Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Taki dziwny "bąbel"...
Autor Wiadomość
Shmi

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 06 Sie, 2006   Taki dziwny "bąbel"...

Otóż wczoraj wieczorem zauważyłem na penisie długiego na 4 i szerokiego na 2 mm bąbla. Nie wygląda mi to na krostę ani nic takiego, lecz bąbel jak po ugryzieniu komara. Załączam 2 zdjęcia.

http://img400.imageshack....braz0297wc8.jpg

http://img376.imageshack....braz0298en9.jpg

Dodam, że nie było mowy o zarażeniu się od nikogo. Cóż to więc za diabelstwo jest? Przy mocniejszym dotknięciu lekko boli.

Pozdrawiam,
Shmi
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 06 Sie, 2006   

moze jednak ugryzl cie komar :wink:
a tak na moje moga to byc brudne lapki, zreszta takie stany zapalne moga pojawiac sie od czasu do czasu "same z siebie"
powinno samo zniknac, wiec nie dusic, nie przebijac, nie drapac bo powiekszysz ognisko inekcji...
 
 
pawel1990

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2006   

Ja tez taki mam. Kiedys pojechalem na rower, tuz przed wyjazdem na oboz, wieczorme jak sie kapalem bo wrocilem pod wiczor, zauwazylem taki czarny ogromny strup, poszedlem to lekarza rano, ale rnoa juz sturpa nie blyo tlyko taki jakby krater, lekarz powiedzial, ze to z przepocenia i kazal zamaczac wacic w riwanolu i ze zejdzie za 2-3 dni i zeszlo. miesiac pozniej pojechalme na wakacje i po kilku dniahc zauwazylem, ze mam takiego babla, pomyslalem, ze to pewnie przez masturbacje, wiec przestalem, i zeslzo samo. Teraz mam to samo, tlyko, ze to nie przez masturbacje bo z tmy skoncyzlem, wczorja blyo jeszcze takie sobie, a dzisiaj jest tkaie jak kolega na poczatku opisuje, i bardzo wypukle i przy mocnym dotykaniu boli. Co to moze byc? Aha chcailem zaznaczyc, ze jezdze codziennie na rowerze do szkoly. Co to jest?
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006   

higiena...
 
 
Charon

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2006   

Ja mam cos podobnego, ale juz od dluzszego czasu. Zbieram sie zeby isc z tym do lekarza, ale wiecie jak to jest...
P.S
Dbam o higiene...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group