Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Majtki ze zdjęcia
Autor Wiadomość
dd163040 


Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   Majtki ze zdjęcia

Witam! :D Nie wiem czy w dobrym dziale to umieszczam, ale jak coś to proszę o przeniesienie :) Szukam majtek (tych ze zdjęcia). Spotykam je często, a nie mam pojęcia jak się nazywają :/ Nawet wujek Google nie pomógł ;)
http://imgur.com/a/9WIfS
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków

Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

chodzi Ci o ogólny rodzaj tych majtek czy o konkretną firmę i model?
jeśli to pierwsze to są to jockstrapy https://en.wikipedia.org/wiki/Jockstrap (w bardziej współczesnej formie). z tego co pamiętam to nawet na tym forum kilka razy się pojawiły :)
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

dd163040, zobacz ten sklep, są tam jock strapy:
http://krolmajtekpierwszy.pl/jock-strap
 
 
penis.com.pl
bathmate
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

Na Chińskim aliexpressie jest w mnóstwo, tego typu majtek
 
 
dd163040 


Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016   

Dziękuje :) można zamykać.
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

żeby nie było, że promujemy tylko jeden sklep: http://meskiegacie.pl/pol...KSTRAP-161.html 8)
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

legolas1, wystarczy wpisać w google przykładowo "jock stap sklep" i ma się wybór sklepów, w tym tych dwóch wymienionych.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016   

Na aliexpress należy uważać, sporo tamtejszych tylko wygląda na jockstrapy ale są zle skrojone i tu zwisa, tam uciska, zaczepia. Nie warto oszczędzać.
_________________
TereFere.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016   

Shnitzel, kupowałeś tam na aliexpress? wiesz to z doświadczenia?
 
 
emdej 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 228
Skąd: pl
Wysłany: Sro 21 Wrz, 2016   

Na aliexpress można różnie trafić. Kupuję tam od 4 lat, a zakupy poszły już, nie przesadzając w kilka tysięcy dolarów i jeśli mam być szczery - 2 razy przyszedł towar nie spełniający oczekiwań. Z każdym innym razem trafiałem, może szczęśliwie, ciężko określić, na towar dobrej jakości, pomimo, nie oszukujmy się :wink: podróbek.

Maniakom marek mogę powiedzieć tak: większość znanych producentów i tak szyje wszystko w Chinach. Oni dostają najpierw kroje i szablony do produkcji i bardzo często, zanim zaczną produkować ubrania dla klienta, szyją na własną rękę, dokładnie z tych materiałów i później sprzedają m.in. na aliexpress.

Nie promuję tu kupowania nieoryginalnych ubrań, ale mi osobiście to zwisa, tym bardziej, iż w związku z tym co napisałem wcześniej, co w końcu jest oryginalne? Często jak się okazuje to tylko kwestia umowna. Towar w momencie odłożenia przez panią/pana uszytych gaci na stos innych uszytych gaci jest tak samo "oryginalny" jak ten, który zdejmiemy z wieszaka w sklepie, dopłacając do tego krocie.

Co nie zmienia faktu, że na stronach producentów, w ich markowych sklepach, również kupuję często, bo bardzo często wielu modeli, np. bielizny, na aliexpress nie znajdziecie.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Wrz, 2016   

emdej, no właśnie koleżanka kupiła sukienkę na aliexpress, na zdjęciach w aukcji wyglądała super.. ale już na żywo to jakaś tragedia. Widocznie tak jak mówisz to wszystko zależy na jaką aukcje trafisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group