Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mięśnie kegla co ile dni i czy robię to prawidłowo?
Autor Wiadomość
Czerczil20 

Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   Mięśnie kegla co ile dni i czy robię to prawidłowo?

Cześć postanowiłem ćwiczyć mięśnie kegla ćwicze od 2 dni, lecz ćwiczę też na siłowni i wiem że potrzebna jest regeneracja mięśnia aby trening przynosił korzyści. Więc jak to jest w przypadku kegla? Ćwiczyć Jeden dzień potem dzień przerwy potem znowu dzień treningu i potem znów dzień przerwy i tak w kółko? Jezeli ktoś może to niech jeszcze poda jak prawidłowo to robić bo aktualnie robie raz na dzień przez 10 minut napinanie na 10 sekund i rozluźnianie na 10 sekund. Jest dobrze?
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 26 Sty, 2016   

Kegle są jak mięśnie brzucha mozesz je robić codziennie. Zacznij od 50 powtórzeń na pełnej erekcji po 5 s każdy z np podkoszulkiem na penisie. Z czasem jak będzie za łatwo zamien podkoszulek na coś cięższego np swetr. Ubiegając twoje pytanie, ja stawiam penisa co 10 powtotrzen. Czyli można powiedzieć że robię 5 seri
 
 
Czerczil20 

Wiek: 28
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Jakieś przerwy między seriami są?
 
 
penis.com.pl
andropenis
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

A ja robię co drugi dzień daje czas na regeneracje i mam b.dobre rezultaty.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 27 Sty, 2016   

Czerczil tylko tyle czasu ile ci zajmnie postawienie go spowrotem
Kadeon przestan już.......
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 29 Sty, 2016   

Heretyk napisał/a:
Czerczil tylko tyle czasu ile ci zajmnie postawienie go spowrotem
Kadeon przestan już.......

Ale o co Ci chodzi?, ja tylko napisałem jak trenuje mięśnie PC.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
budzikk 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 59
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

ja mam troche z innej beczki pytanie przez jakiś czas ć mieswiczyłemnie kegla potrafię wstrzymać mocz bez problemu czasami nawet wytrysk. ale od jakiegoś czasu napinam je chyba za mocno bo ale penis robi się miękki albo tylko trzon jest twardy a główna nie:/ czy przesadziłem czy muszę jeszcze jakoś inaczej ćwiczyć?? zaciskałem mięśnie na minute w kilku kilkunastu seriach kilka razy dziennie
pozdrawiam
 
 
alexander3 

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 38
Skąd: Wwa
Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

budzikk napisał/a:
ja mam troche z innej beczki pytanie przez jakiś czas ć mieswiczyłemnie kegla potrafię wstrzymać mocz bez problemu czasami nawet wytrysk. ale od jakiegoś czasu napinam je chyba za mocno bo ale penis robi się miękki albo tylko trzon jest twardy a główna nie:/ czy przesadziłem czy muszę jeszcze jakoś inaczej ćwiczyć?? zaciskałem mięśnie na minute w kilku kilkunastu seriach kilka razy dziennie
pozdrawiam


Co prawda jestem laikiem i na razie tylko dużo czytam, ale podobno trzeba zachować odpowiednie proporcje dla kegla/odwróconego kegla, bo inaczej sprawy sie pogarszaja zamiast polepszac. Sam nie probowalem, ale maaasy ludzi tak pisza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group