Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nowa praca
Autor Wiadomość
antares 

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

Bardzo się stresowałem. Rada trwała prawie dwie godziny. Poznałem kadrę, przede wszystkim jest sporo nauczycieli doświadczonych w pracy pedagogicznej, ze wszystkimi udało mi się przejść na Ty. Dowiedziałem się, że moja klasa liczy aż 35 osób. Plan który dostałem wcześniej na skrzynkę mailową się zmienił. Przede wszystkim zobaczyłem ile czeka mnie dokumentacji, jestem tym przerażony.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 30 Sie, 2016   

Spoko, dasz rade. Teraz wszędzie jest dokumentacja. Jednak zgadza się w szkole jej też trochę jest, ale powoli będziesz się wdrażał i dasz radę, no i chyba będzie na początek ktoś Ci pomagał ogarnąć to wszystko.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Wto 30 Sie, 2016   

Taaa, biurokracja... Przypuszczam, że dużo zbędnej "papierologii"...
Tak liczna klasa i zmiana planów w ostatniej chwili, też nie brzmią dobrze. Szczególnie blisko czterdziestoosobowa klasa.

Wierzymy jednak z kolegą Kolibrem94, że stawisz czoła tym wszystkim przeciwnościom.
W razie czego zanuć sobie fragment piosenki Kuby Sienkiewicza, który idzie jakoś tak: "nie bądź taki delikatny, twardy bądź jak Roman Bratny". I już Ci będzie łatwiej. ;)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 30 Sie, 2016   

antares, pierwsze dni są najtrudniejsze, to prawda. Masz tam duże grono pedagogiczne, zawsze w razie co możesz do nich się zgłosić, na pewno ktoś tobie pomoże. Raz jeszcze powodzenia.
 
 
Koliber94 

Wiek: 30
Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 172
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2016   

antaresI jak tam po pierwszym dniu pracy, dałeś radę ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group