytalem prwnych kobiet prostytutek znaczy sie jaki jest najlepszy penis odpowiedzialy 19cm dlugosci i 16obowu nie jest za duzy ani za maly wszystkie wieksze niestety byly juz bolesne i teraz jest problem znalesc kobiete co jej wiekszy rozzmiar odpowiada . plPrawie 90procent nie daje wsadzic do konca przez co sex dla faceta staje sie nieciekawy bo kto chce wsadzac pol falusa , pewnie kazdy z was lubi jak jajka bija brawo dup..tak se panowie wszystko w miare rozsadku od expanderwo zdaleka gwarantowane kalectwo!!!!!!!!!

[ Dodano: Wto 27 Wrz, 2016 ]
a i co zauwazylem panowie i co mnie denerwuje nie cwiczcie akordu!!!!!!! tylko liczy sie jakosc lepiej zrobic mniej a dokladniej!!! tylko powolne zsuwanie pierscienia daje efekt to tak jak isc na silownir wziasc 5kg w teke i machac po300razy bez sensu mniej a dokladniej!!!

[ Dodano: Wto 27 Wrz, 2016 ]
kaedon co do tabletek to tak jak bys chcial braz odzywki i bez silowni byc napakowanym nie ma opcji pomagaja cos w ciagu dnia lepsze jest ukrwienie ale same nie powieksza
_________________
rico
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   

Kadeon, tym razem ma byc kosa redukcja - trzymam Cie za slowo ;) zero wiszacego brzuszka tylko solidny plaski brzuch z uwidocznionymi kostkami. masz zejsc do tak niskiego BF jak tylko sie da, maja byc zylki na ciele nad penem! :)
jesli ktos mysli jak poprawic wyglad swojego sprzetu to to jest podstawa. zobaczcie w filmach porn,
wiekszosc dobrze wyposazonych ma nienaganne brzuchy, zero zbednego tluszczu. to wizualnie pieknie powieksza, no i kobiety za tym szaleja. nic tak ich nie oslabia jak widok wielkiego owlosionego bojlera. takze do roboty, ;)

Kadeon, podziwiam za prace- nie jest latwo dzien w dzien robic tyle powtorzen, jak Twoje przedramiona? z pompka jest o tyle latwiej ze zakladasz i mozesz zajac sie czyms innym.
 
 
penis.com.pl
andropenis
MrFallus 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 13
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   Witam Ponownie

Witam wszystkich ponownie

Na wstępie chciałem pozdrowić Kadeona, miło Cię tu znów widzieć częściej... oraz wszystkich innych użytkowników tego forum.

Panowie mój problem polega na tym, że ćwiczę już dwa i pół roku a efekty jakie uzyskałem to +2cm na długości i obwodzie po pierwszym roku ćwiczeń i ni ch**a nic dalej nie chce iść.

Może opiszę moje ćwiczenia:

Przez ponad rok (na początku mojej przygody z Jelq) robiłem tylko pierścienie od 40 do 50 minut dziennie, potem mój przyrost się zatrzymał a ja tylko zwiększałem intensyfikację ćwiczeń, wielkość jednak pozostawała w miejscu. W końcu (rok temu) kupiłem pompkę Fi6cm, długość 22cm z manometrem... jekież było moje zdziwienie, gdy po czwartym pompowaniu, centymetr pokazał 20 cm długości i 18,5 obwodu na moim penisie. Efekt ten utrzymywał się parę godzin, więc pompowałem codziennie od 1h do 1,5h, robiłem przerwę raz, dwa razy w tygodniu... i nic, aż do tej pory. Penis ma tyle samo co po pierwszym roku ćwiczeń, fakt rozmiar ten się utrzymuję, ale ja chcę więcej...

Moje przemyślenia na ten temat są takie, że należy przygotować nowy zestaw ćwiczeń.

Przykład:

- 5 minut w ciepłej wodzie
- pompka 30, 40minut
- jelq 40 minut za pomocą specjalnego zacisku (przyrządu).
- 10 minut pompki
- pierścień na 1m5h
- wieczorem, przed snem 20minut pompka
- rano, przed pracą, 10 minut pompka
- ponadto maść, zioła, i zakaz trzepania
- ćwiczenia codziennie

Co o tym sądzicie, macie jakieś sugestie?

Z góry dziękuję

MrFallus
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   

Mrfallus, mam to samo. Myślę że to od przyzwyczajenia penisa do ćwiczeń, mi też przez ostatni rok nic nie przybyło. Teraz będe wykonywał wieszanie ciężarków, zdam relacje z efektów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group