Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Fioletowa plama na penisie
Autor Wiadomość
mateuszobawa 

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: daleko
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   Fioletowa plama na penisie

Witam, otóż ok 3,5 tygodnia temu pojawił się jakby babel na penisie który po 2 tygodniach *zmalał* pozostawiając taka oto czasem swędząca plamkę:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/f101215bc257962c

Nie mam pojęcia czym jest, nie boli to przy dotyku Z tego co pamiętam pojawiło się jakoś 1-2 dni po goleniu tamtych miejsc, choć nie wiem czy jest to przyczyną.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

mateuszobawa, popraw zdjęcie bo nie działa.
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

Często swędzenie oznacza gojenie się chorobowo zmienionego miejsca. Również zmniejszenie się "bąbla" do postaci plamki na skórze sugeruje proces gojenia się. Prawdopodobnie to golenie było przyczyną pojawienia się tej zmiany, skoro pojawiła się ona krótko po tej czynności (może lekko skaleczyłeś to miejsce albo wystąpił jakiś podskórny problem np. z mieszkiem włosa - trudno powiedzieć).

Myślę, że to błaha sprawa, a plamka powinna wkrótce przestać swędzieć i z czasem zniknąć.
Gdyby jednak tak się nie stało, to pójdź do lekarza dermatologa. Tylko on będzie mógł to ocenić i ew. wdrożyć leczenie.

Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
mateuszobawa 

Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: daleko
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

Dziekuje za odp :) W razie czego poprawilem linka do zdjecia
 
 
Per Rectum 


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1410
Skąd: Wawa/Mazury
Wysłany: Sob 13 Sie, 2016   

mateuszobawa napisał/a:
Dziekuje za odp :) W razie czego poprawilem linka do zdjecia

Obejrzałem zdjęcie i myślę, że nie ma obaw. Podobnych plamek miałem w ciągu życia na penisie dziesiątki. Często te moje plamki były obtarciami lub małymi siniakami po zbyt długiej lub zbyt gwałtownej masturbacji.
Wprawdzie geneza Twojej plamki jest inna (ślad po "bąblu"), chciałem Ci jedynie zwrócić uwagę, że tego typu zjawiska są normalne dla tak delikatnego organu jak męski członek.

Jeśli chcesz przyspieszyć odbudowę naskórka w tym miejscu, to może zastosuj jakiś krem lub maść, który/która przyspiesza taki proces.

Pozdrawiam, powodzenia!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group