Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bardzo szybka erekcja
Autor Wiadomość
KamBrzo 

Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Paź, 2013   

Dawid159 napisał/a:
Jeśli cię podnieca kobieta to zawsze szybciej będziesz mieć erekcje.


Nie zgodzę się. Podniecenie nie ma większego związku z ejakulacją bo można być podnieconym ale dochodzić w normalnym tempie a nie po kilku sekundach. Ja jak miałem zaburznia wytrysku stosowałem preparat Priligy dostępny na http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html . Środek jest skuteczny i bezpieczny dla zdrowia.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 30 Gru, 2013   

A właśnie że nie masz kolego racji to od podniecenia zależy kiedy dojdziesz, można być podnieconym jest pewna granica i się kochać ale jak ją przekroczysz dojdziesz i właśnie trzeba umieć panować nad podnieceniem. Zobacz sam co się dzieje z twoim organizmem przed wytryskiem własnie podniecenie sięga szczytu serce bije mocno i oddychasz szybko. Kluczem jest umiejętność panowania nad sobą jest pewna granica której przekroczyć nie możesz bo wystrzelisz wszystko to jest połączone z fazami wzwodu jak jesteś przed wytryskiem penis robi się bardzo twardy odbiera silniejsze bodźce dla czego bo serce przyspiesz i pompuje krew co jest spowodowane wzrostem podniecenia do tego właśnie mięśnie PC samoistnie się zaciskają stymulują prostatę i pompują krew do penisa robi się maksymalnie twardy i dobiera coraz silniejsze bodźce ktore sie kumuluja i strzelasz. Co zrobić trzeba opanować podniecenie na pewnym poziomie uspokoić oddech i zarazem serce utrzymać penisa w fazie przed wytryskiem by nie stwargniał jak kamien i najważniejsze rozluznic mieśnie PC i nie zaciskać kontrolować je czyli jak widzisz trzymac podniecenie na stałym poziomie. Ale to wszystko wymaga treningu i czasu mnie sie udało i moge naprawde długo.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Kubiszew 


Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 16 Lut, 2014   

Szybka erekcja często jest spowodowana szybkim dochodzeniem do erekcji podczas masturbacji. Są specjalne preparaty które pomagają zneutralizować problem przedwczesnej erekcji. Jednym z preparatów stosowanych do zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi jest kamagra. Więcej informacji na tan temat znajdziesz tutaj:
http://www.kamagra100.com...czesny-wytrysk/

Pozdrawiam.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014   

Kubiszew napisał/a:
Szybka erekcja często jest spowodowana szybkim dochodzeniem do erekcji podczas masturbacji. Są specjalne preparaty które pomagają zneutralizować problem przedwczesnej erekcji. Jednym z preparatów stosowanych do zapobiegania przedwczesnemu wytryskowi jest kamagra. Więcej informacji na tan temat znajdziesz tutaj:
http://www.kamagra100.com...czesny-wytrysk/

Pozdrawiam.


Kolejna reklama nic więcej!!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
marekkuc 

Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

problem siedzi w twojej głowie i za leki się nie zabieraj.

Musisz sobie z tym poradzić i być wyluzowanym, nie stresować się i nie myśleć o tym a skupić się na przyjemności.
 
 
drwalek87 

Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 24 Lis, 2014   

Pół godziny, to kobiety tyle wytrzymują?
 
 
cerberus671 

Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 03 Cze, 2015   

Wreszcie ktoś to poprawnie nazwał! Erekcja to inaczej wzwód, kolokwialnie pisząc wacław stoi, więc dobrze, że szybko. Natomiast wytrysk to właśnie ejakulacja.
 
 
Benny2234 

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: szczecin
Wysłany: Sro 24 Cze, 2015   

Witam wszystkich mam problem przedwczesnym wytryskiem
 
 
 
Dzejek 

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 3
Skąd: poznan
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

zaczalem trenowac, bo chodzilo mi lepszy wyglad- biegam, plywam i silownia, i wlasnie sport miedzy innymi przyczynil sie do dluzszego seksu
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Benny2234, Dzejek, radzę przystopować z tym spamem.
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

onesa, jak dobrze, że jesteś :D
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Pią 26 Cze, 2015   

Wstrętny spam. I na kilometr śmierdzący nachalną reklamą środków, które tylko mieszają w głowach mężczyznom z problemami z potencją.
 
 
kunifek

Wiek: 44
Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2016   

spam
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2016   

zamykam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group